Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • to je pekne 😉.
    moj dnes spi ako zarezany. vobec nechapem, on si ide lahnut a o 5 miut uz pocujem ako zarezava. ja ked idem spat, tak aj hodinu mi trva kym zaspim. teraz mi tu tak pekne porchapkuje 😉. no vidim to na spanok, skusim vyspat to ucho.
    u nas klasicka sombota je taka upratovacia 😉. ale dnes sa nekonala. mali sme vcera upratovaci piatok, kedze dnes sme cakali navstevu.
    a este nam dosli v piatok skrinky do kupelne, mam radost ako slon 😉. budeme ich trochu zkracovat (hlbku), takze este niesu namontovane, ale maju cestne miesto v nasej obyvacke 😉, takze kazdy kto pirde ich hned uvidi 😉. tento aspon nieco prijemne 😉.

• halo de sme, manzelky informatikov a ostatne damy 😃 😃 😃 😃

• ahojte, ja som sa tu aj snazila nahlasit, ale nejak im nefungovali stranky.
    heppy: vidim, ze si zmenila foto v prifile 😉, pekne 😉.

• Sponzor fóra
  • ani mne to neslo...a som stratila nervy...od vcera mi to strajkuje 😠

• aha rybenbenka je tu, co porabala dnes? 😃

• jej uz im to funguje 😉. ste tu holky? co robite?
    ja nic 😉, nechavam sa obskakovat 😉. zajtra budem mat "volno", teda nejdem do prace ale na ORL. uz prestavam pocut aj na druhe ucho. tak tu na mna vsetci kricia 😉, mame taku taliansku domacnost. susedia si musie mysliet, ze sa hadame.

• no jani nic moc, ja by som mala ist tez na orl, na taku akoze kontrolu kvoli tym castym zapalom,... uz v piatok som, mala.. no dufam ze sa tam tento week dopracujem.. 😠

• no usi nesu sranda. moja teta nepocuje na jedno a tiez to zacalo iba zapalmi. tak si tam urcite dojdi.

tu dnes bolo celkom pekne, myslim ze ani neprsalo. ja sa hrajem s obrazkami tort (robime jednu www stranku). robia mi chute 😉. a cellkom rychlo ubehol den, az som sa divila.

• ja sa presusam na nete tiez 😃 , a robim si vecicky 😉
    no jo usi, veru 😠 😠 😠 , ,usim tam ist, 😞 😞 😞

• moj sa dnes pustil do fotiek, ale rychlo ho to preslo. ani neviem co robi. sedi za notebookom a nieco tam robi. neviem co ale fotky to nie su. ako ho poznam nepojde kvoli tomu spat, kedze mi to slubil 😉.
    co robi tvoj?

• ahojte...
    ja som vcera lenosila...manzel si lahol spat az o osmej rano lebo celu noc programoval tak aj ja som lezkala pri nom, potom som sle na nakup, upiekla som mnamku...cely den som neurobila nic osozne...ale nevadi...jeden den hore dole 😉

• no konecne to funguje... 😉

• co funguje?
    ja som mala hrozny den, a dakujem za to aj jednej byvalej kolegyni co sem chodi tiez ale v inej sekcii 😴
    dufan ze ju to tesi 😴

• ktora je to?
    sak to tu nefungovalo skoro cely den...
    a co sa stalo? 😞
    zdover sa mi 😐
    ja ta vypocujem

• dani idem na postu a poslem v ip... jaj to co sa stalo je jedna len z veci ako dosledok za roky nielen tu 😠

• Sponzor fóra
  • caute kocky, vobec som ani enzistila ze uz to funguje. stale ked som to skusala tak to neslo 😢.
    aj ja chcem byt v obraze posli aj mne do ip, prosim

• heppy...cakam... 😠
    nebud smutna nech je to cokolvek 😞

• a co ti dani aky si mala den?

• v pohodke...vy? 😉

• no vieme ze heppynka nic moc...a co ostatne...ty Jani?

• ja som mala celkom ok den, mala som "volno". nesla som do prace, bola som s uchom u lekara cosi mi don dal, ako stale nepocujem ale uz to aspon prestava boliet. inak som sa doma vala pred telkov a odhodlavala som sa upratovat 😉. k samotnemu uprataniu nedoslo 😢. ale snad zajtra. navarene som mala este od nedele, takze to mi tiez odpadlo. a urobila som aj dobry skutok 😉 - pozbierala som pred nasim blokom odpadky, uz som to nemohla vydrzat. stale ked som vysla na balkon, videla som len odpadky. takze som ich vyzbierala.
    no a este som sa hrala s dekoraciami, kupila som si take farebne kamene a skusala som co s nich vyrobim. zatial som nic nevyrobila, teda okrem neporiadku 😉. ale az to raz vyrobim bude to dobre 😉. a to asi tak moja celodnova napln.

• no zda sa to byt fajn den...
    moj bol tiez v pohodke lebo mi to rychlo zbehlo vsetko...a navyse silno lubim svojho manzelika a tak mi je aj v praci dobre 😃

• 😉 ma to svoje vyhody pracovat s manzelom ;😉, poznam 😉.

• je to dobre v tom, ze ked mam taku laskovu chvilku ze mam chut ho rozpucit od lasky tak to mozem urobit hned a nemusim cakat az pokial sa stretneme vecer po praci doma... 😉

• este stale nemame vybrate fota na svadobny album a to nehovirim ze budeme cakat mesiac na vyrobenie. no som zvedava kedy s aktomu moj dostane. teda on aj zacal, ale potom skoncil a uz sa vobec k tomu nedostal. tak snad tento tyzden.
    mas uz albumy hotove?

• aj u vas baby je taky hnus vonku ako tu, hic a zamracene,neda sa dychat od sprana 😠 😠 😠

• tuna je celkom v pohode, cez den krasne svietilo slniecko a asi pred hodinkou sprchlo a teraz je tak prijemne po dazdi. takze tuna je ok.

• hej...aj u nas je tak vselijako
    vcera som chcela ist v obchodaku do jedneho shopu kde by mi vedeli aj urobit zive fotky a mozno aj albumy tam mali...ale mala som dve plne tasky s nakupom...takze som na to ani nemyslela...

• cauteee...
    ako sa mate?
    ja som dnes paradne zaspala 😐

• fujha hnus vonku, 😠
    dani ja som rano nemohla vstat, proste sa nedllooooooooooooo 😶

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov