Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj..no nausnice nie , tie sa mi fest pacia ;-) skor tu supravu by som chcela predat..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som myslela nausnice z tej supravy.. bez nahrdelnika =-)
Odpovedať
ahaaa, ma sa mi este ozvat jedna kocka ci chce supravu, a ked nie, tak ti ich posuniem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak mysli na mna ;-) ako inac pripravy? mame spolocny termin :-)
Odpovedať
dobre dobre ;-) no celkom fajn, ja uz mam kupene skoro vsetko, ale pre draheho nemame este nic :-D ty si ako na tom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este mi treba vela.. obrucky nie su objednane, lebo drahy ma este opuchnuty prstenik po zlomenine :-D :-D sme z toho mali dobru srandu, ze sa z toho chce takto vyvliect, ze si aj prsty dolame, no ale buduci tyzden uz pojdeme objednat.. :-D :-D
Odpovedať
:-D presne , to je podarene...ale to zmaknes, ved je este kopa casu ;-) jedine este nemame pierka pre hosti, menovky, vyzdobu do kostola by sme chceli a to je asi vsetko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej no super to uz mate :-) ja tiez zakladne veci mam uz daavno, od leta, ale este mi treba dohodnut ostatne.. a v ktorom kostole to budete mat? my na dominikanskom nam. a potom v GESku :-)
Odpovedať
no nemame v kosiciach, ale ja pochadzam z valalik, ak ti to nieco hovori :-D takze sobas bude u nas a potom v Krasnej nad Hornadom, je tam nova sala, boli sme nadseni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, ze poznam.. jaaaj, ved to mas v albume ;-) odkial mate kolace a tortu?
Odpovedať
vies co, toto este nemame doriesene, pretoze jedna pani z Trstenneho vraj robi pekne torty, ale ta ktoru chcem ja , je dost draha, a asi by ju nevedela urobit, tak este rozmyslam, ci dame jej urobit inu, alebo este nieco pohladam..a kolace riesi moja mamca, takze ani neviem :-D vy?
Odpovedať
Profilova fotka
tortu mam od jednej pani v KE, este som pri nej ani nebola, len som po telefone dohodla, ze mi ju upecie.. videla som od nej nadhernu tortu presne podla obrazku, takze bolo rozhodnute ;-) no a kolace asi z jednej dedinky pri Presove.. je to sice dalej, ale vzdy odtial objednavame, takze vieme, ze budu dobre a take ako chceme.. lenze to este nemam vobec dohodnute :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha, ale ked vas pani pozna, tak isto to bude bez problemov ;-) no ja sa este musim popozerat, po nejakej kocke co vie piect pekne torty =-)
Odpovedať
Profilova fotka
davas robit niekde aj medovnicky s menami a datumom? lebo v tomto by som chcela poradit, ze kde to dat urobit, nemam sainu
Odpovedať
ano davame si, mne to urobi mojej kamaratky znama, mam pocit, ze je z Barce, mozem sa popytat, ci by bola ochotna...robi krasne medovniky , ale vraj mala nejaky uraz, tak to by som sa musela opytat..
Odpovedať
Profilova fotka
skus zistit prosim ta ;-) dakujeeeem
Odpovedať
vecer budem s kamoskou, tak sa jej opytam, nech to zisti... ;-)
Odpovedať
kafa... inak, odkial budes mat saty? ;-)
Odpovedať
Ahojte, piatazena, ja ked som volala na ten termin, co mas ty, tak mi povedal prevadzkar, ze v ten datum je odpust a neda sa tam robit svadba? :-. :-D
Odpovedať
Ja som len chcela vediet, co povedal Tebe, nic v zlom :-) nanho, mozno si to zle pamatam :-)
Odpovedať
emily..ahoj :-) no my to mame vybavene s panom starostom, pretoze on tam mal mat nejaku akciu ohladom odpustu, ale pustil nam termin, mame vyplatenu aj zalohu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
odpusty zvyknu byt v nedelu, nie?
Odpovedať
OKI :-D no ved prave ze on vtedy spominal starostu, pohoda... je to pekna sala, nech Vam to vyjde :-)
Odpovedať
hej , ale vtedy je Cyrila a Metoda, tak maju vtedy... :-)
Odpovedať
A inac kolko Ta tam vychadza stravna jednotka? Lebo tu nejaka holka uz pisala, ze sa jej tam nejako navysila z niecoho cena...
Odpovedať
emily...dik dik :-) mne sa tam fakt paci, tak uvidime ako budeme spokojni so vsetkym :-N
Odpovedať
emily...pan prevadzkar nam vravel , ze to vychadza 65O, ale este sme neboli dohodnut menu a podrobnosti,tak dufajme, ze to tak ostane :-D
Odpovedať
No ja si pamatam tiez nejaku taku cenu ;-) Ja som to videla na nete, priatel nazivo a bol nadseny :-)
Odpovedať
emily...no u nas to prv objednala mamca, ze je tam krasne, asi tyzden na to sme tam sli s drahym, a boli sme fakt milo prekvapeni, ukazoval nam aj vyzdobu asi ako bude vyzerat, fakt super :-) vy kedy mate svadbu?
Odpovedať
No hej, ja tiez pocuvam len same chvaly, inac vyzdoba je v cene? Nasa svadba sa riesi kvoli neprijemnym okolnostiam, ktore do toho zasiahli :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?