Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lea...ved to, ze len polovica cesty, a aj tak ma to nejak zmohlo 😃
    co porabas? ja pojdem ochvilku do vane, uz sa tesim 😉

• pia...aj ja sa chystám onedlho do sprchy.. 😉
    už si doma? 🤔 😵

• avoj...jo prisla som o siestej domov, a pred chvilkou som prisla z prechadzky s kamoskou, ma bolia nohy 🤔
    aky si mala dnik? 😃

• Sponzor fóra
  • ja supeeer....krásne svietilo slnko...takže mi viac netrebalo 😃 😎
    aj u vás bolo tak krásne? 🤔 😬

• bolo krasne 😉 az mi bolo luto, ked som sedela vo vlaku, chcela som sa ist korculovat 😐 ale mozno este bude pekne cez tyzden dufam 😎 zajtra mas co v plane?? vidis, mozte sa uz ist fotit, priala si si pekne pocasicko 😠 😃

• aj my už by sme sa chceli ísť cajglovať 😎 ...
    no..práve dnes som obdivovala magnolie...že už majú velké puky a za pár dní už budú rozkvitnuté...že by sme sa cvakli pri nich...len zajtra a v utorok chlop nemože 😐 ....a v stredu už má začať pršať 😠
    ale keby sa zas vyčasilo na víkend...tak by sme určite nabehli 😃

• aj bicyklovat, to by som sla 😉 mame sice doma stacionarny, ale to je nuda 😃 tak dufajme, ze cez vikend bude pekne a porobite krasne fotecky 😃 🙂 ja som si myslela , ze uz dosli k drahemu pozvania, ale este furt nic, som sa tesila 😐

• pia...aj my dúfame 😉
    a kedy ste to posielali? 🤔

• no asi 3 tyzdne to uz budu 😒 idem ja uz do vane, a hajky bejky...som unavena asi z tej cesty a prechadzky 😃 tak papik 😉

• pia...pápá...a zajtra sa drž 😉

• Ahoj Lorinko 🙂 pozerala som Tvoj albumik a krasne topanocky si si kupila, chvalim velmi 😃

• to su ake, kremovej farby? A saty budes mat tiez takej? Ten opatok je na mna prilis vysoky, kolko ma cm? Ale inak su fakt namakane 😎 Ja som myslela, ze budem mat sandalky, ale tie mi neprisli az tak svadobne, preto som si zobrala s uzavretou spicou a sandalky som si kupila po polnoci 🙂 obe maju cca 6 cm opatok.

• praveze vyzeraju podla vzhladu tie Tvoje topanocky draho

• awoj kati 🙂
    dákovala za kompliment 😃 ...ja mám šaty light gold...a topky sú dozlata...takže sa to hodí 😉 ...ja sa tiež zabíjam na takých opatkoch....ale budem si to musieť nacvičiť 😃
    kukám..že tiež postupne pridávaš vecičky do albumu...super 😃

pekný večer všetkým 😃

• kati...my na seba máme smolu..ty si taká sova...po nociach...a ja cez den 😐 😃 😛

ja už musím ísť off...lebo mi idú oči roztrhať...som ešte predtým ťukala do diplomky 😒 😛

• Sponzor fóra
  • oki Lori, to je v pohode, ved nabuduce 😉 papa, ja tu tiez nebudem dlho, ale neskor to nevylucujem 😃

• uz som doma..
    kati...pozeram,ze mate rovnake postavicky na tortu ako my 😃

• Ahoj Lea 🙂 no dufam, ze Ti to nevadi...my sme cestovali do Hobbycraftu hodinu a pol, co je najblizsie ku nam len kvoli postavickam, tu som ich nikde nemohla zohnat. Velmi sa nam pacili tie prve, co mam v albume, ale aj tieto su kraaasne 😃

• inak na internete, co mas aj Ty, a teraz uz aj my stali 26 libier! plus za postovne dalsich 6 libier 😒 ale ja som ich musela vidiet najprv v skutocnosti, toto by som cez net neobjednavala, lebo tam nevidis tie detaily

• a kolko ste potom platili?
    mne sa velmi pacili aj ked boli drahsie..kedze vacsinu mali za polovicu,no tieto nie..presne podla mojich predstav 😃

• platili sme 13 libier, ale bola by som ochotna dat aj do 30 libier. Ukaze to velmi pekne na torte a potom Ti to ostane na pamiatku. Len sa to asi od tej torty asi aj trochu zaspini, nemyslis?

• ci tam sa dava este nejaky podstavec?

• aj ja som tak dala..
    myslim,ze sa to nemusi zaspinit..spodok pekne utries a zvysom zavisi od toho,co bude ako poleva..ci nejaky krem alebo marcipan..ale ratam s tym,ze to v poho umyjem 🙂 😉

• ja som si dnes bookla domov letenku, isla cena trocha dole tak som to hned vyuzila. Ty uz vies kedy presne v aprili ides domov?

• a na kedy si si ju bookla a cez koho a kam?
    no ja letim za tyzden..v nedelu rano..takze o tyzden o tomto case som uz pri svojom milom 😃 😎

• bookla som ju dnes, letim 25.maja ako vzdy cez ryanair a do Bratislavy, ja som priamo odtial, takze z letiska to mam asi tak 15-20 min autom a som doma 😃 Ja letim tiez v nedelu, ale o 17.30 hod. Tak sa uz tesim na mileho 😃 verim Ti, ja by som vonku zit sama asi nezvladla...a kedy dojde na trvalo za Tebou?

• chcela som samozrejme napisat, tak sa uz tesis (nie tesim, ja mam mileho vedla seba) na mileho....

• no po svadbe az pride..este povinne studuje..

• aha, tak to sa uz musis tesit 😃 ked pojdes domov juli tak na ako dlho? asi budete mat v skole prazdniny 😃 tak asi aj na dlhsie...

• ano..budu prazdniny,takze asi na mesiac pojdem..mozno cosi viac..zatial presne neviem..
    tesim sa..zas pootravujem mileho,nedam mu poriadne spat a budem ho trapit s chemiou a anglinou 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov