Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • pivo pijem, ked tak od smädu , v lete najlepsie 😃

• ja radšej broskynový džús...pivo len ked musím...a ked musím..tak nie je čo riešiť 😃

• inak...mám z teba depku 😦 ...že 5 otázok...tak ja sa musím zajtra naučiť 10 😃

• Sponzor fóra
  • juuj z dzusov mam najradsej jahodovy, ale jedine cappy, ostatne su ako zriedena voda 🤔

• ja milujem pago džús...ten je najsamlepší 😃

• to som este nepocula...ako pripravy pokracuju? 😃 nam dosli oznamenia, ale ja som ich este nevidela 😦 sa nemozem dockat, su v ziline a ja tam idem az v stvrtok... 😐

• pia...tak to by som nedočkavostou asi neprežila 😃 ...to máš u chlopa, čo? 🤔

no...u nás nič...teda okrem toho včerjašku, čo som si zajednala tú vizáž a tú sponu do vlasov 😬

• lori...uz ma ide rozdrapit od nedockavosti 😃 jo, davali sme to robit v ziline, u jedneho znameho, ta cena ma troska zaskocila 😛

• a kolko vyšli? 🤔

• dali sme robit 100 ks, a stali presne 4000 sk... 😬 ale my sme to neplatili, ale svokor, takze pohoda 😃

• pia...to je dosť...ale ked to zacvaká svokor...tak klído pído 😃

• povedal, ze si mame vybrat ake chceme , tak sme si vybrali 😃 ale kebyze to mam platit ja, tak isto tolko nedam...

• a aké sú? 😬

• cez vikend ich pridam do albumu, uvidis 😃 jeeej, cez vikend idem do polska, to budu nákupy 😃 😎

• a čo máš v pláne nakúpiť? moja teta tam bola tútú sobotu 😃

• Sponzor fóra
  • chcem pozriet saty spolocenske, vraj je tam velky vyber, tak uvidime, chcela by som si kupit lakovky, k tej mojej new kabelke a nejaky kostym na statnice, tak som zvedava 😃 😠

• ooo....máš novú kabelku? ukáááž 😃

ja už na štátnice mám sako...ešte nejaké triko a gate musím dokúpiť....

• ok, sekunda 😉

• čakám 😃

• uz 😬

• parááádna...lakovaná je in 😃 😎

• to mi drahy kupil 😉 este potrebujem k tomu nejaky topky pjekne 😉
    u nas je take otras pocasie, prsi 😐

• pia...to budeš aká hvíízda 😃

u nás bolo dnes ráno hnusne tiež...skoro ma odfúklo...a dáždnik tiež...a kosa...brr.... 😠 ...ale poobede sa vyčasilo...a zajtra má byť otrasne tiež 😒

budem už končiť...idem sa našpajzovať 😃

• jasne, maj sa pekne 😉 ps: co je špajzovat? 😬

• papat? 🙂

• pia...áno...jesť..chalovať 😃 ...tlačiť do hlavy... 😃

• dakujem za podrobne vysvetlenie 😃 papapa

• ahojte baby..
    apson na chvilku..uz mame zajednane takmer vsetko..este musim skocit kadernicke povedat,ze pridu dalsie dve na cesanie..dokonca sme kupili uz aj servitky s morskou tematikou po 20Sk/25ks...co je super cena..torty budu take ake chcem,a mozno este krajsie a lepsie..
    aj hosti mame uz dost pozvanych..len viem,ze babka nepride a o tete sa rozhodne az neskor..
    zajtra nas caka matrika a fara este..plus kostol by bolo dobre este obvolat..kvoli organistovi..
    uz mam nakupenu komplet vyzdobu na domy..
    a dalsie veci ma uz ani nenapadaju 😬 😃

• lea...ty si teda sikovnica 🙂 uz aby bola svadba 😃

• lea...uff....už mi ani nehovor...lebo ma trepne pepka z teba 😃 😃 ...my šecko na poslednú chvílu 😛

pia...ako učenie? ja len jednu otázku zatí...ale o chvílu pádim na dalšiu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov