Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no prave sme si spisali lakohol...baby vas to kolko vsetko bude satt...noze dajte vyslednu sumu co nechate v obchode za tekutiny
Odpovedať
Profilova fotka
danusha, my doma pečieme "len" suché koláčiky, ale už mám toho vážne dosť a máme objednaných 2500 zákuskov :-N a to máme z našej strany 65 hostí, priateľ si zaobstaral zákusky sám... asi je to aj dosť veľa, ale na dedine sa veľa zákuskov rozdáva :-| ... a želám super rozlúčku :)
Odpovedať
heppy moja zlatá... ani zdaleka... ale to je hrúúúúza... nestíham a už sa mi nič nechce robiť a ešte sa aj teším ako hlupáčik.... a ty ako? pohodička? stíhaš? ja stále nemám program.... celého dna D... kedy sa idete fotit? budete mať venčekový tanec? poradte ako to prebieha? no náš rozpočet v obchode? čo sa týka jedla a pitia tak 0 eur, okrem pálenky na výslužky a koláčikov... inak všetko zabezpečuje hotel... nič okrem vínka nám nedovolili doniest, a vínko dodáva svokrík, takže my zostaneme obarený po zúčtovaní veselky :-D ....
Odpovedať
ano ano...zajtra ma caka zaujimava bodka dna...rozlucka...na to som fakt vazne zvedava ...a hrooozne sa tesim.... viem ze na dedina sa dost rozdava sak aj ja som...ako mi raz jeden chlapec povedal "dievca z dediny" ;-) my budeme mat okolo 2000 kuskov...a mne to pecie susedka cize ja to mam bez starosti :-D
Odpovedať
ahojte babenky, tak sa vam to bliži, juj tak vam prajem nadherne svadby, nech sa nenarobite tie ktore umyvaju riady v kulturakoch, viem o com hovorim, kedze sme to s manželom absolvovali osobne a ešte aj upratovanie ... počasie by ste mali mat krasne, takže žiadny strach.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi mame 400 kusov a 39 ludi tak hadam ok zakusky, ja uz nic neviem o takomto som uz out z toho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lili akoze vy platite az tam tak si myslela? ale mate na osobu predbezne ciastku ci nie
Odpovedať
danuscha: my sme dali za alkohol 13000 SKK, na 90 hostí, ešte ku tomu víno a domáca pálenka, na osobu to je asi 0,5 l tvrdého alkoholu, takže si myslím, že aj zostane.
Odpovedať
zatial sme zaplatili len zálohu a vyúčtovanie bude až po svadbe... čo sa týka jedla, to by nám v prípade potreby dorobili ak by boli ludia príliš hladný a alkohol predpokladám že bude pekne drahý... dali nám len predbežný rozpočet na osobu čo sa týka jedla.... my máme do 50 ludí a 1000 kusov
Odpovedať
no ja som sa vosla do 10000 aj s vodami dokopy...tak snad toho bude dost... :-( mam odmietla so mnou pocitat, lebo ona nikde este nevidela, ze sa pytaju hosti ze kto co bude pit a to sa aj kupi...tak som to ratala sama...no uvidime....zacinam mat pochybnosti...u mna je to na 92 hosti ale z nich je 6 malinkych deti...takze tie nepiju
Odpovedať
Profilova fotka
no 0,5 na osobu tvrde, tak hadam aj ostane, lebo skoro polka nepije, a potom este vino neviem kolko na osobu ale 20 a 20 biele cervene, a co sa tyka nealko nam povedal prevadzkar v restike 1,5 litra mineralky musime ratat, plus sme kupili pesi, mirindu, 7up, na stol v sklenenych 330 ml flaskach nech je to pekne, a potom uz na neskor takze 0,75 litrovky mineralky a litrovkz mirinda pesi a tak, a este 8litrov dzusu, sak ked ostane ok, zobereme domof, inak ak bude malo tak sa nam ponukli ze nam skocia do hypaca kupit oni z restiky ja ze coooo, no som zvedaa :-D . lili ak tiez bude niekto hladny, tak sa dorobi aj mimo osoby co ratame. dani to si dobraq na tolko ludi kes si sa volsa mi mame ovela menej a 15tis. nas tlo vyslo vsetko na alko aj nealko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata tak ja Vam prajem vsettko najlepsie do noveho zivota ja mam az v septembri ale uz sa to blizi tak si to uzite ja som s Michaloviec a budem mat 100ludi tak mi potom poradte kolko mam priblizne kupovat alko a nealko dakujem este raz vela stastia
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ale ja to kupujem vo velkoobchode a este so zamestnaneckou zlavou cez kamosa...a u nas vela ludi pije vodku (bleeee) co nie je nejake luxusne pitie...a mame tam az 6 deti....a tehotnu zenu a abstinentov...a vino kupuju svokrovci cize to nie je v cene.... ja sa teraz sama sebe akoze ospravedlnujem lebo sa bojim, ze malo sme dali nakupit...inak segrin frajer je super, ja nestiham, ani michal, tak on pojde, nakupi a dovezie...ci panenku...to sa ceni.... ;-) ;-)
Odpovedať
ja keď som videla, čo všetko naši nakúpili tak len zíram, hrozne veľa nealka aj alkoholu, ale ja to nepočítam koľko toho je. Čo zostane si vezmeme domov a vypije sa postupne. Podľa mňa 0.5 litra alkoholu na osobu je až až.
Odpovedať
mam odma satky babulkyyyy...a idem na nechtiky o chvilocku...sa tesiiim
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam aj drapiky a zvykam si na ne. mame doma tortu, teda to je tortisko, tak sme to museli zhanat de nam ju uskladnia :-N :-N , je totiz 1mx0,5 m, som len pozerala ze coooo, tolko jej je, my sme vedeli ze ma mat 5 kg, ale de buh ze taka bude dlha :-D :-D :-D :-D . Inak je krasna fakt. no co andzi ako, uz aj tebe sa to krati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halou babizne de ste secki x-)
Odpovedať
aj ja maaaam... tazko sa mi s nimi pise :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam kratsie ale zda sa mi ze su dlhsie , mohli byt aj kratsie uz si zvykam, ale cistila som cibulu, a bolo to hrozne ja mam len francuzku nemam nic ine soim nechcela mam nakoniec aj pomposku, t.j. pompadurku :-D de vyrazate a kedy dani prezrad :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vam v sobotu nech vam to vinde nech mate krasne pocasie a vela zabavy... drzim vam palceky a nieze na miesto ano poviete nie.. drzkajte sa slecny uz len skoro dva dni hehe
Odpovedať
no mame rezervacku v meste...ja ale musim ist s milackom o osmej na faru a dojdem neskor ale taaak sa uz tesim...cele mesto vymetieme... aj ja mam pompu..a tiez mam francuzsku ... my sme teraz pierka dorobili
Odpovedať
Profilova fotka
verca dakujem za nas vsetky :-D uz budem rada ked bude po, niektore veci ok, prijemne, inak na nechty som sa tesola najviac :-D ale boli aj neprijemne ... take ako si aj ty ak sa dobre pamatam pisala vyssie, a z toho som bola smutna, aj som , co uz
Odpovedať
ahojte...ako? mna sa trasu ruky...nie zo strachu ...po tej rozlucke...fuuu :-x
Odpovedať
Profilova fotka
:-D este balime vysluzky ideme aj pre nejake zakusky a budeme nosit veci do restiky vecer idem na spoved :-N :-N a posledne stretko mame ohladom info ako kde stat a co hovorit v kostle a vecer pridu aj hlavne druzicky dani ako bolo? mas aj fotky nejake :-D :-D :-D
Odpovedať
heppy, danuscha: na zajtra silno držím palce, aj u nás už panuje riadna nervozita.
Odpovedať
Profilova fotka
joj andzi dakujem, uz sa neviem dockat ... :-D :-D :-D no u nas panuje plna chladnicka zakuskov :-D hadam sa vsjo stihne inak baby uz mam nad vstupom do kostola zeleny polkruh uvity zo zivych kvetov /pozroost podniku x-) je to fakt romantise
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym zajtrasim nevestam zelam aby ich den D bol tym najkrajsim :-)
Odpovedať
Babulky, tak veľa stastia nám k zajtrajšiemu dňu..............
Odpovedať
ahojte baby...ja som taka unavena, ze mi je do placu...rano som len vytriezvovala a teraz som vysla zo sprchy..konecne vsetko co treba je zabezpecene....aspon dufam...uz len velmi silno chcem spinkat...mam je uz vynervovana lebo cely den k nam chodili navstevy...ale zo saly je kazdy uneseny... prajem nam aby to zajtra vyslo kezdej podla jej zelania, nestresujme sa, ukludnime sa, tesme sa a uzime si to ;-) ;-) drzim palce vsetkym
Odpovedať
baby...zajtra na vas budem mysliet... mam vas rada a som rada, ze som mala tu cest kecat tu s vami vsetkymi o vsetkom...castokrat mi to pomohlo.... drzte sa ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?