Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...tak idem so toho učenia...už sa mi to fakt kráti.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...IP
Odpovedať
lori...a pjeco si pohadana s drahym? =-) my sme mali minuly tyzden, "hadave obdobie" :-p
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte babky :-D už sa pomeriavame :-D ( to je slovo... :-D ) tak...len som vás chcela pozdraviť...a idem dočítať tú knihu..... :-p
Odpovedať
tak pekny vecer lori :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som doma z prace..a bolo tam dost rusno..a zajtra bude este viac..
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj lea x-) tak teba som tu naživo už dávno nezažila :-D :-D ja som prišla len na skok...lebo stále mi chýba dočítař 60 strán :-p
Odpovedať
ahoj..no je toho moc..ale prave som pofotila sandalky,tak ich pridam..coskoro..
Odpovedať
Profilova fotka
už ti konečne dorazili? :-N
Odpovedať
samozrejme..par dni na to,ako som odcestovala na svk..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je zákon schválnosti :-D
Odpovedať
to ano..ale dosli a to je podstatne..aj som ich uz pridala.. ;-) len nie je vidiet opatok..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no..oplatilo sa na ne čakať :-D
Odpovedať
to urcite ano..aspon o jednu starost menej..kedze som sa rozhodla pre kratsi zavoj,tak musim poznahat druhy..
Odpovedať
Profilova fotka
ten závoj..tu už je maličkosť, nie? :-N ved už máte skoro všetko :-D tak pekný večer...idem sa vrhnúť na tie posledné strany :-p
Odpovedať
utekaj teda..no este vsetko nemame..takze kazda dalsia vec mi spravi radost.. musim este dorobim oznamka..a dala som sa na krabicky pre hosti..tak aj to treba spravit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea...vitaj spat v UK
Odpovedať
ahoj kati..dakujem :-D ako sa mas? co pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
mam sa ok, akurat trocha nachladnuta, uz mi leze na nervy ta zima :-| Za 4 tyzdne idem domov doklepnut posledne veci :-) uz sa tesim
Odpovedať
no to aj ja som nachladena.. takze pripravy vrcholia :-) aj u nas takmer..len este cosi treba vybavit..ale to ostalo uz na milom..
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, este je cas na vybavenie zopar veci, este stale mame april, aj ked sa to pomaly zacina blizit :-D
Odpovedať
no ani nehovor..nahorsie je,ze musim dat usit saty pre velke druzicky a pre tie male mi zatial nedosli objednane saty.. nastastie drahy je komplet..uz len na faru este zajst a kostolnikovi volat..a ja nemam este popolnocne..
Odpovedať
Profilova fotka
neboj to sa stiha :-) ja nastastie druzicky neriesim vobec :-D a si predstav, tu v UK nam dali sit oblek (velmi tazko zohnat svetly a zaroven z luxusnej latky) az do Danska a povedali nam, ze bude hotovy koncom maja a chlapik mi volal minuly tyzden, ze je uz v UK :-D tak som kukala jak puk, uplne ma potesil. Pozajtra tam ideme, doladia ho a oblek bude ready ;-) dokupime k tomu kravatu, koselu a vestu. To je uz v pohode, ale oblek bolo velmi tazko zohnat, teda aspon taky aky sme chceli (ziadny obycajny :-S ) a preto nebol najlacnejsi ale nevadi. A popolnocne saty chces akej farby? Mas predstavu?
Odpovedať
no tak to je super.. my sme chceli cosi lacnejsie,kedze min rok sme otrepali dobre peniaze na obleky a mily ich nevyuziva..a nastastie sme aj nasli..ved je jedno,kolko to stoji,pokial sa v tom clovek citi dobre.. no chcem bordove..a zrejme asi cosi uzsie..povodne som chcela siroku suknu,no svadobne saty ju budu mat,tak zvolim cosi uzsie..zatial este stale neviem..uvidim,co najdem v obchodoch..lebo idem kupovat latku a sit ich..
Odpovedať
Profilova fotka
no moj nenosi obleky vobec, on je sportovy typ Tak preto sme do tochto svadobneho obleka riadne zainvestovali. Takze sit si budes sama? Mas v UK sijaci stroj?
Odpovedať
no moj nosi na skusky :-D :-D :-D som si kupila vyhodne,tak ho musim vyuzivat :-) a rada sijem..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, usijes si, co chces :-D
Odpovedať
no budem sa snazit..
Odpovedať
Profilova fotka
Lea, na ktorej ruke sa nosi obrucka? Anglani ju nosia na lavej...citam akurat z netu, ze by to mala byt prava ruka...
Odpovedať
ja ju budem nosit na lavej..ale je to na tebe,kde ti bude sediet..mne ak nahodou zhodia prstiky cosi,tak automaticky pojde na pravu..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?