Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no ja musim davat velky pozor na to,co jem..nikdy neviem,co sa moze prihodit..
    ono bude dobre..potrebujem relax..tot vse 😃

• ach taaak,tak si davaj hlavne na seba pozor, lebo to nie je sranda. ja som sa 3/4 roka prepinala v robote takym sposobom, ze som skoro oslepla. Cez leto som dostala 3 x herpes na rohovku z oslabenej imunity a odvtedy vidim na jedno oko len na 60 %. odisla som z tej zabijackej roboty a teraz mi je ovela prijemnejsie. treba vediet telo regenerovat a uvolnovat, lebo nam da hned vsetko pocitit 😞

• ja robim v labaku..ale tam je uplna pohoda..len obcas cosi zapacha..ale to ja vacsinou necitim kvoli upchatemu nosu 😃
    zlcnik sa zlepsi az po operacii..to mi bolo povedane.. 😃 ak uvidime,ako to dopadne..lebo zatial sa tym nerada zapodievam..radsej si sprijemnujem dni svadbou 😃

• Sponzor fóra
  • a nechces si ho dat vybrat cim skor? budes mat svaty pokoj

• no niektori si myslia,ze mozem v poho cakat niekolko rokov 😬 😬 😬

• dnes som si bola vypocut a rovno zarezervovat Slacikove trio na obrad. mame mat svadbu vonku, tak to bude velmi pekne...dufam 😃 kde budete mat vy obrad?

• Hm.....a neda sa ist k inemu lekarovi? ddnes to uz robia laparoskopicky a bola by si rychlo fit. je pravda, ze by si musela davat stale pozor co papas, ale asi to robis aj tak a este ta to aj boli 😞

• my budeme mat v najstarsom kostoliku v ziline 🙂 uz sa tesim..zatial som tam bola len raz 😃

• jeeeej....to bude urcite nadhera. my nemozme mat svadbu v kostole, lebo nemame absolbovane vsetky katolicke ceremonie a nemame cas ani chut to riesit. v kostole by som chcela mat svadbu kvoli tej uzasnej atmosfere, ale co uz, ta nasa bude tak trosku na americly sposob, ale ked bude pekne pocasie bude nadherna

• zacinaju sa mi oci zatvarat, tak pojdem pomaly do postele.....budes tu aj zajtra? a kedy?

• no my mame vsetko..a ja chodim poctivo do kostola..mily nema stale cas,no snazi sa..
    urcite budete mat pekne pocasie..a dopadne to super 😉
    som tu kazdy den..len v nedelu moc nie,kedze letim 😵 ale budem sa snazit kazdy den zajst,aj ked budem na svk 😃

• oukej,.....tak sa tu vidime. prajem ti nech ta ten zlcnik poslucha a nech sa ti dari vybavit vsetko na svadbu v pohode.
    sladke snicky.paaaaa 🙂

• bréé rááánko kočky 😵

včera nám zamrzol pc, tak som sa sem nemohla dostať 😠 ..ale dlho sme robili tie grafy na dip., takže mu trošku zašibalo.... 😬

caly...krásna látka aj gorálky... 😃 ..niečo som si prečítala...čo ste tu napísali také litánie 😃 ...budeš mať najkrajšiu výzdobu na MS 😎 😎 😃 ...a som rada, že tie šaty skúšať pojdeš, inak by som musela prísť za tebou a dokopať ťa do salona... 😃 😃

lea...príjemný pracovný den ti prajem 😵

awoj itinka...aj ja som z Ba 🙂 ...a aký máš rozpočet na kyticu? 🤔 😬

• avojte avojte kamosky 😃

lorinko...oooo tak najkrajsiu nieee 🤔 😬 ale dufam, ze bude bezproblemova ked viuem vsetko zohnat co potrebujem aspon si myslim...tu latku som kupovala v obchode z latkami...mali aj staroruzovu, ale chcela som aj nieco vyraznejsie...takze mam aj taku...v noci som v spanku vymyslala dalej 😃 😃 😛
    a inac keby si prisla za mnou bola by som stastna ako blcha, lebo by bol siel so mnou niekto kto ma vkus a rovnake zmyslanie ako ja 😎 😃 tak co ides?? 😉

inac baby bola som dnes na gastro a mam opat tie iste tabletky na dalsi mesiac aj dva 😠 slhodoba liecba, mi bolo povedane 🙂 ale pozitivum....som schudla dva kilo touto zdravou stravou 😵 😵

• caute kocky. ako sa mavate? 😃

• Sponzor fóra
  • caute baby..aky bol den?
    ten moj konecne skoncil..ale celkom sa dalo..v praci to slo dobrym tempom a ani sme sa nejak nenudili 😃

• moj celkom v pohodke, rozhodne sme sa nenudili, ale bolo fajn 😉

• awoooojte... 😃

caly...ty ani v spánku nedáš pokoj s výzdobou? 😃 😃 ja som dnes sadilaaaaa...sem spocená jako vrata u chlíva... 😃 ...ale balkonik...je teraz nááádhernýýý 😎 ...dúfam, že nebude už mrznúť v noci...lebo sa mi to nece sťahovať do bytu 😛

pia...ja som dnes bola v škole a učila sa....takže nezáživná prácička 😛 😃 ...

lea....čo porábaš?

• ahoj lori..prisla som zo sprchy a idem kuknut nejaky film..potrebujem trocha oddychovat 😬

• lea..jasnačka..aj na teba ide jarná únava? 🤔 😬 a čo ideš kukať..horor? 😃 😛

ja som dnes bola total ochrápaná...ale teraz mi je už do skoku 😃 😛

• mam tu zopar dvd..a netusim,co by som mohla kuknut 😃
    unava ani nie..ale uz je toho vela v praci..uz mi je dlho 😃 uz chcem piatok..

• ty ideš v piatok domenko, čo? 😃 to by som bola tiež štastím bez seba... 😃 a na kolko ideš?

• lea..musím končiť..lebo chlop sa sem cpe... 😃 😠

• letim v nedelu rano na tyden a pol 🙂 tak uz sa tesim..skontrolujem priatela a trocha ho pootravujem 🙂

• júlovky...awoooojte 😃

dnes je tu mrtvo...čo sa deje? 🤔 😬

• ahojte baby..

• awooj lea...som sa začítala do fora KKK 😃 lebo je tam jedna...ktorá ma poriadne vytáča 😠 a nie iba mna 😃 ....ale zdržala som sa komentára.... 😬

• a na co naraza? 🤔
    mna prave rozbolela hlava 😠 a dost hnusne 😠

• ááále som si už minule všimla, že je to hádavý typ...v inom fore...ale v tomto...sa povyšuje nad ostatné povolania...že ona ( právnička ) je viac...ako učitelia...a pod...asi v tomto duchu... 😠

chúda...potri si čelo alpou...ja ju nosím vždy v kabelke 😉

• no tu cosi take nemaju..ale uz to takmer preslo..mavam obcas take neznesitelne bolesti,ktore do piatich-desiatich minut prejdu..nastastie..
    a aky ma nick,nech sa aj ja kuknem..
    inac,nebyt ucitela,tak z nej v zivote nebude pravnik 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov