Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
inak ftipne na mojej svadbe bolo to, ze mamina mi bola hladna ;-(. ona nejak nepostrehla ze su svedske stoly a nechcela sa ozvat, keby niekto dalsi bol hladny, tak aby si myslel ze to tam ma byt. no ako ftipna situacia. o svedskych stoloch sme mamine hovorili viackrat, ale nejak na to zabudla. ona je po operacii mozgu, ma rakovinu, tak zabuda trochu viacej. ale nechapem, ze nepovedala, ze je hladna. a druhy kto bol hladny bol moj brasko. ale ten bol hladny preto, ze presedel cely cas pri bare a pil pivo. takze u neho to bola jeho chyba. inak kazdy si tie stoly pochvaloval. a koniec svadby sme mali tiez uzasny. autobus co viezol svadobcanov nemohol nastartovat, tak ho museli druzbovia roztlacat. taka dobra perlicka na zaver. sme si vraveli, ze take netradicne ;-) co u teba bolo nieco ftipne na svadbe? co dar dostali ste nieco ftipne? my sme dostali peniazky, lebo tie sme chceli ;-) a hromadu kvetov, nadhernych kvetov.
Odpovedať
no na mojej svadbe asi bolo vtipne to, ze sme s milackom hovorili, ze nech sa neboji, ze ma urcite nikto neunesie lebo sme sa tak dohodli, ze ziadne blbosti...a o hodinu na to ma uz aj uniesli...nasiel ma pomerne lahko, ja som bola stastna, ze ma vobec hladal, ale vosiel do toho baru so stieracmi...sme pozerali nanho...a to on odmontoval stierace tej partii co ma uniesla...jak zbledli vsetci....ale mne to neprislo velmi vtipne... dary?...no ku podivu i ked som dost ludi upozornovala na to, ze asi vacsinu toho co potrebujem mam lebo som si nakupila vsetko do domacnosti tak nasli sa taki co nasilu kupili nieco...pribor a podobne...teraz ich mame niekolko ...no ale nevadi...ja som si urobila svadobny list a z neho som dostala krasny mulitfunkcny kuch. robot...ozaj peckovy...a...uz ani neviem co...no jasne ze kopec kvetov, nejake tie peniazky....a let vetronom...to je naj naj darcek na ktory sa veeelmi tesim az si darujeme tak skutocne.....jupi :-D
Odpovedať
mi sme sa tiez nejak doholi, ze unos nebude. ale nejak to nejaky hostie nevydrzali a ukradli ma. mile bolo to ze ma moj siel hladat na autobuse. lebo s nim nezostal iny sofer. takze mam hladalo osadenstvo v autobuse ;-). bolo to take mile. let vetronom nadhera...to zni velmi dobre, to by moj bral hned ;-).
Odpovedať
moj prave nechce ist lebo sa boji ze sa nam nieco stane...ale ja si to nenecham ujst ;-)
Odpovedať
ja by som asi tiez nesla, ale nie preto ze sa bojim,a le preto ze mi byva zle. aj na kolotoci aj na lietadle. a ono to je nieco medzi. no ale moj by s tebou hned menil. chceli by sme aby si spravil papiere na lietadlo, klasicke motorove, takze to sa nalieta. len musime trosku nasetrit ;-).
Odpovedať
waw...to fakt? to je super... ja inak mavam hrozny strach z vysok ale parkrat ma moj manzel vzal na stoziar a aj napriek tomu, ze mam strach tak ho vzdy prekonam a idem do toho i ked viem ze sa bojim...salena som... :-) kazdopadne ako darcek je to velmi napadite a mna osobne to potesilo ;-)
Odpovedať
to verim ;-). mne sa moc nechce pracovat, tak tu docitavam, kto co ako. ale uz sa v tom stracam. tak som toho nechala. rozhodne pred svadbou tu chodilo vela zenskych ;-) teraz sem tam niekto sa objavy. zeby si kazdy uzival manzelstvo naplno? mozno nejaky sli na dovolenky ;-). kto vie ;-). pokial ide os vadobne veci, tak vyberame fota pre albumy. nejak sa s toho neviem vysomarit. vela peknych a neviem ktore nechat. kedze sme mali iba najblizius rodinku a par kamosv, tak chcemedat vsetkym maly album. pekna piplacka s tym je.a to ani nehovirim s albumom pre nas, to je este lepsia. to hend pozeram na vsetky detaily. tak kto vie, co s toho vyludim. ale su to mile starosti. doklady ma dohanaju do sialenstva.dnes som bola v poistovny, a cudzineckej policii. no neviem neviem kedy uz budem mat vsetko hotove. myslele som ze bude postacovat vodicak, obcianka, pripadne pas. ale ono nie ;-(. uz mam zasebou kataster nehnutelnosti. dnes cudzniecku a poistovnu. a uz mi chyba iba hypotecna banka, banka na klasicky ucet, komercne poistenie a snad vsetko. dufam ze uz na nic dalsie nepridem. to je na par dni volna, to vybavovanie.
Odpovedať
no presne ...tei papiere clovek pokial vybavi....ja som s OP ani s vodicakom nemala problem ani so zdravotkou...ale socka ma dnes vytocila...teraz neviem ci sa mam registrovat na stare meno ci na nove...som z toho uplne vedla...a ta teta to podla mna nevedela tiez....a take papiere treba a hentake...a potvrdenia a podobne....normalne ma odradila... :-(
Odpovedať
no mna vytocila na cudzineckej policii. lebo som sa prihlasovala uz s novymi dokladmi, ale na svoj byt a v katastri nehnutelnosti som pod svaojim starym menom, lebo im zmena 30 dni. tam ma normalne nechcela prihlasit. A este ftipne musieme si nechat prelozit sobasny list do cestiny, uradne prelozit. a musime sa zaregistrovat na matrike v brne. no to je zase pre manzela, lebo mu nechceli zmenit len tak stav. strasne. s tym prekladmo zo slovenciny do cestiny ma pobavili.
