Svadba január 2011

16. nov 20102580
  • Meddy...5 strana 😃 😃

• Lulu ale sme šikulky 😃 😃 😃

• Meddy......veru šikulky 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj Lulu 🙂 ako sa dnes dievčence máte? 🙂

• Meddy....ahooj dobreeeeee 🙂 😉

• tu je ticho... 😞
    Lulu kam si zmizla? 🙂

• Meddy....😉

Ahojte 🙂

• caute kocky, v januari asi nebudu problemy s obsadenymi terminmy 😃 .. a naahodou podla mna,aj v zime moze byt nadherna zasnezena svadba,dokonca so slnkom 😉 ...a aj v juli moze spravit skrt cez rozpocet pocasie, ked prsi a je zima...tak drzim palce, nech to dobre vyjde

• ahojte tak ako prípravy na zimnú svadbu??? Baby berte to tak že my budeme môcť mať tie krasne chlapaté kožušky. v lete sa také nenosia 😃 😃 😃 😃 . dala som sa nahovoriť na vešticu. a tá mi nepovedala moc dobre veci okolo svadby. čo si mám o tom myslieť???? ja asi odpadnem

• mata ahoj, vitaj 😉

• lucy presne tak, vždy keď sme sa išli spýtať na niečo okolo svadby, tak nám bolo povedané, že stačí zajednávať koncom októbra, začiatkom novembra 😉 A v zasneženú svadbu dúfam aj ja 😃

mufka prípravy pomaly, ešte skoro nič nemáme 😃 😃 . Po kožuškoch pokukujem, len mi zatiaľ ešte žiadny nepadol do oka. Teda tie, čo boli na predaj 😃. A tej veštice sa neboj, ty si zariaďuješ svadbu 😉 , môže ti to iba pomôcť - budeš vedieť, čoho sa vyvarovať 😉 🙂

• Lucy...vitaj medzi nami 🙂 Presne máme všetkých dodávateľov len pre seba 😃 I keď u nás bol iný dôvod 😬

Meddy...vieš o čo sa jedná 😬 😉

Mufka...zatial sme moc nepokročili...teraz sú to skôr iné prípravy 😃 Ja vešticiam neverím 😬

Aj ja verím v ROZPRAVKOVO ZASNEZENU svadbu 😵 😵 😵 😵

• Ahojte 🙂 No kde sme? 😉

• mata 🙂 tu som 😃 😃

• Meddy....ahoj 🙂 Ako prípravy, ako sa tu mávate? 😃 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj mata 🙂
    prípravy - nič nové, už by som to asi mala rozbehnúť, že? 😃 😃

• Meddy....nehovor 😃 My sme sa nejako tiež zabrzdili 😃 Ale teraz chystáme inú výbavičku 😃

• Mata 😃 tak to už by sme sa mali rozhýbať 😃 😃

• Veru ale tu v svadobnom plánovači mám už skoro všetko doškrkané po 3 týždne pred svabov takže teraz mám chvílu pohov 😃

• 🤔 no ty si aká šikulka 😉
    takže teba by som sa skôr mala pýtať, čo ešte nemáš, ako čo áno 😃

• Meddy...ale zase nepreháňajme 😃

• 😃 😃 Mata máš pravdu, len vybavuj, aspoň ak nebudem vedieť čo odkiaľ, tak poradíš 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃

• Mata tak ako som tak teraz pozerala do plánovača, tak ja ešte nemám ani veci, čo majú byť vyriešené 9 - 11 mesiacov pred svadbou 😃 😃 😃

• Meddy....na čo čakáš? 😃 😬

• Mata 😃 😃 😃 no to netuším 🤔 . Ale dobre teda, prehovorila si ma 😃 . Teraz som na PN-ke, tak keď mi skončí pustím sa do toho 😉

• Meddy....to som rada 😃 Idem moja brú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂

• Mata aj tebe 🙂 hlavne kľudnú nocku a kráááásne sníčky 🙂

• Dobré ránko 🙂 dnes som tu prvá? 🤔 😃

• Meddy....asi áno 🙂

Dobré ránko 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov