Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • mas MAC adresku 😴

• mas masku 😎

• ? nic nedoslo
    hehe videla si kukni si pripravne albumy, je tam ze pomaly zaciname a rok 2010, to ja som chystala max pol roka pred tym, a vacxinu veci len mesiac dva pred tym, musim sa 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no tiez pozeram co tu tie pripravy. minuly rok som to nesledovala. ale nejaka nevesticka pise, ze ma to v juli 2010 a ze ma skoro vsetko pripravene 😉.
    pride mi to riadne skoro. ako dlho ste vedeli o svadbe a kolko s toho ste venovali pripravam?

• hehe 😃 😃 😃

• asi to nestihnu ked tak skoro zacinaju 😃

• ja som unavena ako kon 😢. Na to, ze je predlzeny vikend, tak ja musim do prace aj v sobotu 😢.
    ale dobre na tom je to ze tam ideme vsetci 😉. takze bude aspon veselo 😉.

inak co mate nove holky? uz planujete rodinku?

• vy mate predlzeny week, to co je za objav, aj ja chemmmmmmmmmm 😠

• tuna je v pondelok sviatok. ale ako pisem moc vplyv to na mna mat nebude, kedze musim aj tak do prace v sobotu. to sa mi len posunul vikend 😉 - teda ked zan poazujem nedelu a pondelok 😉.

• no co ta rodinka? planujete?
    ja ani neviem ci mi ano 😉

• jani dame IP to vies, neprajnici su vsade aj tu na nete 😦

• inak pozeram ze tu chodievame 3, sem tam 4. a to je vsetko. take komorne to tu mame 😉

• jani mas IP inak aj ja lezim s notbooooko, a medzitym robim asi 3veceru, 😠 , preco su furt chladni ti chlapi heh 😞

• juj ale tu je dusno 😢. ked svietim musiem zavriet okno, a ked mam otvorene okno vadi mi tma 😢. manzel uz zo mna salie. za poslednu pol hodinu som otvarala okno asi 12-krat a tiez ho aj 12-krat zatvarala.

• hehe aj u nas je to napodobne, s tym okno,m 😃

• Sponzor fóra
  • heppy kuk ip

• cawteee damy...ako nedelujete?

• ahojky, ja nedelnujem riadne oddychovo, nic sa mi neche. povodne som mala v plane ist niekam na bike, ale vcera som musela do prace a som utahana. este aj teraz dospavam.
    v cr mame zajtra sviatok, tak si robim aspon vikend 😉. sice nedela pondelok, ale predsa dva dni volno 😉.

• tak sme zasli na maly agro wellnesss pobyt, trosku luxusnewjsi 😃 , a uz sme po plavan i aj jacu 😃 😃 zzi sme si dali, heeh,
    dani mozno pomoze... 😬
    domof ideme az v utorok
    inak to jacuzzi je genialna vecicka 😃 😃

• heppy: to znie vyborne.

• waaaw....tak to je super...ja zu som v praci 😉

• heh je to dobre ... aspon par dni, 🙂 , dnes ideme na koniky jazdit, my sem chodivame castejsie, ale najlspesie je jacuzzi, kokso to je iny vymysel 😎
    a co ty dani co nove?

• juj...vies co nove?
    dnes budem tetaaaaa 😎 😎 😎 😃 😃 😃 😃

• teta a od koho od teba ci z manzelovej strany 😎

• boli sme jazdit na koni a pozret aj zriebatka nove, dokonca aj na pasi s nimi heh uplne coool 😃

• no svagrinka ma malinkeho krasneho Jakubka 😃 😃

• bratov synator 😎 😃

• 😃 gratulujem cersvej tete 😛

• pridavam sa gratulaciou 😉.

holky ja som dnes pazrava, mam za sebou asi 5 litrov polivky, 5 kil melonu, asi kilo hrozna, dufam ze mi nebude zle. zatial neni 😉. mali sme maly vylet, este ze bolo to volno 😉. manzelovi to nestacilo este siel na bike. no ja som zostala doma a zacala som jest, som neskutocne prejedena.

• no jani to je jasne potom hehe 😃 😃 😃 😃 😵 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov