Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojte baby..aka som rada,ze som z toho blazinca uz prec..dnes sme mali totalne divny den..co sa dalo pokazit,to sa pokazilo..hadam zajtrajsok bude lepsi 🙂
    no ja skusim zistit,ze ako bude mat drahy volno v sobotu..lebo vybavoval volno na nedelu..
    a slobody si uazijem aj po svadbe..kedze sa urcitych veci a zvykov nerada vzdavam 😃

• ahoj lea...aj ty si mala deň blbec? ja tiež a ešte ma k tomu aj bolí hlava... 😞

• no mna zas chrbat..ale musim byt ticho..lebo si budu kolegyne robit privelke starosti..

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂 vidím, ze ste dnes ubolené...tak nech vas to cim skor prejde 😉

• ahoj..no to je ten zivot..a tie blbe dni..ako si sa mala ty?

• dnes som chcela absolvovat gyndu ale neordinovali 😞 asi som trosku prechladla...takze tiez taky den, chcela som ist dnes plavat 😢

ale sme aspon boli ohladom termínu nejake veci poriesit, uz to máme iste v kostole..v sobotu pojdeme ohladom saly 🙂

• ja som vcera pisala do restiky,ze by sme chceli este zajednat salonik na svedske stoly,tak mi dnes prisla odpoved,ze je to zarezervovane 🙂 este sa tam drahy musi skocit kuknut na vyzdobu..

• tak super 🙂 farebne ostavas pri modrej?

• ano..budeme mat mosrku vyzdobu a uz som cez vikend pozerala okolie ziliny..nejaky hrad alebo zrucaniny,kde by sme sa mohli ist fotit 🙂 len som zvedava,ako sa tam doteperim vo svadobnych satach 😃

• 🙂 jedine na koni 😃 ako princezná...ty brďo to by bolo.

mne tak dnes prebehla myslienka, ze mozno bielo-bordovu..ale u mna sa to mení podla nálady 🙂najprv som chcela len zeleno-bielu teraz toto...no nevieemm 😞

• jedna baba mala bordovo-maslovu..ze ta biela sa k tomu moc nehodila..

• alebo aj ruzovu pomedzi 😞 to sa este uvidí...co mi ponuknu v restike...moj ocino mal na oslave narodenin krasnu bielo-bordovu vyzdobu a vtedy sa mi to zapacilo.

• a uz mate vybratu restiku?

• mame nieco...budeme mat okolo 80 ludí a asi 10 potrebujeme ubytovat..mame tam blizko penzion..nový pekny 🙂 no a to miesto kde by to malo vsetko prebiehat je po rekonstrukcii..davno som tam nebola tak dufam, ze nebudem sklamana 🤔 ale bezne tam robia svadby takze..u 🙂 uvidím..

• no aj my mame penzion..a otvorili ho 06 🙂 takze este relativne novy 🙂 a zatial sme boli vzdy spokojni..aj promocie som tam nakoniec robila..

• Sponzor fóra
  • budete tiez ubytovavat? ci aj vy tam stravite svadobne rano? 😃

• no ubytovat planueje do 30ludi..aj s nami 🙂

• mne blízko bývajú rodičia takze pojdeme do mojej dievcenskej izby 😃 náš bytík je dost daleko od miesta konania, ale určite budeme este aj v nedelu riesit posvadobné veci 🙂 vy to máte ako??

• no ja to mam hrozne daleko..360km z domu 😃 ale ostaneme v apartmane,aj ked drahy je zo ziliny..a tiez ma vlastnu izbu 🙂 no chceme si uzit klud,ked sa rano prebudime..
    a v nedelu sa aspon rozlucime s tymi,ktori budu ubytovani a pojdu hned domov..pozrieme obe rodinky a pojdeme sa fotit..alebo sa pojdeme fotit a potom pozrieme rodinky..

• no uvidíme 🙂 co budú ubytovaní budú viac menej zo strany milého takže určite pojdeme za nimi..ale to je este vo hviezdach ako to bude 🙂 určite ako sa to porieši...

budete sa fotiť aj po svadbe? ako to máš v pláne? ja este vobec neviem, mne sa toho páči strašne veľa a tu vidím také kásne svadobné albumy...naozaj klobúk dole pred šikovnými fotografmi..

• no nam to najlepsie vychadza..fotit sa po svadbe..inokedy nie je cas..

• uz vcera som sa ta chcela opytat co robíš v Londýne? Tvoj milý je tu na Slovensku?

• pracujem na strednej skole..a moj studuje este popri praci..

• koncim tu dnes 🙂 zajtra mam nejake stretka, idem do hajan..maj sa fajn lea... 😉

• ja este pozeram telku..
    pekne sny prajem.. 😉

• hallloo žienky kde ste 🙂 ako pokračujete s prípravami?? podelte sa o zážitky.. 😉

• ahoj..no ja som zajednala jedine maly salonik vcera..a pripravy stagnuju,kedze som prec..
    co tvoje pripravy?

• ahoj lea... 🙂 no neviem ci sa to dá nazvat príprava, ale akurát som prisla s fitka...asi hej, musím trochu schudnúť 😃

čo tvoj den dnes?

• a to ides zhadzovat? no aj ja by som mala..aspon zopar kil..ale cvicit nemozem..zdravie nedovoli momentalne.. 😠
    dnesok bol v praci dost rusny..aspon zaciatok..koniec uz bola sama pohoda..a zajtra by sme mohli mat tiez klud..no clovek nikdy nevie..na poslednu hodinu sme mali praktikum..a nikde sme ho nemohli najst 🤔 ..asi po 10min sme ho konecne nasli 😠

• ked máte praktikum čo robíte?? no idem zhadzovat lebo za posledného trištvrte roka som 6 kg pribrala čo je hroza...dnes sme mali fit lopty, takto o týžden vo stvrtok step aerobic a kazdy utorok klasika aerobic...no poviem ti dnes ma zatínalo v krízoch nesutocne, ako sme sa natahovali.. 😃 zajtra je piatok, cítit to aj tam kde si?? akoze vacsia pohoda a tak???chodíš sa aj niekam zabaviť?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov