Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • kočky...tak idem so toho učenia...už sa mi to fakt kráti.... 🙂

• lorinko...IP

• lori...a pjeco si pohadana s drahym? 🤔 my sme mali minuly tyzden, "hadave obdobie" 😛

• Sponzor fóra
  • awooojte babky 😃

už sa pomeriavame 😃 ( to je slovo... 😃 )

tak...len som vás chcela pozdraviť...a idem dočítať tú knihu..... 😛

• tak pekny vecer lori 🙂

• ahojte baby..tak som doma z prace..a bolo tam dost rusno..a zajtra bude este viac..

• awoooj lea 😵

tak teba som tu naživo už dávno nezažila 😃 😃

ja som prišla len na skok...lebo stále mi chýba dočítař 60 strán 😛

• ahoj..no je toho moc..ale prave som pofotila sandalky,tak ich pridam..coskoro..

• už ti konečne dorazili? 😬

• samozrejme..par dni na to,ako som odcestovala na svk..

• tak to je zákon schválnosti 😃

• to ano..ale dosli a to je podstatne..aj som ich uz pridala.. 😉 len nie je vidiet opatok..

• no..oplatilo sa na ne čakať 😃

• to urcite ano..aspon o jednu starost menej..kedze som sa rozhodla pre kratsi zavoj,tak musim poznahat druhy..

• ten závoj..tu už je maličkosť, nie? 😬 ved už máte skoro všetko 😃

tak pekný večer...idem sa vrhnúť na tie posledné strany 😛

• Sponzor fóra
  • utekaj teda..no este vsetko nemame..takze kazda dalsia vec mi spravi radost..
    musim este dorobim oznamka..a dala som sa na krabicky pre hosti..tak aj to treba spravit..

• Ahoj Lea...vitaj spat v UK

• ahoj kati..dakujem 😃
    ako sa mas? co pripravy?

• mam sa ok, akurat trocha nachladnuta, uz mi leze na nervy ta zima 😐 Za 4 tyzdne idem domov doklepnut posledne veci 🙂 uz sa tesim

• no to aj ja som nachladena..
    takze pripravy vrcholia 🙂 aj u nas takmer..len este cosi treba vybavit..ale to ostalo uz na milom..

• ved jasne, este je cas na vybavenie zopar veci, este stale mame april, aj ked sa to pomaly zacina blizit 😃

• no ani nehovor..nahorsie je,ze musim dat usit saty pre velke druzicky a pre tie male mi zatial nedosli objednane saty..
    nastastie drahy je komplet..uz len na faru este zajst a kostolnikovi volat..a ja nemam este popolnocne..

• neboj to sa stiha 🙂 ja nastastie druzicky neriesim vobec 😃 a si predstav, tu v UK nam dali sit oblek (velmi tazko zohnat svetly a zaroven z luxusnej latky) az do Danska a povedali nam, ze bude hotovy koncom maja a chlapik mi volal minuly tyzden, ze je uz v UK 😃 tak som kukala jak puk, uplne ma potesil. Pozajtra tam ideme, doladia ho a oblek bude ready 😉 dokupime k tomu kravatu, koselu a vestu. To je uz v pohode, ale oblek bolo velmi tazko zohnat, teda aspon taky aky sme chceli (ziadny obycajny 😒 ) a preto nebol najlacnejsi ale nevadi.
    A popolnocne saty chces akej farby? Mas predstavu?

• no tak to je super..
    my sme chceli cosi lacnejsie,kedze min rok sme otrepali dobre peniaze na obleky a mily ich nevyuziva..a nastastie sme aj nasli..ved je jedno,kolko to stoji,pokial sa v tom clovek citi dobre..
    no chcem bordove..a zrejme asi cosi uzsie..povodne som chcela siroku suknu,no svadobne saty ju budu mat,tak zvolim cosi uzsie..zatial este stale neviem..uvidim,co najdem v obchodoch..lebo idem kupovat latku a sit ich..

• no moj nenosi obleky vobec, on je sportovy typ Tak preto sme do tochto svadobneho obleka riadne zainvestovali. Takze sit si budes sama? Mas v UK sijaci stroj?

• no moj nosi na skusky 😃 😃 😃
    som si kupila vyhodne,tak ho musim vyuzivat 🙂 a rada sijem..

• tak to je super, usijes si, co chces 😃

• no budem sa snazit..

• Lea, na ktorej ruke sa nosi obrucka? Anglani ju nosia na lavej...citam akurat z netu, ze by to mala byt prava ruka...

• ja ju budem nosit na lavej..ale je to na tebe,kde ti bude sediet..mne ak nahodou zhodia prstiky cosi,tak automaticky pojde na pravu..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Senec
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov