Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • nie si 😃

• a pocuvaj...ty mas druhy pilier? ja som sa dnes dozvedela, ze musim este aj u nich oznamit zmenu priezviska a musi sa to osobne...joj...zasa dajake vybavovanie 😠

• heh to fakt mam aj treti, tam mi chodi dokonca na adresu k rodicom co tam nebyvam uz 7rokov 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃
    kde este vsade budem musiet hlasit, ze som Rybenka?

• ja este stale nemam vsetky zmeny hotove. teda zmeny mena. ale tera zsom to kvoli praci nestihala. sme sa rozhodli ze ideme na dovoleku na slovensko k manzelovym rodicom. takze apson taku dovolenku 4 dnovu budeme mat 😉. sice ziande more v spisskej neni, ale co narobime.
    kamoska ma rano navnadila na cokoladu, tak polku dna som odolaval, ze si nepojdem kupit. ale nevydrzala som a miesto obeda som si dala cokoladu 😉. vyborna bola 😉.

• 😃 😃
    SNV je blizko KE

• Ahojte,
    danusch, tak ako vlasy?

• no su modrocierne 😎 😃
    neostrihane
    kompromis
    manzel vcera povedal, ze sa druhykrat zalubil 😎

• wau, to je pekne, treba tu zamilovanost udrziavat 😉.

• no ved jasne ze hej 😎
    to, ze uz nelovim muzov neznamena, ze sa nechcem pacit...a to myslim, ze vsetky zeny nie? a pacit sa najma svojmu manzelovi 😉 😉

• 😉

• Noo, dobre si to poriesila 🙂 . A vidim, ze doma sa pacis, tak supis 😵 .

• 😮 oooo hehe

• ahojteee...ako baby? 😎

• u nas je super pocko pod mrakom s jemnym vetrikom a zda sa, ze bude asi aj dazd...sa normalne tesim 😉 😎

• Sponzor fóra
  • tuna je neskutocne horuco 😢. ani nanuk nepomaha. a prave mi spadol nanuk na faktury, ktore som schvalova, tak som ich trochu umastila 😢. nasa ucetna to prezije, co ine jej ostava 😉.

inak dnes mam prace az nadhlavu, zase to zastane ja na vikend 😢. neviem je to mozno aj teplom. ale cim teplejsie, tym moja vikonnost klesa. strasne....

• u nas prska a je chladnucko...ale ludi su o to nervoznejsi...sakra,..... 😞 😠

• co baby ako, tu v nitre je tak akurat 😉

• rovnako ako v KE 😎

• dnes som, nejak hmmm 😞

• ja tak vselijako...vystresovana...naspeedovana...vela prace, malo casu a chuti 😠 😎 😃 😬 😦 😶 😵
    ale zajtra som prinutena ist na hlupe stretko do Ziliny takze dnes si hovorim, ze bude aj horsie...zajtra 😉

a tebe co je?? co sa stalo? ci len tak?

• No tu v UK prsi a prsi...hrozne volaco...s manzelom sme sa rozhodli, ze pojdeme posledny vikend v auguste do Londyna je tu totiz sviatok v tom tyzdni tak budeme mat predlzeny vikend...ako sa inak mate babulky?

• I need holiday 😒 asi tym to bude
    bolo toho vela posledne a este som ani svadbu nevyspala 😦

• joj...heeeepyyy....chapem a sucitim s tebou 😞

Tani...mame sa tak vselijako...striedavo...ty ako?

• dani poslala som ti iP 😃
    hehe nie ip adresu ale IP de buh 😎

• 😃

• ze IP adresu 😃

• co sa to deje dnes s tymi ludmi...katastrofa 😠

• veru 😞 ,
    co sa stalo u teba s ludmi ? 😒

• pockaj ti poslem IPcku

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov