Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
trh remesiel tam bol ;-)
Odpovedať
a ked sme dosli domov tak som zaspala ako male decko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli opekat, bolo akurat pocasie a to tichooooooooooo v tom prostrdi :-D co bude Rybka dnes varit? nech da typy :-(
Odpovedať
nic som nevarila...svokricka varila lebo ja som dlho spala :-N ale nejaku veceru budem musiet urobit lebo obed sa zjedol tak aby sme nehladovali ;-) ..ale absolutne neviem co to bude
Odpovedať
Profilova fotka
aha rybka sa prebrala, x-) ja som robila len sosovicovy privarok, som trosku s mesacnymi zenskymi vecami zlahla hehe, tak som si dala panadol hned tri, tak som dead... 8-( 8-( ja v nedelu sa snazim oddychovat tiez, tak vecer uvarim nieco lahsie este, a periem popri tom... ale daj typ nejakyyy :-D
Odpovedať
no...na pizzu sme boli lebo sme boli na dome a tam sme sa zdrzali takze sa mi nechce ist este na nakup...cize dnes nedavat tipy ;-) tiez idem do vane a potom zalahnem ku filmu alebo ku knihe...ved o chvilku je pondelok tak si este uzijem nedelu ...uz ma aj mama vytocila ]-( ale som sa stihla ukludnit
Odpovedať
no coze? kdeze ste vsetky? ako dnes? co nove? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ty mas co hovorit nevesticka :-( , uz si tu tak malo fnuk funk :-S
Odpovedať
joj nerob... vcera som napisala o tretej a dnes na obed tu este stale nikto nebol... ja to tu priebezne kontrolujem...som tu de facto stale...len si fakt pisem sama so sebou obcas ]-( ]-( no tak poutieraj slzicky a napis mi co nove? aky mas den? uz si v praci? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som bola doobeda, a kedze nam prerabaju budovu, tak mame len take provizorne kancle, tak som odisla poitoim sme boli s drahym na obede v restike de sme mali svadbu :-D , a stretli mileho pana prevadzkara hehe super chalan :-D :-D :-D , aj pani na recepcii v hoteli, bola taka zostava ako u nas na svadbe ;-) , tak mi to urobilo dobru naladicku ;-) co mate vela roboty teraz? a co porabas po veceroch ked si tu neni
Odpovedať
no...ked tu nie som tak som zvacsa na dome ...alebo odbehnem domov k nasim...alebo pridem mrtva z prace a odpadnem do postele...alebo nakupim a uvarim nieco manzelovi ham...alebo zehlim....joooj...moja mama minule ked pocula ze ja o jedenastej vecer zehlim tak bola zhrozena ze tak neskoro...mame to tazke my mladi...cely den v praci a po veceroch sa staraj este aj o domacnost , vask? lebo ona napr ma tazku pracu, pracuje v porodnici uz zopar desiatok rokov a robi aj nocne...ale po nocnej ma dva dni volna ked si moze poprat a pozehlit...ale ja mam volno az cez vikend aj to je take volno nevolno...
Odpovedať
ja som akurat manzelikovi vravela, ze od rana mam chut na rybuuuu...ja inak ryby nemusim ale minule sme sa stavili tu oproti v OC v Rybe a on si dal a mi dal ochutnat a od rana ja na tu rybu myslim :-D musim sa hned po praci tam vybrat lebo dnes bez ryby nezaspim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
si nejaka podivna s tou chutou na rybu hehe, :-D .... keby tak na Rybarika ale rybu :-o :-o , fu ani keby som nemala co jest, jedine file, ]-(
Odpovedať
nelubis? ani ja nemusim take co smrdia za rybacinou...ale dala som si hoka...skvely bol...sama sa cudujem...lebo ja ked si mam vybrat medzi kuracim a rybkou tak rybka na poslednom mieste...ale dosla mi na chut teraz...ta co uz? chtic je chtic :-D mnamkova bola ty si co mala ham na veceru?
Odpovedať
no...vcera som sla do Humenneho...vecer o pol desiatej... ]-( wrrrr raz mi niekto vravel, ze ake je super mat svojho muza ako sefa...hej ...je to skvele...lebo mozte byt v praci aj o deisatej a aj cez vikendy ;-)
Odpovedať
no halo? kde ste ktoooo??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-( 8-( fuj iny hic je vonku zas ]-( hehe ma rybicka je tvoj chef, boosssss :-D
Odpovedať
no dobre den prajem paninka...a kdeze ste boli doteraz? aj u vas je tak horuuuuco...bleeeee pocuvaj...co vsetko potrebujem pri nahlaseni zmeny priezviska v banke? nevies? staci OP? alebo budu chciet aj take ze sobasny list?
Odpovedať
danuscha: pri zmene priezviska v banke chcú iba nový občiansky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D jj ako pise lucka, a potom im srajbnes novy podpisovy vzor 8-)
Odpovedať
a co platobna karta so starym menom?..novu mi daju predpokladam ze za poplatok :-|
Odpovedať
ved preco by mi ju mali dat zadarmo? sak to tiez nie je charita... mozem pouzivat aj staru nie?
Odpovedať
dnes idem za Jakubkom... prosim vas pokial budem na navsteve u brata nemohli by ste mi niekto prist ozehlit? mam tam zopar veci a nohavice uz by som zajtra chcela vziat na seba len nie su ozehlene....dakujeeem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
daj si suknu hehe nie nohavice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to neviem ako je to s kartou, my sme mali jednu na draheho meno, len sme zmenili moje ako spoluvlastnika :-D
Odpovedať
mam tucne nozky...suknu nemozem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jasne :-D , to iste :-D
Odpovedať
ako ta vila z rozpravky ktora bola smutna lebo mala hrube nozky 8-)
Odpovedať
mne platí stále stará platobná karta, novú že budem mať keď vyprší platnosť starej, inak ani mne sa do žehlenia moc nechce ... pravdepodobne to počká do zajtra
Odpovedať
ahojte kocky, zase po case som tuna. boli sme na slovensku a bolo super. nejako sme si aj odreagovali od prace. boli akurat spisske trhy, takze si moja polovicka zasla aj na kolotoce ;-). no a ako standartne to aj byva, tak som sa vratila do prace a netviem co skor ;-). ale beriem to z rezervou. inak novinky nemam ziadne. horuco je je aj tuna, aj na spisi bolo. nepozehlene mam tiez ;-(. ale nejak som uz zaviedla modu, ze sa zehlia iba kozele inak nic. vyperiem, poriadne vytrasiem, zavesim na vesiak, na nom to vyschne a je vyzehlene ;-) ;-) ;-). robim to takto uz 5 rokov a nik sa nestazuje ;-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?