Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ideme uz spat, zajtra do prace, dobru noc 🙂 a pekne sny

• pekne sny prajem..

• ahojte baby ja 19.7 v Prešove čo všetko už máte

• Sponzor fóra
  • awoj ivulik....ja mám tiež 19.júla 😉 ....skor poviem, čo nemáme...toho je menej 😃 ...oznamká, botičky pre ženícha...a menovky na stol...kytica a torta...okrem toho tušííím všetko máme 😃
    a vy?

• ahojteee 🙂

lorinko...v skratke ale jasne 😃 😃 ja sa budem dnes venovat zasadaciemu poriadku..lebo starejsi si to zela 😛 a v stredu alebo stvrtok pojdem skusat satky 😵 😵 som pisala kamoske ci pojde so mnou tak hadam bude mat volno..

ivulik..no ja toho nemam vela, ale mam aspon salu, hudbu, fotografa, a kopec napadov ktore treba realizovat...

• pojdem asi do prdelky kamoska nema volno ani jedna ani druha 😞

• caute kocky, som doma z prace, a som totalne vyrizena , tie decka ma znicili 😃

• caute baby..dalsi mesiac je za nami 😃
    konecne sme sa nenudili v praci..ale ten cas siel hrooozne pomaly..
    pia..oddych a nejaky film mozno..a hned ti bude lepsie 😉
    caly..a nik iny nemoze ist?
    ivu..vitaj medzi nami..sa pochval,co uz mas 🙂
    ja sa moc nejdem chvalit,lebo zas tu budu baby pisat,ze mam asi super pracu a kopec volneho casu 😃 😃 😃

• ale som zabudla..dnes mi pisali z quelle..tak mi posielaju len polovicu veci 😠 a najhorsie je,ze medze nimi nie su saty pre male druzicky 😠 asi budem musiet volat 😠 😠 😠

• caly...awoooj moja 😉 ..čože? ale šaty už musíš ísť skúšať...lebo ma z teba porazí 😦 😃

pia...to je zabijak..tolko detí, čo? asi sa práve spamatávaš 😃 😦

lea...a čo bude s tými družičkovskými? 🤔

my sme dnes nakúpili koopeeeec kvetiniek a kvetináčov...takže zajtra vo velkom presádzam...juchúúú 😃 😃 😎

• ahoj lori..takze o zabavu mas postarane 😃
    neviem,co s tym..ale asi napisem mail,ze ako to vyzera..

• lea...ved z toho si sa najviac tešila, nie? a čo to nemajú na sklade, alebo ako? 🤔

• zrejme nie..najhorsie je,ze to mozu poslat aj o pol roka..nieco take sa mi stalo..objednala som si sveter a nic nechodilo..za 9mesiacov mi prisiel balik..tak som ho pekne vratila..kedze som to uz nechcela 😠

• tak to je sila 😠 ...preto si zásadne veci neobjednávam, ale kupujem z rúčky do rúčky 🙂

• no ved uvidim..skusim napisat,pripadne este zavolam..ak najdem nejaky schopny kontakt..

• Sponzor fóra
  • lea..a čo ste dnes robili, ked si sa nenudila? 🤔 😬

• no pracovali sme 😃 😃 😃
    mali sme konecne aj nejaky normalny pocet praktik..takze sme sa venovali tomu..normalne sko skoncili o tretej a sli na caj..tri desat konci posledna hodina a to popijame caj,kym ziaci neodidu a pak spraceme z poslednej hodiny praktika..ale zas sme skor odisli..rano som prisla skor do prace,kedze kolegyna musela prist neskor..

• tak to máte super zvyk, že si dávate ten čaj...angličania si na to potrpia 😵 ...a kolegov máš fajn? 🤔 😬

idem na chvíli porobiť dip....ale ete prídem 😃

• no niektori su uplne v pohode..a s niektorymi je to tazsie..no snazim sa drzat nad vecou,aj ked to riadny problem.. 😃 😃 😬

• ahojte

tak predsa pojdem skusat satky v piatok 😵 pojde so mnou mileho teta,l fajn baba s dobrym vkusom 😉 tak som aj rada 🙂

dnes som si kupila latku na vrecuska na darceky+menovky...aspon nieco a tie sklene vazy mi pridu o dva tyzdne 🤔

• caly..tak to je super,ze sa niekto nasiel 🙂 uz je najvyssi cas..lebo budes mmusiet brat,co zostalo 🤔
    ake vazy?

• lea..budem mat take sklene kocky vazycky na dekoraciu..budu tam ruze zive len hlavky vo farebnom florexe..staroruzovom 😃 potom ich pridam...teraz davam goralky a latku 😛 nech aspon nieco je co uz mam 😵

• maju super farbu..taka sa mi velmi paci..
    a ako budu vyzeta tie pierka?

• lea...to som rada, ze sa ti paci aj mna hned oslovila 🙂 pierka budu viazane nejaky malinky kvietok latexovy a buxus zeleny zive zelen no a stuha a tieto goralky tam popriliepam 🙂 tak si vyrobím 😵

• no to znie velmi zaujimavo..a hlavne originalne..som zvedava na fotku,kedze si to len tazko predstavujem 😬

• no bude to pekne mozno este pridam pierka do toho...ale ja mam rada cistu liniu takze nebudem to velmi precackavat 😎

• jasne..no si sikovna..a ako vyzera vyzdoba?

• tak vyzdoba to budem riesit tesne pred, pretoze vsetko co potrebujem alebo chcem pouzit je v kvetinarstve..podobna latka ako je tato ale staroruzova bude bud stredom stola alebo si povystrihujem s vlizelinu bordovej a staroruzovej srdcia roznej velkosti a poukladam na stoly... 😛 ale to mna este napadne kadeco 😃

skusim pohladat tie pierka ci nemam foto, uz som take robila 😵

• aha..no ja to davam robit niekomu inemu,kedze nemam sancu to stihat 😬
    nasla si tie foto?

• ee nenasla.. tak jasne, ja to chapem, ze keby si stihla tak si to urobis sama 🙂 moja kolegyna je v piatom mesiaci tehotenstva tak len pevne dufam, ze mi kyticku urobi v pohode 😃 uz teraz fucí 😃 😛 takze vyzdobu si s pomocou druziciek urobim sama 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov