Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • pekny vecer lori 😉 sa nezlamte 😃

• lori.papik, a bud dobra 😃

• pia..o aky byt ide? akosi som mimo 😬

• Sponzor fóra
  • lea..ale zatial len jednoizbovy, predava draheho sused, takze by sme boli hned vedla pri svokrovcoch 😃 casom chceme isto nieco vacsie, ale na zaciatok lepsie ako nic 😎 idem uz off, strasne ma boli hlava 😞 tak papaa

• no aspon by to bolo vlastne..pekny vecer teda..ja idem kuknut nejaky film 😉

• kráááásny slnečný den všetkým 😎 prajem 😎

asi ste všetky rozlezené po vonku, čo? 😃

my robíme jarné upratko 😵 ...

• ahoj lori..ja varim obed 😛
    a uz som bola aj na nakup,kedze sa vcera nedalo..a kupila som si zopar novych dvd..tak asi vecer cosi kuknem 😃

• pekne nedelne popoludnie vsetkym 😃

lorinko....asi ma picne...ja som dnes cely nas jednoizbak vyriadila 😛 aj okna az dve co mame som šuchla 😃 takze upratovaci den..aj drahy siel do prace rano.. 😐 nuz a teraz som sa pustila do varenia 😃

lea...co varis?

• baby..v nedelu by ste mali oddychovat a nie upratovat 😬
    spravila som si pecene zemiaky a file som upiekla..plus som si nakrajala kopec zeleniny..takze aspon cosi zdrave.. 😃

• mamm zemiaciky 😛 aj file mozem 😵 ja robim milemu divinu a sebe som vcera zvrtla cestovinu zapekanu so zeleninou 😛 to mam rada 😵

upretujem asi preto, ze slniecko vyslo tak som akasi nabita energiou 😃 inac vcera som bola v BB pozreit nejake sandalky ku satam ale nic 😠 ...no bude to asi problem 😐 nasla som jedny ale boli take hnedo-bordove..inac pekne take trblietave ale ta farba ma az tak nezaujela..uvidim este co a kde najdem... 🤔

co si kupila za dvd??

• cestoviny budem mat zajtra do prace 😵 len este asi nejaku zeleninu nakrajam..aby som zacala jest viac vitaminov..
    no my budeme pozyvat,tak hadam najdeme niekde veci,co potrebujem..
    mojim najvacsim problemom je zohnat oranzovu a tmavo modru satenovu stuzku..a nutne ich potrebujem..v mojom obchode ich zatial nemaju..dufam,tento tyzden dostanu..
    dvd? no teraz som sa zamerala na horory a thrilery 😎 lebo naposledy to bolo cosi take lahke 😃

• ty brdo 😃 ani by to clovek do teby nepovedal..ze horory 😃

ale tak hadam privezu, ked ti to slubili tak by sa im patrilo to dodrzat 😠 no nie??

ja uz buduci tyzden pojdem koli tym satam, lebo ma vsetky nevesty predbehnu a uz nebude z coho vybrat 😃 😃 ..pani v salone mi povedala, ze sa to akurat zacina...tak tak veru 😎

• no ja som mavala horor na vyske ako rozpravku na dobru noc 😎 😃
    teraz uz pomenej..ale urcite si musim cosi pozriet..
    oni neslubili..dostavaju ju tak sporadicky a vzali si cislo na mileho,ze ked pride,tak daju hned vediet..kebyze je to meter-dva..ale to je 5metrov z kazdej..a uz 5m mam,no nestacilo..ako som mu este davnejsie spominala,ze budem potrebovat 10m..ale verim,ze tento tyzden dostanu,alebo ked tam pridem ja 😃
    no mala by si ist..ja pojdem za dva kuknut novu kolekciu..inac..o ktorej mate obrad? lebo mas ten isty datum,tak nech viem,kedy mam na teba silno mysliet.. 😃 😃 😃

• no tak slubili zavolat 😃 😃 no len nech ich maju aby si si to uz dokoncila 😉

mi uvazujem, ze to dame na 16.30 hod. bude vidno a hadam uz nietak velmi teplo 😛 aj ked mne to vooobec nevadi..to je asi taky normalny cas pol hodka obrad potom tie ceremonie okolo a o siestej by sme mohli hadam aj papkat 🤔 a fotit sa budem asi potom po prvom tanci.. tam kde budeme mat hostinu je vcelku pekne prostredie..ale chcem sa dohodnut s fotografom nech nieco povymysla..pozna to tam 😃

ty lea..o kolkej??

• my mame o styroch..ale mame s omsou,takze tak okolo siestej by sme mohli byt aj v sale..

• Sponzor fóra
  • no je mozne, ze aj mi budeme mat pod omsou sobas, ale to sme este nepreberali s patrom 😃 pojdeme tam v maji..tak nam to nakazal..aj so ziadostou.. 🤔

ake mate dnes pocko?? tu naadherne cely den svieti slniecko a je fantasticky teplucko 😵

• caly...my sme nejak prepojené, alebo čo.. 😃 😃 ...ešte makáme...ale už tu voní čistá záclonka 😬 ...a cez týzden si pojdem nakúpiť balkonové kvietky....takže sa tešíííím...budem presádzať ostošesť 😎

lea...ja idem dnes tiež piecť zemiaky 😃 ...a u svokry sme mali filé 😃

• tu je super pocasie..uz aj na jarnu budnu..len pofukuje..

lori..no mne by sa nechcelo..to radsej v sobotu upracem..
    uz zdobis balkon? 😃
    no takze cosi spolocne 😃

• lea...ešte nezdobím...chlop ho teraz pulíruje 😃 😛 a cez týzden sa chystáme do takého záhradného centra...a tam budem vo svojom živle 😎
    aj som sa dnes čosi poučila a aj grafy sme robili ráno na dip. 😎
    a ty dnes čo si porábala? 🤔

• lorinko...aj ja som vyprala zaclonky a vonia tu vsetko cistotou a to ja mooooozeeeemmm 😃

• jéééj...caly..zas máš nové kytičky v albume..to si zas ty porábala? ty si riadna šikovnica 😃

• ja som sa teraz vyparila drahému z obzoru...lebo stále na mna vykrikuje...že cica...handru podaj...cica....metlu podaj... 😦 😃

• no super..ja sa neviem dockat,az budem robit menovky a tie krabicky..
    rada robim take somarinky na pc..
    co som dnes spravila? bola som na nakupe,kupila som si par dvd okrem potravin..a spravila obed,ktory je uz zjedeny a mam za sebou uz aj sprchu..este do kostola zajst,spravit si manikuru a mozem cosi pozerat 😃

• lea..ty si dvd-čková královná 😎 😃 ...zas francúzku manikúru? 😃 ...takže máš dnes pohodový den 😬 ...ja sa tááák teším, že je už krááásne vonku...huráá..hurááá....jar volá.... 😃 😃 😃

• lorinko...ee nerobilaa 😛 ale sikovnica som 😦 😃 😃 😃 takze ty by si uz aj koncila ale drahy je stale v akcii?? 😃 moj prave teraz prisiel a vadim ho, lebo mi smaril spinave veci z roboty do chodby a ja tu maammmm tak cistooooooooooo 😠

idem mu dat veceru a sups pod sprchu..teraz som aj ja na rade 😃

boozee dnes bolo skutocne náááádherne pocasie, dufam, ze aj zajtra bude..dam si turne po obchodoch 😛

lea..chodis do kostola pravidelne?? ja sa teraz pripravujem na birmovku 🤔

• tu zozenies celkom lacno niektore dvd..takze kupujem,ktore sa mi pacia..plus zopar takych,co nepoznam..
    mam tu laky len na francuzsku manikuru..no uz zacinaju byt stare,tak budem musiet obstarat nove..no az z dalsej vyplaty..
    aj tu je super..normalne to cloveka tesi 😵 😵 😵

• caly....drahý je nejak akčný dnes 😃 ...ja idem robiť tie zamiaky 🙂
    šup s tým tvojim chlopom do vane 😃

lea..aj u nás už sú za lacno dvd 😎

tak ja idem...asi sa ešte stavím 😵

• caly..snazim sa kazdu nedelu a sviatok..ale nie vzdy sa podari 😴
    lori..no to ano..ale niektore sa mi nedaju zohnat na svk..

• caute kocky, akurat som dosla domov, som nejaka rozbita 😐 prisla som vas len pozriet a popriat pekny nedelny podvecer 😃 😃 😃

• ahoj pia..aj tebe pekny vecer..oddychuj poctivo..
    ta cesta da zabrat..a to ides len polovicu toho,co som cestovala ja 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov