Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
:-) 8-) :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ak tu ste niektora tak sa drzte, mna este cakaju kosele na zehlenie ale snad to dokopem nejak :-| napiseme si potom ok, x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja lakujem ešte nechty, nestíhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ale držím palčeky... nech nám to všetkým dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
de buh fakt nemam na nozkach nalakuvane :-o
Odpovedať
Profilova fotka
to ja pre istotu už ani nestihnem, kašlať na to, šaty sú dlhé :-D
Odpovedať
čaute baby, no ako?
Odpovedať
Profilova fotka
baby zatim kratko ale bola to parada, vsetko az na rano, tam boli stresy bolo uplne super, ovela lepsie ako sme cakalli a dufali, kedze clovek ocakava ze nieco vybuchne, ale bolo to nad nase ocakavania , neskutocne nadherne, a proste skvele ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja si to chcem ešte zopakovať :-( a inak, gratulujem všetkým novopečeným "manželkám"!
Odpovedať
Profilova fotka
baby vsetko dobre vam, a drzte nam palce v sobotu ja som dlho nepisala ale mam skutocne potrebu ;-)
Odpovedať
ahojte manzelocky :-) myslela som na vas - aj v piatok aj v sobotu :-D dufam, ze pocko bolo v pohode vo vsetkych kutoch, drzala som palce. uz sa tesim na fotecky a ako sa porovname, ze ktora sme boli najkrajsia :-D tak si este vychutnavajte to nadherne opojenie. u mna ten nadherny pocit este stale trva a dufam, ze tak skoro nevyprcha 8-)
Odpovedať
ahojte...no ako ste to zvladli?...ja som to prezila, bolo fajn len teraz je to horsie lebo som chora...ale uz sa tesim na fotky a na svadobku...napiste svoje dojmy...co vyslo, co nie....co mohlo byt inak...ale ja verim,ze ste tak ako ja prezili rozpravkovu svadbu
Odpovedať
ahojte, joooooooooj babulky, nádhera to bola, žiadny stres, užívali sme náš den D od ránečka až do ránečka... bolo to skvelé a bezchybné, bez trapasov, bez chybičky .... ani vo sne sa´nám nesnívalo, že to dopadne tak bezproblémovo :-)))... ešte sme plný dojmov.......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak kocky super, vidim ze to vyslo nad nase ocakavania, veru sme moc moc stastni a plni dojmov, veru bol to nadherny den ;-)
Odpovedať
ja si stale neuvedomujem ze uz som pani...mozno ked mi daju novy OP... ;-) ...inak to treba este asi na matriku zajst ci nie? alebo kde treba zacat vybavovat tu zmenu dokladov...sa mi nechce do toho
Odpovedať
Profilova fotka
Danuscha, musis mat najskor sobasny list z matriky. Na zaklade toho ti novy OP vydaju. V KE ho nevydavaju hned. Mne pani napisala na ziadost SURNE, mal by byt hotovy v utorok po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak, chvalabohu všetko dobre dopadlo.... až na fotografa, ale o tom nechcem radšej hovoriť... ale inak parááádička, by som si to zopakovala ešte ;-) ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no mne stale padali saty ]-( tak som z toho bola riadne nervozna....odletela nam kytica z auta ako sme sli na fotenie, zaspinila som si cele saty....a potom mi v sale drahy urval vlecku :-S no a aby toho nebolo malo tak svokor sa tak nasral, ze nam to dal riadne pocitit tak som mu vonku s usmevom na perach nadavala aby sa spamatal co robi inak sa moze otocit a odist...potom sa vam tak opil, ze ani nevedel ci je...ale inak pohodka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uk ja som sa cely cas bala hoci to nebolo vidno navonok, ze niekto pohada a podobne, :-N ale nastastie sa nic take nestalo, vsetci boli nadmieru spokojni. A kde budete byvat tu ci v Uk ;-)
Odpovedať
ahojky novomanzelky :-) nam probehla svatba suprove,nad moje ocekavani se nic nepokazilo,ja jsem nebyla skoro vubec nervozni a vsechno dopadlo lip nez jsme cekali,fotky ktere fotil kamarad jsou nadherne,jeste cekame na fotografovi fotky ale ty budou taky urcite krasne,takze my jsme nadmiru spokojeny :-) .Kdyby to slo,tak by jsme si to zopakovali :-) .Jeste nam uplne nedochazi,ze uz jsme manzele,ale to asi vam vsem,co? Mate uz nekdo fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
My este fotky nemame asi az o 3 tyzdne :-( ale mal by mi poslat aspon link na ne tak cakam
Odpovedať
ahojte... no mam sobasny list ale aj tak nemozem ist vybavovat pokial ma drahy neprihlasi k sebe na trvaly pobyt... ako si zvykate na nove priezvysko? :-) :-) ja si neviem zvyknut
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani, ja som práve došla z matriky :-D aj so sobášnym listom
Odpovedať
Profilova fotka
No my ideme na matriku poobede :-)
Odpovedať
my sme sa tam vcera votreli aj ked nemali strankovy den...ale teta zlata bola a nam vsetko pripravila a vybavila bez reptania...a teraz zacneme vsetky tie vybavovacky 8-( nechce sa mi...radsej by som sla na svadobnu cestu uz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne sa to nechce vybavovať :-p kam sa chystáte na svad.cestu? a kedy?
Odpovedať
no kedy este neviem ale dame si tour po Slovensku...kamosi v Blave a potom take vacsie mesta...uz sa taaak tesim...jupi.... ;-) ;-) mali sme ist povodne do Amsterdamu ale som rada ze aspon niekam pojdeme... a vy?
Odpovedať
my sme dostali sobášny list hned, kedže sme mali sobáš na úrade ... aj nás s dôkazom vyfotili :-D ... inak sa ešte stále nemôžeme spamatat z toho dna... vobec sme sa nestresovali a skvelé odozvy máme... až teda na tie vybavovačky tie ma odrádzaju... neviete dokedy si treba OP vybaviť? počula som že do mesiaca...
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha,my ešte svad.cestu naplánovanú nemáme,chceli by sme ísť na nejaký last moment,tak uvidíme lilli,nám hovorili,že do mesiaca
Odpovedať
nie nie...OP treba pokial ja viem do 15 dni, kartu poistenca do 7 a vodicak do 8 dni...tu si to pozri v clankoch by to malo byt
Odpovedať
Profilova fotka
danuscha,nám to povedala teta matrikárka :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?