Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • to je dobry napad este stylovo vyzera ked do toho nasypes vrstvy farebneho piesku alebo kamienkov co vyzeraju ako sol do kupela xi neviem tomu dojst na meno 😃

• strk sa mi zda,ze sa to vola

• lea diky, potom mi napis rodim IP 😉

• Sponzor fóra
  • lea no moze by strk 😎 😃

• froschka...vidíš..ja som vedela na koho sa máš obrátiř 😃 lea..je expertka 😃 😎

• bóže...saz som mala zapnutú českú klávesnicu 😠 😐

• lea..ty si robila aj koláčik? 🤔 😬 aký?
    ja som sa tiež dobre našpajzovala u svokry...no a dnes som aj poriadne nakúpila..takže už mám vybielenú penaženku a môžem tu spokojne sedieť... 😃 😃

a mám obrovskú modrinu na stehne 😠 😠 strašne bolí a ani neviem, kde som k nej prišla 😠 😠 😞

• no o pol jedenj rano som si zmyslela,ze upeciem teda aj kolac,ked je velka noc 😃
    taky dobry s jablkom,hrozienkami a posypany skoricov..vlastny vytvor 😛 😎
    a dobreho si kupila?

• lea...no...nestačím sa diviť 😃 😃

nakoniec som kúpila v tej zara 😎 to som mohla rovno včera v tej viedni...ale musela som si to skomplikovať 😃 😛 ale už som spokojná..mám kabátik a kabelku 😉 😵

a čo sa zajta chystáš?

• tak to je super..ze mas to,co sa ti pacilo..
    zajtra? oddychovat budem..

• my asi pôjdeme na Saudka do kina 😉 už som rezervla lístky do kina..to som zvedavá..čo sa v tom filme dozvieme 😬

• aha..no super..
    ja mozno mileho ukecam na desmod,ked budem na svk 🙂

• caute kocky 😃

• cau pia 😃

• ako sa mavas? 😉

• Sponzor fóra
  • awoj pia..ako?

• awooj...dobre dobre, len mam zo seba depku 😒 vsetky moje predsavzatia dnes padli...boooze, tak som sa prezierala dnes , som absolvovala 4 navstevy a vsade same dobroty.. 😐

vy sa ako mavatee??

• pia..a co take si zjedla? 😬 😃

• pia..neboj do svadby schudneš 😉 😵
    ja som konečne nakúpila to čo sa mi páčilo aj včera vo Viedni 😃

lea..hm..desmod..to môže byť dobrá šupa 😎

• lori..je to asi nasa skupina..vsetky take dolezite spomienky sa viazu prave na tu skupinu..

• lea...vsetko mozne..ani nechcem pocitat, kolko kolacov som zjedla 😐 a o inych ani nehovorim 🤔

zeny , ale dnes to vytancujem, idem s kamoskami na discu 😃

lori...a co si dobreho kupila??? 😬

inak, na desmod som bola, su celkom v pohodke 😎

• lea....vážne? tak to je dobré, že pri pesničke sa vám vybavujú spoločné spomienky 😉 😵 ..to my žiadnu takú nemáme 😐

• pia..počuj..ty nejak často chodíš na tie koncerty, nemyslíš? 😃 😃

jéj...discu...tak predsa len chodíš 😃 a chlop ťa bezproblémov pustí? 🤔 😬

• pia..ja som mala uz coko vajka..kolac..a fajny obed..ze kura na vine..pocas jeho pripravy som popijala vajecny liker 😃
    a tak
    ja som desmod videla uz hrat..u nas na majalese v za na intrakoch..a aj na namesti,ked hrali..boli suprovi 😵 😵 😵

• môj by asi trochen žiarlil 😃

• lea..tak čoko vajka som aj ja jedla 😵 😵 ...a teraz musím povinne vipiť pivo plzeň 😃 😃 😛 mám to naordinované na prečistenie sleziny a pečene 😎

• jéééééžííííž...vypiť 😠

• pia..kúpila som si kabátik 😎 genialny 😃 a k tomu suprovu tašku 😃 😎 😵

• ale sa machrujem, čo? 😬

• no je to funny aspon..ked je nam smutno,tak zarucene pocuvame desmod 😃
    lori..tak pi aj za mna..ja ho moc nemusim..iba,ked som s jednym kamosom..inac nie 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Bratislava
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov