Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • aha, takze on pride za tebou 😉 no svokrovci su zo ziliny- vlciniec, maju 4 izbovy byt, takze da sa 🙂 no studujeme obidvaja a koncime tento rok ..drahy uz pracuje , ja mam zacat od augusta 😎

• a co studujete?

• ja socialnu pracu a drahy personalny manazment

• Sponzor fóra
  • v jednom meste ci nie?
    moj tiez este studuje,preto tu nie je so mnou.. 😒

• no on studuje v trencine a ja v kosiciach 😬 ale teraz uz skolu nemame, tak sme casto spolu..uz len diplomovka a statnice 😒

• jasne..takze si casto u neho 🙂
    ja som pred ukoncenim tiez bola viac u polovicky ako na intraku 😃 😬
    ale najlepsie sa mi ucilo na intraku 🙂

• no hej ja som tam castejsie, mama je zvlastna v tychto veciach, ked je u nas, je to zvlastne..tak chodim ja k nim 😉
    no ja som na intraku nebola, ale moj drahy byval 4 roky na intraku, tie ich akcosky 😃

• lea..idem kuknut telku, tak prijemne chatovanie 😠 paps. 😉

• intrak je to naj,co moze clovek mat..ked ide na vysku,tak tam je najlepsie..volnost,zabava,kamosi a tak..
    ja som si to uzivala,aj ked nie tak ako niektori..ale bolo mi super..a ziadny dozor rodicov 😛
    no mileho rodicia su radi,ked som tam..aspon nemusim varit na intraku..teda svokor asi nevie,ze varim od 13-14rokov..a kvoli zdravotnym problemom sa nestravujem v jedalni..

• lea...ma naštval chlop..lebo on čumí na tv...že...neco na té mary je...taký film..mne pripadá úplne blbý...a onn že som ho nepochopila...nuž tak som tu... 😛

• no aspon si popises so mnou 😃
    ja uz mam manikuru spravenu 😎

• ó.. 😃 ..a máš aj tie nalepovacie pásky...čo sa dávajú na nechet? 🤔 ...ja si sama fran. neviem..lebo ked to mám nanášať lavou rukou..tak je to otras 😃 😛

• no ja si to robim troska inaksie 😛
    ako prvy davam biely lak,trocha viac ako len na konce nechtov..potom to pekne odstranim s vatovymi tycinkami a na to nanesiem ruzovy lak a cele to prejdem este priesvitnym 😎
    rozdiel takmer nevidis..dokial sa nepozries z blizka 😃

• lea..tak to je nová technika 😃 máš na to patent 😎 😃

• no dik 😃 ja som spokojna pri mojich divnych tvaroch nechtov 😬

• Sponzor fóra
  • ja si nechávam krátke...lebo sa mi štiepia 😠 ...ale pravidelne ich lakujem...už od strednej 😃 😛

• aha..no ja ich nechavam par mm vyrast vzdy..na strednej a zaciatkom vysky som davala vselijake farby lakov..a od isteho casu len francuzsku manikuru 😎
    tiez sa mi stiepia..ako fras 😠 ale lak by mal aspon trosicka pomoct 🤔

• lea...ja idem...za tým mojim chlopom..dúfam, že už zaspal...a budem si môcť prepnúť..nech ma to trochen uspí 😵

• a co dobreho chces pozerat? 🤔 javascript:addEmoticon('🤔','vBody'😉
    javascript:addEmoticon('🤔','vBody'😉

• babky...awojte 😃
    teraz som prežila traumu 😃 že budeme bez netu...vypadol nám a nie a nie naskočiť...ale nakoniec sa to podarilo 😃 ..práve ideme k svokre na obedík...už mi vrže v bruchu 😃 😛
    zatím pekný den 😉

• ahoj lori..ja som po ranajkach..obed bude o cosi neskor 😛
    pekne si to tam uzi 😃

• už som na tomto zaívislá 😛 😦 😃

• no pekne 😬 😬 😬
    ale ved treb sa pochvalit,co nove a tak 😃 😃 😃

• lea...tak ako sa vydaril obedík? 🤔 😬

• ahojte idem vas sem pootravovat, nakolko v sekcii o vyzdobe mi nikto neodpovedal tak skusim poprosit vas.
    Robime krstiny 31.maja a zhanam nejake kvetinove ikebany-obrazky aby som si vedela urobit predstavu a kvetinarke ukazat foto...
    mate nejake stranky vylucne zamerane na kvetinove ikebany?aj zahranicne to je jedno...dakujem moc 😉

• froschka...tak ja si na svadbu robím výzdobu s kvetmi sama 😵 ...ale skús sa obrátiť na leatea 😵 ...ona má v tomto prehlad a možno niečo dobré poradí 😉

• lori a ty si kvetinarka?xi ci mas len taky talent?

• 😃 😃 ee niesom 😃 ..ale baví ma to...a v podstate nič tažké neurobím..len som kúpila také menšia svietniky v ikea...a do toho ufiknem hlavičku gerberiek...a vopchám to tam...úplne jednoduché..ale za to efektné 😃

• lori..obed bol super 🙂 😛 a aj ten kolacik 😛
    froschka..kuknem sa ti neskor na nieco zahranicne..mam casaky,tak pozrem 😉

• ale aj v bazari inzeraty na vyzdobu maju fotky ikeban 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov