Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • to je mile..mozno ti ju bude viazat v sanitke 😃 😃
    ved uvidis..este ma dost casu..
    a ktore kvety to teda budu?

• 😠 spadol mi net

bude to co obchod dáá 😃 😛 v termine mojej svadby budeme objednavat kvety v tej spominanej farebnej kombinacii takze si bude z coho vyberat konkretne nejaky jeden dva druhy kvetov to urcite nebudu.. 😵 bude to z kazdeho rozku trosku 😃 ale urcite chcem pivonie 😵

ty si uz na pevno rozhodnuta tie modre ruze?? alebo este spekulujes 😉 ??

• takze taka pekna pestra kytica..tak to sa uz velmi tesim na tie fotky..ze co vymysli kvetinarka 😃 😃
    ano..ja chcem modre ruze 😎

• Sponzor fóra
  • cafte, kde si davate robit svadobnu kyticu?

• itinka...v BR 😃

• soraaaaac...v Ba

• intika..ahoj..v ZA mam jedno odporucane kvetinarstvo..len je problem s modrymi ruzami..ktovie preco 😬 😃

• Modre ruzicky? budete mat vsetko v modrom

• ano..morsku vyzdobu budem mat 🙂 😵

• itinka...v poho 😉
    ty kde?? alebo to este len zacinas riesit??

• morska moze byt zaujimava 🙂 aj budes mat saty ako morska panna?

• My budeme mat svadbu v Ba v Rolande. miesto aj matrikarku mam uz dohodnutu. teraz riesim program,,.... a ty co?

• aha program...ze co ako a kedy?? tak alebo budete mat nejake atrakcie popri zabave?? 🤔

• radi by sme mali aj nejake "atrakcie", ale hlavne potrebujem zohnat nejakeho dobreho DJa, ktory by bol aj moderator a vedel vymysliet nejake hry pre vsetky generacie

• ja riesim vsetko pomalicky 😎 vsak lea..??.az prilis pomalicky😃 😃 😛

itinka...a kyticku aku chces??

• Sponzor fóra
  • nebudem mat morske saty..ale urcite budu zaujimave a jedinecne..mam par favoritiek,ktore na svk nezozeniem 😃
    a aky program? a ty ake kvety planujes?

• mam vybrane smotanove saty uzsie, dolu rozsirene, tak hotam aky by sa hodila. od malicka som tuzila po tulipanovej svadobnej kytici, ale nasi ma odhovaraju, ze tie tulipany rychlo odkvecnu. chcela by som nejaku vysiacu. ty mas uz vybranu?

• itinka...tak to v BA asi problem nebudes mat 🙂 urcite tu baby na fore z BA budu vediet poradit 😵

• uf,....tak sa divam na to slovo "vysiacu" ze s akym uchvatnym y som to napisala. asi sa pojdem hanbit

• a co tak kaly..tie su velmi pekne a oblubene..a kludne v kombinacii s bielymi ruzami 🙂 🙂

• nad kalami som premyslala, vyzeraju strasne sexy a nevinne. a s tymi ruzami by to bola asi skvela kombinacia

• tak k takym satkam nieco zaujimave treba vymysliet 😃 ak si vyssieho vzrastu tak predlzena kyticka bude fešná 😉 tulipany v lete budu dost prehnane drahe 😞 koli tomu, ze je to jarny kvietok...nehladala si nieco na inspiraciu??

• ozaj, boticky k satam uz mate?

• a farba kvetov aka?? aj svadby??

• ja momentalne hladam boticky 😃 dnes som neuspela..

• ano, hladala. mam stiahnutych asi milion obrazkov roznych kytic, ale urcite si nebudem vediet vybrat. milujem kvety a najradsej by som chcela vsetky kvetys veta do svojej kyticky 😉

• ja budem mat vysiacu kyticu..a uz sa tesim..len tie su dost tazke..a to uz saty su tazke 😃
    ja cakam na boty..alebo skor na vratenie seku a potom na boty 😬

• svadobnu vyzdobu budeme mat smotanovo marhulovu, takze kyticku mozno dam do podobnych farieb

• no smotanove ruze su krasne 🙂

• myslim, ze s tymi botami bude problem. biele mat nemozem, lebo by moc svietili pod smotanovymi satami a najradsej by som mala take, aby som ich vyuzila aj cez leto. nikde som vsak tie "idealne" nenasla. V Ba je dost obchodov, ale zatial nemaju letne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.