Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si dala ten karfiol, keby mi ho niekto upiekol :-(
Odpovedať
ja by som ti ho upiekla... ;-) a co este by som mohla urobit? nieco mi poraaad x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh prestahovat sa o milion krokov blizsie |-| aspon na dosah vone karfiolu :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
asi mozno pojdem predsa len do toho Kezmarku...i ked som nerozhodna...alebo nie? :-D
Odpovedať
heppy co robime cez vikend?
Odpovedať
a preco si tu zasa sama pisem.... kde ste? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo tu som bola som kupit cuketu, lebo je potom fuc, ked neidem rano a aj novu cibulu mali este hehe, aj kel som kupila :-D
Odpovedať
a este co si kupila? joj ja tak mam rada ked idem do obchodu a kupim manzelovi nieco co ma rad...a on sa tak potom tesi...mne sa manzelstvo celkom paci....sa mi zda ze to je este lepsie ako ked sme spolu iba chodili
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D , vies my sme zili uz roky spolu tak sa to ani nezmenilo az na to ze mi stale hovori ze som uz aj na papieri jeho :-D :-D :-D :-D budem robit ale az v nedelu ceketove placky, a nakrajam tam aj sunku aby tam bolo akze aj maso heh :-D len zeleninu som kupila, mrkvu a plus vnat som si zobrala co ludia nechali pre prasiatka nase, budeme mat male potom poslem foto, ak teda vsetko bude ok, lebo raz sa uz narodili mrtve :-( :-( :-( , bolo to hrozne ;-( , ale raz zive to bola ina kraaaaasaaa :-D :-D :-D :-D takze tu prasce veselo chrumu zelene teraz 8-) a naco do Kezmarku ides :-N , ja som na vychode krajiny nikdy nebola, a toi ma mrzi, ze vraj tam je krasne, mam vela byvalych spoluzikaov odtial, ;-) , bola som v bardejove, to sa tam rata ze vychod heh, ze, ja som uplne blba zo zemepisnych veci, stratim sa aj v rodnom meste :-N
Odpovedať
idem na jarmok.... ked postavime domik tak mozes dojst ku mne na vikend ;-) ;-) ta pozyvam...a mam kamosku teda kolegynu v Ba a ona je tiez pozvana lebo mi nemohla prist na svadbu takze si urobime damsku jazdu.... 8-) :-D ;-) ;-) ;-) ako sa robia cuketove placky? ja take nerobim ale hned by som urobila mnami....
Odpovedať
a mne manzel stale rozprava, ze cim dalej tym viac opeknievam :-D :-D 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ked dovaris tak mi napis ci ti nieco ostalo zo svadby...nejaka vyzdoba...alebo nieco.... :-| snazim sa to predat...ale ...nejak...co ja viem? ja som pred svadbou cumela v kuse do bazaru aby som odtial nieco mohla kupit a ja tu davam takmer vsetko zadara a nic...nikto nechce..... napr svietniky na cajove zviecky som kupila hrozne drahe...keby mi ich niekto nukal za tu cenu ako ja tu teraz tak beriem hned.... nechapem to
Odpovedať
Profilova fotka
ani sa nepyatj, ja kym som pozhrabavala vsetko, to bola robota, a nakoniec nam restika darovala vzydobu heh, profesionalka nam to robila ako gratis, tak vsetko a to uplne vsetko mam doma ]-( , drahy je uz nasraty, ze nech sa toho zbavimm |-| a to mam lupienky bordove az z ciech speci, aj servitky bordove nadherne, sivetninky krasne stihle na vysoke sviecky, a dekoracie na stol co som ja robila :-D , co stym neviem, ale uz to zabera miesto a este ani svadobne pohare sme nepozili su uplne nove :-( kde si to skusala predat? :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ako robim tak uz sem ani nestiham chodit...ale myslim na vas stale :-)
Odpovedať
no tuna v bazare...jedna kocka sa furt vypytovala ze co a za kolko a nakoniec ma okaslala... ahoj uk...aj my na teba myslime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky co nove co ...rodina ehm ]-(
Odpovedať
a co s tym heppy budes robit? nechas tak? ja to nechcem ...mi to zabera miesto...svadobne pohare by som si nechala ale flizelin a srdiecka a neviem co este...no co s tym....sestrina kamoska sa na rok vydava tak mi sestra vravi, ze mam to k nej doniest a kamoska to kupi od nej ale o rok! tak ja budem rok cakat ci si to holka rozmysli...chapes :-|
Odpovedať
Profilova fotka
o rok coo, hehe aj mole zozeru dovtedy 8-( neviem asi pofotim a dam sem, mozno aspon niecoho sa zbavim :-S
Odpovedať
no akoze fakt neviem.... mne to tu stoji...ja to vyhodim....jasne ze saty nie ...ale vyzdoba....to je mi je na nic...divne...ja som myslela, ze tu sa to lahko preda ;-) konecne som doma...tak ma bolia labky :-( idem ich vylozit na plafon ty co robis?
Odpovedať
Profilova fotka
umreeem Rybka je tu na nete vecer co sa stalo, hehe, poctila si ma dnes jak za starych cias vecer pritomnostou :-D :-D :-D :-D tesim tesim
Odpovedať
no to sa tsalo, ze manzel nie je doma tak mozem sediet pri PC, inak pride on z prace a okupuje moju masinu aj ked ma hore svoju lebo ja mam kraaasny velky monitor ;-) takze som tu lebo sa mi nic nechce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne :-D ja mam svoj notbuk, drahy svoj, hehe a ma aj silnejsiu masinku de sa pripaja do roboty a hra sa sietovacky ani mne sa nic nechce, mala by som uz upratat trsoku viac v byte ale nechcccccccccce sa mi ]-( dani som same ucho aked odbroty zvyknes varit, daj mi typy ;-)
Odpovedať
no ved aj Michal ma svoj...ale ma tam stary monitor a ked som ja doniesla moju luxusnu plochu sem tak sa nevie vynadivat :-D nie nie ty daj tip....ved ja som sa pytala na placky.... minule sme varili spolu s Miskom kuracie stehna so smotanou a syrom vykostene horne kuracie stehna nakrajas na mensie kusky, vylejes na to kyslu smotanu, zamiesas spolu, vylejes do janskeho skla a na vrch postruhas na hrubo syr a ja tam davam aj nivu....a keby som to varila len ja tak masko aj okorenim ale michal nechcel....ale tento recept urcite poznas...k tomu sa varia trojfarebne spiralky...vyborne, jednoduche rychle a chuti to dobre aj ohriate...
Odpovedať
a este ja mam rada plnene palacinky ze normalnu sladku palacinku naplnis salamkou (dietnou) k tomu kukuricku, syr, trosinku kecupu cvrknes a urobis z toho taku kapsu, ktoru zopnes na dvoch koncoch...treba to spravne prelozit aby sa ti z toho nevysypali veci....kapsu vyvalas v trjobale, k tomu zemiacky.... zjes jednu palacinku a si plna...a toto jedlo milujem lebo je to zmes sladkeho a slaneho...len je s tym babranica
Odpovedať
teraz ty :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tvarohove gulky, tvaroh vajco, struhananka rohlik stipka soli vytvarovat a vyvarit v slanej horucej vode 8-) ides 8-)
Odpovedať
hm hm...rozmyslam ale nic ma nenapada...teda nic na co mam chut...ale tie gule su dobre vnuknutie...to bys om urobila...to lubim...ale ja ich nerobim ako gule lebo sa dlho varia...ja ich robim ako take hrubsie obdlznicky.... ;-)
Odpovedať
pirohyyyy...mnaaam...bryndzoveeeee x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
este hrozienka k tomu 8-) briyndzu nemusim :-( a naco ides do toho kezmarku zajtra ci co :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?