Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no uvidime, ja potom napisem ;-)
Odpovedať
heppy ty si uzivas dovolenku? ze? ako dlho budes na dovolenke? ci to bol len predlzeny vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze mas dobry zaludok a co ine hehe :-D
Odpovedať
len na skok som tu... sme so svokrovcami zapijali jakubka, medzitym som urobila skvely cestovinovy salat...pekny vecer...sice manzel v praci...ale aj tak ;-) ;-)
Odpovedať
no u z mi je s toho zle ;-(, mysli, ze celu noc budem vstavat na wc ;-(, to bude zaujimava noc ;-)
Odpovedať
ahojte 8-)
Odpovedať
ahojky, mne sa dnes nechcelo vobec vstavat. moj celu noc pracoval ;-(, no a teraz nie ze by si siel lahnut, ale ide so mnou do prace ;-(. to bude zas den pre neho. nechapem, co si apson na par hodin nelahol, vobec nepovuva...
Odpovedať
joooj..to aj moj je taky neposlusak ;-)
Odpovedať
ako teram mi tu skuvina ze je unaveny, posielam ho domov, tak nechce ist, ze ma vela prace. nechapem....
Odpovedať
chlapi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no co jani nebolo ti zle z tolkej papanice hehe 8-)
Odpovedať
waw...ake mracna....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
de, tu je obloha ja detska prdelka a hic jas svina :-(
Odpovedať
tuna mracna jak svinka...ale nepris...dusno je hrooozne :-p
Odpovedať
caute kocky, neviem kde mi dnes hlava stoji. ame neskutocne rozbombradovane kancle, stahujeme sa za plnej prevadzky. no je to riadny bordel. inak s toho jedla mi nic nebolo ani, iba som parkrat odskocila na toaletu, ale inak vobec ziadne bolesti brucha a tak. nejak mi chutilo ;-) a u nas je krasne horuco, teplucko, nadhera ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
heh sak nech je teplo ale nech nieje dussssssnoooooooooooooooooooooooo 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
hej...u nas mraky odfuklo...joj...som sa tesila na dazdik... a viete na co sa tesim...na mojho synovceka ...idem ho pozriet dnes...joj...taaak ho vystiskam..... vy netuzite po babetku? lebo ja cim dalej tym viac... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt dani, daj ip config ;-) o tvojich pocitoch, 8-)
Odpovedať
no...milujem babetka a vseobecne male deti a deti.... a preto sa tak veeelmi tesim, ze pribudlo do rodiny malinke milunke... a viem si predstavit, ze by som bola mamina.... ...ale na to musia byt dvaja a polovicka zatial nezdiela tieto pocity... ...nezabil by sa keby uz bolo ...ale vie si predstavit aj lepsiu dobu na plodenie deti ...a ma pravdu.... tak si to pojdem kompenzovat ku synovcekovi :-D :-D ....ty ze ip config :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tot all no heh, ked tolko robis, to je dobre ked ta praca tak bavi ze si to vies predstavit, :-D
Odpovedať
prave som prisla o stol ;-(. uz mam iba skrinku a stolicku ;-). sradna, ze aj na tom sa da pisat ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
no to by se Jan Hus divil co to mate za pořadek, v 21.stoti hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stoleti tam mnělo byt heh :-p
Odpovedať
;-) u nas by sa divil neskutocne ;-). ale uz mam vyhcodene ulicky ;-). v jednej miestnosti mam nieco ako bludisko, ale vsetko je pekne dostupne ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
ale aspon vam dal den volna heh ;-)
Odpovedať
no som tu...maly je nadherny....chutnucky...take vselijake ksichtiky na mna robil mucik maly...juj... :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-p 8-) :-) ;-) :-( :-| x-) :-x :-. 8-( =-) take?
Odpovedať
heeeeej...presne take.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super potom x-)
Odpovedať
x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?