Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie si :-D
Odpovedať
a pocuvaj...ty mas druhy pilier? ja som sa dnes dozvedela, ze musim este aj u nich oznamit zmenu priezviska a musi sa to osobne...joj...zasa dajake vybavovanie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
heh to fakt mam aj treti, tam mi chodi dokonca na adresu k rodicom co tam nebyvam uz 7rokov :-D
Odpovedať
:-D :-D kde este vsade budem musiet hlasit, ze som Rybenka?
Odpovedať
ja este stale nemam vsetky zmeny hotove. teda zmeny mena. ale tera zsom to kvoli praci nestihala. sme sa rozhodli ze ideme na dovoleku na slovensko k manzelovym rodicom. takze apson taku dovolenku 4 dnovu budeme mat ;-). sice ziande more v spisskej neni, ale co narobime. kamoska ma rano navnadila na cokoladu, tak polku dna som odolaval, ze si nepojdem kupit. ale nevydrzala som a miesto obeda som si dala cokoladu ;-). vyborna bola ;-).
Odpovedať
:-D :-D SNV je blizko KE
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, danusch, tak ako vlasy?
Odpovedať
no su modrocierne 8-) :-D neostrihane kompromis manzel vcera povedal, ze sa druhykrat zalubil 8-)
Odpovedať
wau, to je pekne, treba tu zamilovanost udrziavat ;-).
Odpovedať
no ved jasne ze hej 8-) to, ze uz nelovim muzov neznamena, ze sa nechcem pacit...a to myslim, ze vsetky zeny nie? a pacit sa najma svojmu manzelovi ;-) ;-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, dobre si to poriesila :-) . A vidim, ze doma sa pacis, tak supis x-) .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-o oooo hehe
Odpovedať
ahojteee...ako baby? 8-)
Odpovedať
u nas je super pocko pod mrakom s jemnym vetrikom a zda sa, ze bude asi aj dazd...sa normalne tesim ;-) 8-)
Odpovedať
tuna je neskutocne horuco ;-(. ani nanuk nepomaha. a prave mi spadol nanuk na faktury, ktore som schvalova, tak som ich trochu umastila ;-(. nasa ucetna to prezije, co ine jej ostava ;-). inak dnes mam prace az nadhlavu, zase to zastane ja na vikend ;-(. neviem je to mozno aj teplom. ale cim teplejsie, tym moja vikonnost klesa. strasne....
Odpovedať
u nas prska a je chladnucko...ale ludi su o to nervoznejsi...sakra,..... :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
co baby ako, tu v nitre je tak akurat ;-)
Odpovedať
rovnako ako v KE 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som, nejak hmmm :-(
Odpovedať
ja tak vselijako...vystresovana...naspeedovana...vela prace, malo casu a chuti ]-( 8-) :-D :-N 8-( :-x x-) ale zajtra som prinutena ist na hlupe stretko do Ziliny takze dnes si hovorim, ze bude aj horsie...zajtra ;-) a tebe co je?? co sa stalo? ci len tak?
Odpovedať
Profilova fotka
No tu v UK prsi a prsi...hrozne volaco...s manzelom sme sa rozhodli, ze pojdeme posledny vikend v auguste do Londyna je tu totiz sviatok v tom tyzdni tak budeme mat predlzeny vikend...ako sa inak mate babulky?
Odpovedať
Profilova fotka
I need holiday :-S asi tym to bude bolo toho vela posledne a este som ani svadbu nevyspala 8-(
Odpovedať
joj...heeeepyyy....chapem a sucitim s tebou :-( Tani...mame sa tak vselijako...striedavo...ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
dani poslala som ti iP :-D hehe nie ip adresu ale IP de buh 8-)
Odpovedať
:-D
Odpovedať
ze IP adresu :-D
Odpovedať
co sa to deje dnes s tymi ludmi...katastrofa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru :-( , co sa stalo u teba s ludmi ? :-S
Odpovedať
pockaj ti poslem IPcku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?