Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lea..chce 😵 lebo mám už abstinenčné príznaky...dlho som si nič nekúpila 😃 😛
    to si dnes teda riadne makala 😃

• Lea ja som sa chytala za hlavu ked som prisla domov. Moja mamina to hrozne prezivala, prva svadba ta musela byt tip-top.
    Prave som pozerala SWK program a nic normalne nejde v telke, no ja by som kukla na nete.
    No ja by som isla kuknut na Obchodnu, uz 2 roky som tam nebola a aj do Auparku a Polusu. Lori tak to ti zavidim, asi sa vratim spat do BA a hlavne do Auparku.

• na aupark sa uz chystam..v aprili idem domov na chvilu a kedze mame cas,tak tam urcite skocime 😃
    ja som tento mesiac minule viac ako som mala..ale co uz..zijeme len raz 😃 😃 😃
    kelemka..tak moja sestra je uz vydata..ale ja zas budem mat svadbu v ziline,takze menej starosti pre nich..skor svokrovci to prezivaju horsie..u nich je to prva svadba..a mozno aj jedina 😬

• Sponzor fóra
  • lori...cauko, ako sa ti nakupovalo? som si na Teba dnes spomenulo, ze isto riadne nakupujes 😃

• leatea..to je viacmenej jedno, hladam nejaku inspiraciu...radsej si ich dam vyrobit, lebo v KE nic moc v zlatnictvach

• lea...to máš pravdu..žijeme len rez..tak si treba riadne dopriať 😃 😃

pia..awoj...nó..ved som si skoro nohy zlámala...jak som vláčili chudáka chlopa mojho..a nakoniec ja nemám nič a on má 😬

kelemenka...hybáj do auparku 😃 😎 i ked ja mám radšej polus...aupark na mna pôsobí viac nesympaticky

• dartka..daj do google svadobne obrucky a wedding rings..najde ti tam dobre stranky 😉
    pripadne pozri do temy www stranky pre inspiraciu..tak mas niekolko zahranicnych 😉
    ja skusim kuknut,ci nemam cosi v pc 🙂

pia..uz vsetko hotove?

• lori...to poznam, ked si silou mocou chcem nieco kupit, tak nikdy nekupim 😐

• lea...jo jo uz mame vsetko hotove, uz mame doma pohodicku, dala som si akurat kavicku a k tomu ochutnala aspon jeden kolac 😬

• pia...a čo si robila, ked už máš teraz veget?..inak presne si to vystihla...s tým snažením...a nič nekúpením 😃 😉

• no ja som si kupila viac nez dost 😛 😃 😎 akurat cakam na zopar veci,co mi maj prist..ved po svadbe sa musim pekne obliekat..to mi povedal svokor 😬

• lori...no piekli sme kolace dnes s mamcou, potom sme piekli sirek ( mäsova plnka so sunkou zapecena mňam) , a robila som zemiakovy salat.. 😉

• dakujem idem hladat

• lea...presne a svokra treba brať ne vedomie 😃 😛

pia...takže ste mali zaberák v kuchyni, čo? 😃 to ste riadne šikule...zajtra asi čakáte polievačov, čo? 🤔 😬

• no bol to zaberak, ale uz mam klud, idem si pozriet nejaky dobry film... asi to budu Wedding crashers 😃 poznate??

polievaci budu az v pondelok 😃

• Sponzor fóra
  • ahá...no mne zas dnes šibe 😃

to nepoznám...je to dobré?

• lori..len skoda,ze to ide tak do penazi 🤔 😬 ale hadam budem spokojna..aj tak si budem stale robit podla seba..nie som male decko,aby som musela pocuvat jeho..a reci typu,ze patrim do rodina na mna neplatia 😛 😎
    mna tiez este caka varenie dnes..musim spravit ryzu na zajtra a zantra uz len ruka,aby bolo cerstve 😵
    pia..o com je?
    dartka..pozeraj..nebudes si vediet vybrat 😛

• je to super film...http://www.csfd.cz/film/194881-wedding-crashers/ pozriete link

• lea...sámoška...tvoja garderoba..je tvoje rozhodnutie 😉 😵

kočky ..vy ste aké šikovné kuchárky 😃

• pia..to môže byť dobré 😵

• 😉

• pia..ten poznam..len som nepoznala nazov v angline 😬
    lori..no ja rada varim a este radsej peciem..len teraz nemam komu,takze sa mi nechce..ale hadam po svadbe bude komu 😃

• nesvadbovi...to je dobreee 🙂

• lea..tak ja viem upiecť akurát tvarohovú štrúdlu 😃 😛 lebo my na zákusky a koláčiky moc nie sme...á ešte viem nivové koláčiky..ale to je úplne jednoduché 😎
    presne..ani mna moc nebaví..ked viem, že to chlop jesť nebude 😛 ale ak príde mimčo niekedy...tak sa určite pustím s radostou do toho 😃

• no ja rada peciem kolace pre druhych..ja ich vacsinou nejem..

baby to aprilove pocasie je uz aj tu 🤔 uz krupy stihli padat,slnko rado svieti a aj sneh sa objavi 😬

• holky...kebyze si mam vybrat, tak asi radsej varim, pecenie mi moc nejde 😬 ale po svadbe by som sa chcela naucit, drahy lubi sladke 😃

• kočky...ách...v Zara...mali taký krásny kabátik...ale bol mi trošku úzky cez prsia 😞 ..teraz ma máte..jek by som ho chcela...a ešte nádhernú kabelku som videla...už som ju aj mala v ruke..že si ju kúpim...ale stála 100euro 😛 😒 tak som ju zas pekne postavila do výkladu 😃

• pia..jednoduchy navod na to ucenie..staci otvorit kucharsku knihu 😉

lori..no ja som si tak kupila kabatik..biely v tom polsku..uz len cakam na pekne pocasie 😬 🤔

• lea..ved..ja už tiež mám červený..a už vyše mesiaca trčí v skrini 😠 ...ale tento bol tak nádherné trendy a šik a božský...ale trochen úzky... 😠 😦

• lori...to mi je luto, ze si nekupila.. 🤔

lea...asi zacnem nacvicovat s knihou v ruke 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov