Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori..ja taky tak jednu uz som presla, ale idem dalej pokracovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
j atu ešte 5 minut ostanem...a jedeme dál.... 8-(
Odpovedať
tak prijemne ucenie ti prajem, je otras vonku, takze ma to aspon nelaka ;-) vecer idem na Pljuscenka, tak sa tesiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...presne...je kosssaa vonku ]-( ....už idem aj ja...takže sa tu stretávame za dve hodky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby.. tak ked budete mat kus kludu a chuti porelaxovat hadam sa aj ja ukazem :-p a popiseme cosi odem ja dnes na ten zivnostensky podat ziadost a tak pobehat...takze tu tiez nebudem =-) lea...mas toho uz naozaj vybaveneho na komplet vsetko...si sikula :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awoooj :-D segra :-D ja som tu na chvilu došla kuk ;-) ...som sa trochen učila...ale som si stihla aj zacvičiř 8-) lebo so nemohla, ked som bola chorá tento týžden :-| a kedy sa chystáš po úrdoch? ja by som mala skočiř na mioldu pre zeleninu a vovoce :-D ....je kosa vonku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: mala som zas českú klávesnicu zapnutú....takže zacvičiť, skočiť...a ísť na mildu.... :-p
Odpovedať
no caute zeny, prave som si nariadila pauzu, tak do 12.00, lebo nejak mi to nepali :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja som sa ani dlho neučila...len 2 otázky...a potom som cvičila a dala si sprchu :-S :-D
Odpovedať
tak ja sa odvtedy ucim, co sme naposledy pisali...mam uz prejdene 4 otazky ;-) ale ci ich viem, to je otazne =-)
Odpovedať
ahojte..sa mi normalne nic nechce..a to ma este caka dost toho.. akurat vypisujem papier na matriku..len neviem,co mam vypisat pri statnom obcianstve..stacislovenske,ci slovenskej republiky? a sosovky stale nemam :-S
Odpovedať
lea..staci slovenske ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pia...tak to si dobrá 8-) lea...awoooj :-) ...podla mna stačí..slovenské ;-)
Odpovedať
lori...dnes uz len jednu otazku a zbytok opakujem ;-) co budes dnes este porabat?
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa práve chystám do mesta..nakúpiť zeleninu a vovoce :-D ...takže učenie už nič moc :-| ...ale v buse si to budem čítať :-)
Odpovedať
lori...tak prijemne nakupy, kup mi nieco sladkee :-D mam strasnu chut.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...zmena plánu...mamča volala, že v BA je otrasne...prší..tu neprší...takže ostávam doma...a pojedm sa učiť :-p
Odpovedať
no vidis, mas cas na ucenie :-D u nas je tiez hnusne, ale neprsi... :-S a ja sa chystam dnes do mesta , chcela som popozerat nejake lakofky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela ísť nakúpiť...lebo doma nič nemáme...ale pojdeme poobede s chlopom..pojdem ho čakť do práce...ale až na 16tu :-) takže tu chvílu pobudem a pádim sa učiť...lebo ma sereš...že ti to tak ide :-D :-D
Odpovedať
ale nooo, zalezi aj od toho kolko ma jedna otazka stran ;-) napr. teraz som mala jednu otazku na 3 strany, takze pohoda...niektore mam aj na 7 :-| ale tie si nechavam ako ceresnicku na zaver :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia... :-D :-D ved jasné... idem si niečo kuknúť na žrádlo.... :-p
Odpovedať
dobru chut ;-) a daj si do tela, ty ma series , ze si taka chuda :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chichi :-D ...pchéé...ved ty si tiež :-D :-p
Odpovedať
hej, mas pravdu chcela by som byt :-D ]-(
Odpovedať
lori...idem ja nieco kuknut do kuchyne, lebo uz oco snori, co mame jest...tak prijemne ucenie, stretko o 14.00 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia..oki...platí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja už tu trčím :-D ...nejak mi to nejde do hlavy...ale zhruba viem 5 otázok za dnesšný den...ale ešte to treba zopáknuť :-|
Odpovedať
lori...akurat som prisla, uz mam dost na dnes :-D uz sa mi nece, idem kuknut odlozeny pripad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak sme na tom rovnako :-D
Odpovedať
:-) jo jooo varila si dnes nieco? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?