Odpovedať
jeeeeemine...tak to je teda ...si clovek rozmysli dvakrat ci si ide menit doklady...radksej aby sme sa ani nebrali ked robia s tym take sceny... a si vsimni, ze oni nie aby ti vysli v usterty ale sa tvria ako keby nasilu chodili do prace... este ani sa nepozdravis a uz vrcia na teba ....hrozny pristup... ja chapem, ze maju toho vela ...ale pokial to s ludmi nevedia tak nech idu pracovat do bane
Odpovedať
ale niektre aj su mile uradnicky, ja neviem ci maju take strasne smerinica, alebo co. no ale zdielam tvoj nazor, nech idu pracovat do bane ;-). inak mam uz aj pas a dozvedel aosm sa ze o mesiac budu nove pasy. samozrejem nepovedala mi to hned pri robeni pasu, ale az potom ked som jej vsetko zaplatila. mala taku poznamku, ze mala som pockat mesiac a uz by som mala nove pasy aj s otlackami prstou. a este taka, ze ona je ta ktora vie viacej nez ja... no nechala som to tak. uz pri sobasi boli ftipne problemy ;-). manzel ma dvojite obcianstvo a trvale bydlisko ma v CR. No a toto kym tie uradnicky pochopili, ze on je Slovak, len nema obcianku, to trvalo ;-). Ale bolo veselo. inak som celkom vybusny clovek, ale nad takymi vecami sa uz povznasam. a zavrsila som to tak, ze som si na nove doklady kupila novu penazenku ;-).
Odpovedať
heeej...dobry napad....ale ja sa neviem nikdy starej penazenky zbavit...lebo si zvyknem a mam ju rada...ale tiez by som uz mala pouvazovat nad vymenou...ja som si kupila k novym dokladom...nove handry :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
neviem doutit svojho aby si sadol konecne na fotky a vybral, ktore sa mu lubia. stacilo by aby schvalil tie co som vybrala ja. ako an neho? tvrdi ze mu to neni jedno, ale ze na ne nema cas. rady ako ho spracovat?
Odpovedať
hm...tazko....moja neznasa natlak...a muzi su taki...treba na nich fikane...ale asi ti neporadim...ja by som vybrala sama ;-)
Odpovedať
vidim, ze sme to tu ovladli ;-). uz som aj rozmyslala, ze mu to dam v praci robit. robime spolu. ako v inych kancloch, ale v jednej firme ;-), tak mu to zadama ko poziadavku s mojho oddelenia ;-) to mozno zafunguje ;-).
Odpovedať
aj mz robime spolu...ale on je sef...a ja som len ...hmm...podsefka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kokso ina diskiusia aj ja sa chcem zapojit :-D nezanasam nespokoje zeny za okienkom a na uradoch ]-(
Odpovedať
u nas to je tak trochu naopak ;-). ale aspon je veselo ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
:-(
Odpovedať
co heppy robis ksichty? co je? aky bol den? my mame dusno v robote...neviem co to taka atmosfera nam tu nastala
Odpovedať
zapoja sa budeme radi ;-). zenske su hruza. uz mas vybaene vsetky doklady?
Odpovedať
to budu dovolenky ;-), podla mna vsekty odisli na svadobne cesty a este sa nevratili ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
jani a kde ste mali svadbu v cechach ci SR, ;-) inak zoboznunjem cechunov a aj kraj, mozem mozem moc :-D jaj dani prave mi odsili baby co zajtra maju prijimacky na VS zajtra, fu som unavena 8-( dnes dve porady este , a som furt nejak nevyspata zo svadby :-( ja si musim do roboty preukaz vybavit a kartu isec pre ucitela, nech mam aj zlavy nejake uplatnene...
Odpovedať
mali mse svadbu v spisskej novej vsi. sobas bol v Levoci. A moj je cecho-slovak, ma dvojite obcianstvo. tiez nejak neviem dospat. ono to chce tu svadobnu dovolenku ;-) a ne hned do prace ;-).
Odpovedať
ale pocuvajte...sak ja od svadby pomaly kazdy den vstavam neskor ako by som chcela,....nakoniec stihnem dojst nacas do prace ale nenamalovana ani nic...lebo spim...dlho...mozno to je tiez svadbovy dosledok ;-)
Odpovedať
;-) to potesi ked clovek neni sama co nemoze vstat s postele ;-). ja najnovsie chodim do prace na 11-tu a to idem rovno na obed ;-).
Odpovedať
no super...tak komu je lepsie ako tebe...moj manzel chodi do prace o jednej druhej, to tiez tak na obed.. ale my sme len plebs tak my na 8:00 ;-)
Odpovedať
mne dnes prisla prvykrat posta na nove meno ;-). sice iba faktura, ale na nove meno ;-) to znamena ze postacka neama problem s nasou schrankou ;-). ja mam radost. taka blbost, ale mam radost ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
jaj baby ja sa podpisujem na jeden doklad co ma dva datumy a to jeden je pred svadbou a druhy po, cize oboma menami som z toho 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
...som vcera vypadla skor z prace lebo to tu bolo huste a stale sa zhustovalo a pridem domov a nejde nam net...to je presne ako sa vravi obuvnikove deti chodia bose
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?