Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • lori...jo joo 😃 najradsej by som to urobila... juuj, dnes som kupila mojmu havikovi taky zlaty kotercek, ale opica jedna nece mi tam lezat 😦 donutim ju nejak 😃

• pia...donucovacé prostriedky vytiahni z rukáva 😃 ...a slovo OPICA 😃 ..to používa moja babička 😃

• lori...asi v nom budem lezat ja nakoniec 😃 opica je super slovo 😃 😬

• Sponzor fóra
  • pia...tak to sa dnes asi navyspíš 😃 😦 .... 😃

kočky...ja idem het...a zajtra ráno do školy...tak snád sa po ceste niečo priučím...ale od stredy na tvrdáka začínam 😃

• lori...aj ja sa idem ucit , od zajtra to mam presne mesiac do statnic, tak pritvrdim, zatial to bolo lazo plazo 😃 pappa

• pia...ja to mám presne tiež o mesiac..budeme naraz štátnicovať 😉

caly...awoooj 😃

• lorinko..papa 😃 dobru nocku

ja som na stranke ....podnikajte.sk...takze popracujem trochen..

zatial sam majte paaapik

• Dobre ranko prajem 🙂

uz som hore, idem sa ucit.. 😞 dufam, ze aspon vy stravite dnesny pekny den prijemnejsie 😉

• bré ránko...
    zas som toho moc nenaspal 😦 som bola asi 7 krát hore počas noci 😠
    ´takže lôedva vidím vez oči...a musím ´ísť do školy...tak sa mi neceeeeeeee... 😠

tak sa tu majte... 🙂

• dobre ranko šikovnice moje,

prajem pekny dnik nech sa vám darí v uční 🙂

• caute kocky, som tu prisla urobit kuk, ci tu nie ste, uz mi hrabe z toho ucenia 😒 idem troska relaxovat 😬

• baby dnes som sa nachodila ako debo 😠 ma nohy bolia.... 😒

😒 crta sa nam bytik na odkupenie dvojizbak...ale je zalozeny na hypoteku...takze uvidime co a ako...vecer ideme z drahym za panom pozistovat co a ako...drztee palceee...je tam superna cena 🤔 bozeeeee... sa bojim aby to uz nebolo vyfuknute 😢

• pia...este ralexujes?? 😵

• caly...drzim prsty, nech vam to vyjde, aj nam sa crta byt, len mame pockat do konca mesiaca, ako sa pan rozhodne 🙂
    uz nerelaxujem, snazim sa ucit, len uz mi to ide pomaly... 😐

• caute baby.
    lori...to kde si kupila take super topky? nemali aj v inych farbach?

• Sponzor fóra
  • pia.. 😞 uz teraz viem, ze to nevyslo....suseda ktora mi to hovorila zohnala peniaze a okamzite sa prisala na ten byt....ma priatela pravnika ...no co bola prva co sa to dozvedela... 😠 byt za 350tis. ktory v zapati preda za 1,2mil. tak len na kseft to kupuju....

uz sa neuc...uz si sa dost na dnes 🙂

janja...ahoj 🙂 ako sa mas?

• caly...juuj, skoda , ze to nevyslo, 😐 to by sa teda dost oplatilo, od nas chce jeden 1,5 mil. za jednoizbovy byt 🤔 ale tak stoja, zial... no uz som sa doucila, prave som s tym sekla, uz ma od rana boli hlava 😦

• pia...ty brdo to su palky poriadne teda....ma picne z toho... ja som akurat dovarila kelovu polievku a idem este supnut stehne kuracie do rury...
    som taka znechutena z toho...ale co uz..kaslem na to a pustam to z hlavy..drahy bude tiez sklamany ked dojde domov 😞
    a nejaku tabletku si nedas? ci nezaberaju??

• mna by to tiez mrzelo, kebyze je taka super sanca 😐 my sme tiez mali dobru ponuku jednoizbak za 750 tisic, ale nam to niekto vyfukol, taki sme obaja sklamani, ja som si ten byt v mysli aj zariadovala 😃 no nic...mam tabletku, ale naujcinnejsi sposob je , ked prestanem s ucenim, na dnes uz bolo dost 😉 mňam stehienka kuracie, dala by som si 😃

• awooojte kočky moje 😃

caly...to ma mrzí s tým bytom 😒 ...ale nájde sa nový... 😵
    mnám kelová polievka, ja som práve dnes myslela na kelový prívarok...žeby telepatia 😃

pia...ja som sa dnes naučila po ceste do a zo školy 3 otázky...nič moc...ale poteší aj to 😬 ...a dnes ma teda poriadne bolela hlava...tak som si musela dať aj panadol.... 😠 ....a potierala čelo alpou...a potom sa mi celá vyliala do kabelky 😠

• lori..no vidis, aspon nieco si sa naucila, no neviem aky je tvoj denny limit, u mna je to 5 otazok, aby som to vsetko stihla 😃 ale budem musiet viac, chcem potom este posledny tyzden nechat len na opakovanie....
    tak to je "super" s tou alpou, ze sa ti vyliala 😐 😃

• 🙂 ahooj lorinko..

mame rovnake chute 😉 parada seegra 😃

ze alpa v kabelke 😃 arooma ako za starkou 😛 😃 ale nie 🤔 inac je to naozaj ucinna vec... liek...

tak sa uz naozaj babky moje poctivo učíte ste sikulky sikovne..ja akurat teraz este riesim nejake povolenia na podnikanie v rodinnom dome a tak..joooj kadeco mi tam treba..

• caly...si sikovna, zmaknes to 😉

idem strihat hava, potom pridem este 🙂

• caly... 😃 ...šégra moja....( ja mám len brata...takže šegra sa mi zíde 😃 )

pia...na s tými otýkami..jasan...3 je málo..ale to som mala dnes aj bolesti hlavy...takže som rada, že aspon tri..ale zajtra musím dať viac 😎

• lori...aj ja mam len brata 😃

baby idem na chvilu ku svokre odniest volaco a pridem pridem..papik

• caly...awoooj 😃

ja tu trochu pokukám...som celý den nebola 😃

• tu som 😉

• aj ja...ale som si dala trochu pivec a mi klipkajú oči 😦

• 😃 aby sa ti dobre ucilo co? 😉

• mne to moc nechutí...ale mám to predpísané na prečistenie ladvín a lymfy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov