Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lori..ja taky tak jednu uz som presla, ale idem dalej pokracovat 😐

• j atu ešte 5 minut ostanem...a jedeme dál.... 😦

• tak prijemne ucenie ti prajem, je otras vonku, takze ma to aspon nelaka 😉 vecer idem na Pljuscenka, tak sa tesiiiiim 😃

• Sponzor fóra
  • pia...presne...je kosssaa vonku 😠 ....už idem aj ja...takže sa tu stretávame za dve hodky 😃 😃

• ahoj baby..

tak ked budete mat kus kludu a chuti porelaxovat hadam sa aj ja ukazem 😛 a popiseme cosi

odem ja dnes na ten zivnostensky podat ziadost a tak pobehat...takze tu tiez nebudem 🤔

lea...mas toho uz naozaj vybaveneho na komplet vsetko...si sikula 🙂

• caly...awoooj 😃 segra 😃

ja som tu na chvilu došla kuk 😉 ...som sa trochen učila...ale som si stihla aj zacvičiř 😎 lebo so nemohla, ked som bola chorá tento týžden 😐
    a kedy sa chystáš po úrdoch?
    ja by som mala skočiř na mioldu pre zeleninu a vovoce 😃 ....je kosa vonku 😠

• oprava: mala som zas českú klávesnicu zapnutú....takže zacvičiť, skočiť...a ísť na mildu.... 😛

• no caute zeny, prave som si nariadila pauzu, tak do 12.00, lebo nejak mi to nepali 😒

• pia...ja som sa ani dlho neučila...len 2 otázky...a potom som cvičila a dala si sprchu 😒 😃

• tak ja sa odvtedy ucim, co sme naposledy pisali...mam uz prejdene 4 otazky 😉 ale ci ich viem, to je otazne 🤔

• ahojte..sa mi normalne nic nechce..a to ma este caka dost toho..
    akurat vypisujem papier na matriku..len neviem,co mam vypisat pri statnom obcianstve..stacislovenske,ci slovenskej republiky?
    a sosovky stale nemam 😒

• lea..staci slovenske 😉

• pia...tak to si dobrá 😎

lea...awoooj 🙂 ...podla mna stačí..slovenské 😉

• lori...dnes uz len jednu otazku a zbytok opakujem 😉 co budes dnes este porabat?

• ja sa práve chystám do mesta..nakúpiť zeleninu a vovoce 😃 ...takže učenie už nič moc 😐 ...ale v buse si to budem čítať 🙂

• Sponzor fóra
  • lori...tak prijemne nakupy, kup mi nieco sladkee 😃 mam strasnu chut.. 😉

• pia...zmena plánu...mamča volala, že v BA je otrasne...prší..tu neprší...takže ostávam doma...a pojedm sa učiť 😛

• no vidis, mas cas na ucenie 😃 u nas je tiez hnusne, ale neprsi... 😒 a ja sa chystam dnes do mesta , chcela som popozerat nejake lakofky 😠

• ja som chcela ísť nakúpiť...lebo doma nič nemáme...ale pojdeme poobede s chlopom..pojdem ho čakť do práce...ale až na 16tu 🙂

takže tu chvílu pobudem a pádim sa učiť...lebo ma sereš...že ti to tak ide 😃 😃

• ale nooo, zalezi aj od toho kolko ma jedna otazka stran 😉 napr. teraz som mala jednu otazku na 3 strany, takze pohoda...niektore mam aj na 7 😐 ale tie si nechavam ako ceresnicku na zaver 😃

• pia... 😃 😃 ved jasné...
    idem si niečo kuknúť na žrádlo.... 😛

• dobru chut 😉 a daj si do tela, ty ma series , ze si taka chuda 😃 😉 😉

• chichi 😃 ...pchéé...ved ty si tiež 😃 😛

• hej, mas pravdu chcela by som byt 😃 😠

• lori...idem ja nieco kuknut do kuchyne, lebo uz oco snori, co mame jest...tak prijemne ucenie, stretko o 14.00 😃

• pia..oki...platí 😃

• pia...ja už tu trčím 😃 ...nejak mi to nejde do hlavy...ale zhruba viem 5 otázok za dnesšný den...ale ešte to treba zopáknuť 😐

• lori...akurat som prisla, uz mam dost na dnes 😃 uz sa mi nece, idem kuknut odlozeny pripad 😬

• pia...tak sme na tom rovnako 😃

• 🙂 jo jooo

varila si dnes nieco? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov