Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no pracujem v labaku na strednej skole..pripravujeme praktika na hodiny..takze vsetky pokusy a ukazky chystame.. 😉
    no ja sa mozem tak venovat strecingu..mam aj dvd kupene na cvicenie..ale ked si poviem,ze mozem cvicit,tak mi do toho pridu problemy..
    a ze je piatok..no vsetci sa nesmierne tesime..ani vidiet to nie je..lebo obcas mame horsi piatok ako iny den v tyzdni..
    ak si chcem oddychnut a vypnut,tak sa vyberiem na nakupy..aj ked vacsinou nic nekupy..ale aspon nachytam inspiracie 😃
    ja som vzdy schudla aj bez cvicenia..

• zaujímavé...a co konkrétne aké pokusy?? som zvedavá ja viem ale ma to zaujíma také čosi...

ooo nákupy to ja mozem tiez...a co sa týka toho chudnutia..ked som mala menej rokov 😞 to slo samo..ale teraz sa musím posnazit..no a je pravda, ze s drahým nic nerobíme..max plávanie a sauna...ale to nestačíí 😃 aj stravu som upravila, varím tak zdravsie a vyhovuje to aj jemu co ma tesí 😉

• no vselijake..co ma celkom zaujalo bolo dna z kivi..a dnes robili fotosyntezu z rastlinky.. 🙂

ja mam povinne upravenu stravu uz 8,5 roka..a len obcas priberiem..zvlast,ked som v zahranici.. 😠 ale zas do prace chodim peso a aj v praci sa nachodim..a ked mam dobre obdobie,tak v pohode schudnem..

• Sponzor fóra
  • kam si chodila na VS?

• v ziline 🙂 kde bude aj svadba 😉 ale nestudovala som tam chemiu 😃

• uhmm..preto sa pýtam, ze moja sesterka studovala v NR na hnojarine..a presne taketo pokusy a neviem co robili aj tam...ty si koncila v roku 2007? ona tiez a pokracuje na doktoranskom...ale viac menej sa zaoberali zvieratami 🙂

• no ja som mala chemicku priemyslovku..a tu teraz pracujem v labaku..ale robime aj bilogicke praktika..
    z chemie to bola napr titracia,papierova chromatografia..plamenove testy,ph a tak podobne..
    a vs mam zas matiku s informatikou vystudovanu 😎 ale mozno by som sa dala este aspon na bc. na chemiu..

• to teda klobuk dolu..matika, chemia 😕 si dobra skutocne 🙂 moja stredna skola: strojnícka priemyslovka...ale som zamestnaním uplne mimo od studia...ja som taký tvorivý typ..proste sa realizujem pri kvetoch,malovaní...a pod. 🙂

• no ja sa chcem venovat tomu,co som vystudovala..a ta chemia bola povodne len kvoli vyske,aby som sa lahsie dostala..no teraz sa mi znova zapacila..a este v anglictine..len skoda,ze niektore nazvy v slovencine uz neviem 😃

co konkretne robis?

• v kvetinárstve 🙂 uz desat rokov sa raelizujem a momentalne otvaram svoje..maximálne ma to naplna..je to uplne perfektne ked mozu ludia robit co ich baví 🙂 vyrábam si vsetko od aranzmanov a výzdob interiérov..no proste vsetko 😃

ked sa vydáš budete bývat na Slovensku? Co budes robiť tu ak ano?? Učiť?

• tak to je super..ked ta to bavi..tak budem drzat palce,aby sa ti len a len darilo 😉
    nezabudni potom pridavat fotky vytvorov 😉
    po svadbe budeme este niekolko rokov v uk..aby sme cosi usporili a hlavne rychlejsie ako na svk..a ked sa vratim,tak chcem urcite ucit..sa mi to paci a aj bavi.. 🙂

• dakujem 🙂 aj tebe prajem nech to vydá vsetko ako planujete 🙂

nejake svoje prace pridam, ale vela fotiek mi poostavalo v albumoch v kvetinárstvach kde som predtým robila...vytvárali sme ich tam koli inspirácii pre zákazníkov a nevesticky 😃

ale budem vsetko archivovať 😉 😃

• super..a robila si aj s modrymi ruzami? 🙂

• aj.. aj ked modre ruze casom pustia farbu do vody vo vaze pretoze su to v skutocnosti biele nafarbené ruze...sú ovela citlivejsie ako iné..ale tebe to na tvoj den D vydrží 🙂 ako som videla chces mat mierne predĺženú kytičku a ked tie ružicky budú tak nahusto pekne vydržia...chces tam aj nejaké iné modré kvietky alebo inú farebnú kombináciuu?

• no chcela by som kombinaciu biele a modre ruze..modre sa mi nesmierne pacia..

• Sponzor fóra
  • ked sm robila kyticku z modrých ruzí davala som tam aj nezábudky a presne v kombinácii s bielou ale to bola taká miesanica...aj ruze aj alstromerie-biele aj bovardia-biela,lalia... tie nezabudky-pretoze su to originál modré kvietky 🙂 a tak..koniec koncov pekný výsledok..aj ked ja som nie na modrú a zvlást ked je to umelo vyrobené 😞 ale...sto ludí sto chutí 😃

• no my budeme mat morsku vyzdobu..takze modra je farba mora..a navyse,vzdy ked je modra obloha mam super vyhlad na lietadla,takze mam hned pocit,ze som blizsie k milemu 🙂
    a ake kvety mas rada ty?

• mne sa stale nieco ine paci 😃 proste vsetky ale mam rada lalia ale tie orientalne...zo zahrad gladioly a tulipany...ja mam rada vsetky...okrem karafiatov a chryzantem 😞 prave preto neviem co si vyberiem 😐

nieco som pridala do albumu...moju pracu..

• no tak si sprav nejaky mix 😃
    inac..krasne kyticky..take zive.. 🙂

• dakujem 😉 no mam este nejake ale v notese mojho milého, ktorý este mimochodom nie je doma 😃

noo budem musiet popozerat a konecne sa rozhodnut 🙂 ale este mame cas.. 😉

• ved ked si budes robit sama kyticku,tak to sa mozems rozhodnut aj dva tyzdne pred svadbou 😉 alebo ti mozem poradit..nech vyberie polovicka kvety 🙂

• sama si robit nebudem...nechcem ju vidiet pred svadbou 😃 v nasom okoli co si jedna kvetinárka robila sama kytku do roka sa rozviedla...no je mne toto treba 😃 ??

necham to na kolegyne..tu zltu som robila pre svoju byvalu kolegynu 🙂

moj milý ee on síce domov vzdy prinesie krásne kvietky ale to aj koli tomu, ze chodí tam kde ma poznajú 😃
    ale nakoniec to bude určite to najmenej..ako to mali tieto moje kamosky ,,kvetinky,,

• tak povedz kolegyniam,nech ti same vyberu kyticu 😉

• asi tak..ty uz si sa dohodla s nejakou kvetinarkou?

• no uvidim v aprili,co mi povedia v jednom kvetinarstve..zatial to vyzera oka,aj ked predtym som pocula,ze to nie je mozne..
    a co som nasla potom ako nahradu tohto,tak na druhej navsteve tam(cosi som zhanala a len tak som sa na ne opytala)..ma ta predavacka odradzala..
    ale ja sa nedam 😃

• no asi preto, ze su citlive a bude leto teplo...ale je to tvoj sen takze... 😉 inac ta kyticka co mas v albume je z um.kvetov...a živé su tmavsie...ako more vo vacsej hlbke... 😃

• no v kvetinarstve,ktore by som chcela..mi povedali,ze mozu objednat uz modre ruze..ale mozu pustat..alebo oni ich budu striekat..a nebudu ani take tmave a ani problem s nim nebude..inac..rozmyslam,ze este mozno v kombinacii s kalami by mohli byt zaujimave..alebo tem okraj nastriekat strebrom 🙂 to by sa mi velmi pacilo..a nejaky ten motylik by sa hodil do kyticky 😃

• no to je jasne, ze uz rovno pridu modre ruze, oni tam mozu dat do vody nejaky stabilizator aby nepustali farbu..ked kaly tak holandske tie su sice drahsie ale maju tenke stonky a ked ti budu robit do svad.dziaka bude sa to lepsie pichat...ale skus sa opytat aj na ine modre kvietky napr.agapanthus..
    srieborných doplnkov je velmi vela urcite si vyberies 🙂

• pozri si svadobny album baby murinko..ma kyticu s toho kvetinarstva..taku by som brala len v modrom prevedeni..este skusim pohladat taky typ kytice ale s kalami..
    a co saty..uz mas? 🙂

• lea, toto bude problém...totiz kedze som si dala zavazok schudnut... 😞 😛 ale nieco take ako mam v albume..uvidim co priviezla baba ktora ma ubezpecovala, ze budu nove krasne satocky...len to musim ist pozriet do BB...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov