Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
to je mile..mozno ti ju bude viazat v sanitke :-D :-D ved uvidis..este ma dost casu.. a ktore kvety to teda budu?
Odpovedať
Profilova fotka
]-( spadol mi net bude to co obchod dáá :-D :-p v termine mojej svadby budeme objednavat kvety v tej spominanej farebnej kombinacii takze si bude z coho vyberat konkretne nejaky jeden dva druhy kvetov to urcite nebudu.. x-) bude to z kazdeho rozku trosku :-D ale urcite chcem pivonie x-) ty si uz na pevno rozhodnuta tie modre ruze?? alebo este spekulujes ;-) ??
Odpovedať
takze taka pekna pestra kytica..tak to sa uz velmi tesim na tie fotky..ze co vymysli kvetinarka :-D :-D ano..ja chcem modre ruze 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, kde si davate robit svadobnu kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
itinka...v BR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
soraaaaac...v Ba
Odpovedať
intika..ahoj..v ZA mam jedno odporucane kvetinarstvo..len je problem s modrymi ruzami..ktovie preco :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Modre ruzicky? budete mat vsetko v modrom
Odpovedať
ano..morsku vyzdobu budem mat :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
itinka...v poho ;-) ty kde?? alebo to este len zacinas riesit??
Odpovedať
Profilova fotka
morska moze byt zaujimava :-) aj budes mat saty ako morska panna?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat svadbu v Ba v Rolande. miesto aj matrikarku mam uz dohodnutu. teraz riesim program,,.... a ty co?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha program...ze co ako a kedy?? tak alebo budete mat nejake atrakcie popri zabave?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
radi by sme mali aj nejake "atrakcie", ale hlavne potrebujem zohnat nejakeho dobreho DJa, ktory by bol aj moderator a vedel vymysliet nejake hry pre vsetky generacie
Odpovedať
Profilova fotka
ja riesim vsetko pomalicky 8-) vsak lea..??.az prilis pomalicky:-D :-D :-p itinka...a kyticku aku chces??
Odpovedať
nebudem mat morske saty..ale urcite budu zaujimave a jedinecne..mam par favoritiek,ktore na svk nezozeniem :-D a aky program? a ty ake kvety planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
mam vybrane smotanove saty uzsie, dolu rozsirene, tak hotam aky by sa hodila. od malicka som tuzila po tulipanovej svadobnej kytici, ale nasi ma odhovaraju, ze tie tulipany rychlo odkvecnu. chcela by som nejaku vysiacu. ty mas uz vybranu?
Odpovedať
Profilova fotka
itinka...tak to v BA asi problem nebudes mat :-) urcite tu baby na fore z BA budu vediet poradit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf,....tak sa divam na to slovo "vysiacu" ze s akym uchvatnym y som to napisala. asi sa pojdem hanbit
Odpovedať
a co tak kaly..tie su velmi pekne a oblubene..a kludne v kombinacii s bielymi ruzami :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nad kalami som premyslala, vyzeraju strasne sexy a nevinne. a s tymi ruzami by to bola asi skvela kombinacia
Odpovedať
Profilova fotka
tak k takym satkam nieco zaujimave treba vymysliet :-D ak si vyssieho vzrastu tak predlzena kyticka bude fešná ;-) tulipany v lete budu dost prehnane drahe :-( koli tomu, ze je to jarny kvietok...nehladala si nieco na inspiraciu??
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, boticky k satam uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
a farba kvetov aka?? aj svadby??
Odpovedať
Profilova fotka
ja momentalne hladam boticky :-D dnes som neuspela..
Odpovedať
Profilova fotka
ano, hladala. mam stiahnutych asi milion obrazkov roznych kytic, ale urcite si nebudem vediet vybrat. milujem kvety a najradsej by som chcela vsetky kvetys veta do svojej kyticky ;-)
Odpovedať
ja budem mat vysiacu kyticu..a uz sa tesim..len tie su dost tazke..a to uz saty su tazke :-D ja cakam na boty..alebo skor na vratenie seku a potom na boty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
svadobnu vyzdobu budeme mat smotanovo marhulovu, takze kyticku mozno dam do podobnych farieb
Odpovedať
no smotanove ruze su krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze s tymi botami bude problem. biele mat nemozem, lebo by moc svietili pod smotanovymi satami a najradsej by som mala take, aby som ich vyuzila aj cez leto. nikde som vsak tie "idealne" nenasla. V Ba je dost obchodov, ale zatial nemaju letne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?