Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahoj..no nausnice nie , tie sa mi fest pacia 😉 skor tu supravu by som chcela predat..

• no ja som myslela nausnice z tej supravy.. bez nahrdelnika 🤔

• ahaaa, ma sa mi este ozvat jedna kocka ci chce supravu, a ked nie, tak ti ich posuniem 😉

• Sponzor fóra
  • super, tak mysli na mna 😉

ako inac pripravy? mame spolocny termin 🙂

• dobre dobre 😉

no celkom fajn, ja uz mam kupene skoro vsetko, ale pre draheho nemame este nic 😃 ty si ako na tom? 🙂

• este mi treba vela.. obrucky nie su objednane, lebo drahy ma este opuchnuty prstenik po zlomenine 😃 😃 sme z toho mali dobru srandu, ze sa z toho chce takto vyvliect, ze si aj prsty dolame, no ale buduci tyzden uz pojdeme objednat.. 😃 😃

• 😃 presne , to je podarene...ale to zmaknes, ved je este kopa casu 😉 jedine este nemame pierka pre hosti, menovky, vyzdobu do kostola by sme chceli a to je asi vsetko 🤔

• jeeej no super to uz mate 🙂 ja tiez zakladne veci mam uz daavno, od leta, ale este mi treba dohodnut ostatne.. a v ktorom kostole to budete mat? my na dominikanskom nam. a potom v GESku 🙂

• no nemame v kosiciach, ale ja pochadzam z valalik, ak ti to nieco hovori 😃 takze sobas bude u nas a potom v Krasnej nad Hornadom, je tam nova sala, boli sme nadseni 😉

• no jasne, ze poznam.. jaaaj, ved to mas v albume 😉 odkial mate kolace a tortu?

• vies co, toto este nemame doriesene, pretoze jedna pani z Trstenneho vraj robi pekne torty, ale ta ktoru chcem ja , je dost draha, a asi by ju nevedela urobit, tak este rozmyslam, ci dame jej urobit inu, alebo este nieco pohladam..a kolace riesi moja mamca, takze ani neviem 😃 vy?

• tortu mam od jednej pani v KE, este som pri nej ani nebola, len som po telefone dohodla, ze mi ju upecie.. videla som od nej nadhernu tortu presne podla obrazku, takze bolo rozhodnute 😉 no a kolace asi z jednej dedinky pri Presove.. je to sice dalej, ale vzdy odtial objednavame, takze vieme, ze budu dobre a take ako chceme.. lenze to este nemam vobec dohodnute 😐

• aha, ale ked vas pani pozna, tak isto to bude bez problemov 😉 no ja sa este musim popozerat, po nejakej kocke co vie piect pekne torty 🤔

• davas robit niekde aj medovnicky s menami a datumom? lebo v tomto by som chcela poradit, ze kde to dat urobit, nemam sainu

• ano davame si, mne to urobi mojej kamaratky znama, mam pocit, ze je z Barce, mozem sa popytat, ci by bola ochotna...robi krasne medovniky , ale vraj mala nejaky uraz, tak to by som sa musela opytat..

• Sponzor fóra
  • skus zistit prosim ta 😉 dakujeeeem

• vecer budem s kamoskou, tak sa jej opytam, nech to zisti... 😉

• kafa... inak, odkial budes mat saty? 😉

• Ahojte, piatazena, ja ked som volala na ten termin, co mas ty, tak mi povedal prevadzkar, ze v ten datum je odpust a neda sa tam robit svadba? 😕 😃

• Ja som len chcela vediet, co povedal Tebe, nic v zlom 🙂 nanho, mozno si to zle pamatam 🙂

• emily..ahoj 🙂 no my to mame vybavene s panom starostom, pretoze on tam mal mat nejaku akciu ohladom odpustu, ale pustil nam termin, mame vyplatenu aj zalohu 😉

• odpusty zvyknu byt v nedelu, nie?

• OKI 😃 no ved prave ze on vtedy spominal starostu, pohoda... je to pekna sala, nech Vam to vyjde 🙂

• hej , ale vtedy je Cyrila a Metoda, tak maju vtedy... 🙂

• A inac kolko Ta tam vychadza stravna jednotka? Lebo tu nejaka holka uz pisala, ze sa jej tam nejako navysila z niecoho cena...

• emily...dik dik 🙂 mne sa tam fakt paci, tak uvidime ako budeme spokojni so vsetkym 😬

• emily...pan prevadzkar nam vravel , ze to vychadza 65O, ale este sme neboli dohodnut menu a podrobnosti,tak dufajme, ze to tak ostane 😃

• No ja si pamatam tiez nejaku taku cenu 😉
    Ja som to videla na nete, priatel nazivo a bol nadseny 🙂

• emily...no u nas to prv objednala mamca, ze je tam krasne, asi tyzden na to sme tam sli s drahym, a boli sme fakt milo prekvapeni, ukazoval nam aj vyzdobu asi ako bude vyzerat, fakt super 🙂 vy kedy mate svadbu?

• No hej, ja tiez pocuvam len same chvaly, inac vyzdoba je v cene?
    Nasa svadba sa riesi kvoli neprijemnym okolnostiam, ktore do toho zasiahli 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov