Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...nestíham...letím na bussssssss
Odpovedať
caly...ti verim, ze mas toho vela, a tie podmienky co teraz clovek musi posplnat, tak je toho pozehnane, aj co vlastne treba vybavit...drzim ti prsty, aby si to do toho 1.juna postihala ;-) lori...no na druhej strane, nie je to zase az tak vela, a ja som svojou nemam ziadne problemy nejake, zeby som chodila po veterinaroch... resp. zo zaciatku som s nou chodila na vsetko mozne, do salonov a tak...ale teraz uz pohoda ;-)
Odpovedať
caly...podareny je :-D :-D :-D lori..pappapaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no lorinko...ja uz som otukana az az...uz som podnikala raz ale nie takto len nejake sprostredkovanie poistenia...poviem ti to mna vobec nebavilo....ale zato toto je to co chcem robit x-) inac aj ja som mala male plemeno americkeho kokerspaniela ale uz mi umrela na starobu :-( v auguste minuleho roku ;-( mojaa laska velka Lycka.. ale este budem chciet urcite havinka a takeho ako bola ona x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lori..paaaa pia..no vies co =-) si uzijem s nim ti poviem :-D 8-( ale je vtipny ho milujem za to :-D idem aj ja tak si to uzi vecer paa idem uradovat :-(
Odpovedať
caly...to mi je luto, aj ja som mala jedneho havka pred rokom a pol a ju zrazil autobus ;-( ale uz mam noveho , tak si este zariadis nejakeho :-) musim bezat. tak zatiiim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak ty si už otukaná schopná deva :-D práve sme došli z nákupu :-p ...pojdem si zas zapiecť brokolicu so sejrom :-D ....stále mám taký divný pocit v nosohltene ]-( ]-( ved už som vyše týždna chorá.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..aj mi sme teraz dorazili domov =-) boli sme na tom obecnom a v piatok mi treba kataster absolvovat atd. vodarne a elektrarne...no potesi :-| inac dufam, ze sa ti nevrati choroba ]-( to by nebolo dobre...a brala si aj antibiotika? mala si aj teplotku? sem tam treba preliecit ked sa to casto vracia aj antibiot. =-) no dúúúúfam, ze sa to nevracia =-) ja som prave supla tie stehna do rury uz bolo na case lebo by som ich mohla zajtra vyšmarit...a len tak na soli ich robím..to je dietne a fajneee :-p brokolicu nam dnes ponukla mamina moja..tak sme jedli z jedneho taniera :-D s drahym...nácvik :-D :-p idem este kuknut nejaku predlohu najomnej zmluvy..
Odpovedať
caute zenicky, asi uz hajkate, ja som teraz dosla z toho Pljuscenka, bolo dobre, ale som trosku sklamana, myslela som, ze predvedie toho viac, ale inak bolo dobre ;-) sladke haji, zajtra cestujem do za ;-)
Odpovedať
caute..tak matrika vybavena 8-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nebrala som antibio...ja som nebola u lekára...pokila nemám teplotu...tak k nemu nechodím... :-p ....teraz to dostal chlop...a celú noc len smrkal...a dnes si chcel zobrať dovču...ale nedali mu...takže mám poriadne nervy ]-( ]-( chorý sa trepe do práce....čo si oni myslia....že keby teraz ležal so 40 teplotami tak tam aj tak musí prísť??? ]-( ]-( mám také nervy, že musím ísť upratovať, aby som to zo seba striasla.....a až potom sa možem ísť učiť...inak by som sa na nič nesustredila ]-( ale inak všetkých pekné ráno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-) lorinko...tak to ti poviem, ze je na nervy...ja som sa nachodila chora do roboty a si predstav,ze viazes kyticku a tecie ti z nosa :-( no neprijemne...tvoj drahy bude mat dnes tazky den..ho uz teraz lutujem :-. co on vlastne robí?? myslim, ze si to tu uz pisala :-) hmm?? ja dnes idem riesit vodarne a hygienu ale telefonicky lebo je nestrankovy a poobede pojdem zaplatit zalohu za satky x-) takze sa budem vozit na auticku pol dna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caly...už som mu napísala aj výhražné smsky :-D :-p ....a on že lásenka...ved mi nieje tak zle...a blá blá.... :-p ...to sú muži...oni si mylsia, že sú nenahraditelní...a že práce je prvoradá a telo sa s chorobou samé vysporiada ]-( :-(...ále...už som poupratoval celý byt...takže ten najvaščí jed ma prešiel :-N .... a on pracuje ako chemický technolog v slovnafte x-) chcela som sa ísť učiť..ale ešte sa mi nedá sústrediť :-p caly...tak držím palčeky, nech všetko vybavíš ako sa patrí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky :-) ako sa mate? Lori...verim Ti, ze si sa tak vytocila ]-( ja by som bola na to podobne. Je to strasne, dnes ludia myslia len na prachy a zisky a na ludske hodnoty zabudaju. Vobec neberu ohlad, ze je niekto chory...proste do roboty. V niektorych firmach beru ohlad, to mozem povedat za seba, ale inak co pocuvam od ludi, je to hrozne :-( Caly...uz si sa rozhodla pre svadobne saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katka :-) ano uz som si vybrala x-) akurat ich idem dnes vyplatit...teda zalohu :-D o chvilku odchadzam su to tie posledne co mam v albume..tak som rada, ze aspon to... inac dnes nam volali koli obruckam...takze take ako chcem ja sa nedaju vyrobit tu...upresnim v Zlatokove lebo nemaju na to pristroj...alee mne sa tam este jedny pacia tak budu hadam tie...no buduci tyzden pojdeme opat tam a uz sa dohodneme na pevno....dúúúúfam.. ty ako?? co a ako pokracujes?? lorinko....dakujeem...duufam, ze sa uz mozes sustredit na ucenie :-D ???
Odpovedať
caute kocky, akurat som dosla k drahemu do ziliny, uz mame oznamenia :-) tak sa vytasujeeeem ]-( aky mate dnik? ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak oblek a vesta su uz doma..a dokonca aj svadobna spz 8-) a podarilo sa mi kupit latku na saty pre druzicky a pre moju mamu..a zohnala som aj krajcirku,co bude sit tie druzickovske saty..normalne som rada...dalsi tyzden tam ide mily a zajedna to..kedze tu nemam ani jednu druzicku..
Odpovedať
caute baby, tak konecne po dlhom case... velmi do tejto temy nechodim, lebo ma deprimoje, o com sa bavite a co vsetko uz mate nachystane... :-D ale teraz potrebujem poradit, lebo som nadabila na neprekonatelny problem... zhanam co najvacsie gycove prasa - pokladnicku sporitelnicku. najlepsie biele, alebo ruzove, keramicke alebo sadrove... na sposob toho, co bolo v Pupende... nevideli ste niekde take? dik za pomoc... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia.....jeej, že akeee romantické..no nadhera :-) sa vytesuuuujj :-D x-) mna dnes v salone potesili, mam pekne bolerko a dali mi aj srdiecko farby siat na obrucky alebo na pierko pre zenicha :-D no krasne.... lea...tak ty si sikulka naooozaj uz mas toto vsetkoo??? :-N a co zohnala si tu stuhu na oznamka?? shaarka...tak to ti veru neviem..mozno nejake darcekove predmety kde predavaju...skus sa tam informovat ci to nevedia objednat alebo tam kde predavaju keramiku... a to naco budete potrebovat??? =-) som zvedavec :-p
Odpovedať
caly..zajtra poobede alebo dalsi tyzden by mala byt..takze mi to bude musiet mily poslat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a kedy uz letis? sa ti nechce ani vsak?? :-(
Odpovedať
zajtra o pol druhej..len sa mi moc nechce..este ani pobalena nie som a rano este musim utekat do mesta..
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...uz nam dosli vsetky oznamnia ;-( 100 sme objednali a uz su vsetky rozdane. Musime doobjednat. Tu do UK si to nechcem dat posielat tak pockam na ne kym pridem domov v maji. Myslela som, ze 100 bude v pohode stacit...a vobec nie. To si spomenies na takych ludi, co Ta najprv ani nenapadne. No viac ako polovicu veci uz mame vybavenu ;-) vam co este treba?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem pisat :-| myslela som oznamenia
Odpovedať
caly8, no... na tombolu. peniazky chcem zbierat do prasiatka, za veselu tombolu (vid temu Tombola), nebude redovy.
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte... :-D idem pokukať čo máte všetky nové v albume... caly...takže si dobre pochodila v salone :-D katka...volali sme tomu prevádzkarovi...strašne je divný :-S ...a zajtra by sme sa tam mohli ževraj prísť pozrieť...lenže chlop je chorý, tak neviem...ale možno pojdeme....a že peniaze stačí až potom doplatiť, ale chlop chce aspon polovicu dať už teraz, nech to má z krku x-) pia...idem kuknúť na oznamká...tak čo, ako ideš s učením? :-D shaarka....to ti neporadím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak ti prajem príjemný návrat do londýna x-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...krásne elegoš a romantikuš oznamká :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko... :-) lorinko..takze v salone super, uz mi aj poznacili kolko sa budu saty skracovat, a dali suknu do stavu aky sa mi paci...chcem co najednoduchsie takze museli vypustit volany a take ee ruze :-| dat prec.... katka...nemame oznamka, kameru, starejsieho a koselu mlademu ale to buduci tyzden vyriesim a ostatne mame vsjo....dufam :-D shaarka..aahhhaa, tak to bude parada :-D sa nasmejete.. x-) idem pracovat kvety volajúúúú :-D
Odpovedať
caute kocky, dakujem za komplimenty ;-) chceli sme take pekne elegantne ;-) o hodinku ideme na Oravu, draheho babka ma 70 tku, budeme tam cely vikend, tak sa isto "preucim" :-p mam z toho uz stresy, ako to postiham, ako to vsetko bude ;-( pekny dnik Vam prajem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?