Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • pia...tak daj dnes vedieť, ako ste dopadli s tou kozou 😬

ja som už vysmrkala celý regál papierových vreckoviek 😠 😃 ....dokelu...už som chorá druhý krát do dvoch mesiacov.... 😠 😠

• lori...to mi je luto, ze si taka chora... 😐 dufajme, ze coskoro prejde....

inak, uz mam peniazky, vytesujem sa 😉 a kupili sme pohare svadobne , take krasne a lacne 😃 , potom pridam fotku, a mam uz aj samodrzky 🙂

• pia..takže to máte vybavené?, super 😃 ..čo som hovorila...mužský hlas a hned je to vsuchu 😃
    my svadobné poháre nebudemem mať 😛 ...nooo...pridaj do albumíku samodržky...aké telové? 🤔 😬

• Sponzor fóra
  • lori..no super, ze to vybavil, mohol od zaciatku 😠 bolo by to bez tolkych obstrukcii 😃 no pohare sme vobec neplanovali, ale dnes sme boli v Tescu a mali akciu na vinove pohare, a velmi pekne, tak sme si ich zobrali...no samodrzky mam telove, 😉 potom popridavam, mam vybite baterky na fotaku, musim nabit 😉

• ahojte..tak zas kopec veci sme vybavili..
    kvety este musim dat doobjednat..
    ale mali sme vcera stretko ohladom vyzdoby a zacina to vyzerat uplne super..v kauflande sme kupili velmi lacno servitky s morskym motivom..pozvali sme zas zopar dalsich ludi..
    chystame sa do mesta skusit vestu..
    len este stale som nebola v optike kvoli sosovkam..akosi nestiham,alebo ked mam cas,tak oci su na totalku..

• lea...pekne pekne, len tak pokracujte 🙂

zeny, kde ste dnes? 🙂

• pia..awoj...ja som sem došla len mrk 🙂

• lea...takže ludia sa vám zbeirajú...dekorejšn tiež...no fasa 😃 😃

my stále nič nové...len ja som chorá...ale dnes už je to o čosi lepšie...tak sme boli nakúpiť zeleninu a dalšie kvety na balkon 😃 tak sa vytešujem.... 😵

• ahojte nevesticky 🙂

som tu po dlhej dobe, mala som kopec prace v kvetinarstve a od buduceho tyzdna, bude este viac, lebo si uz idem upratovat priestory na to moje 😵 😵

mam dilemu baby....rozhodla som sa pre saty kde mam napisane ,,pekny korzet,, len su kremove a ja mam obavu, ci nebudem vyzerat ako cigoška ked budem opalena a tie saty takééé 😒 nebude to ako spinavéé?? 😐 co vy na to?
    ja tam zavolam, ci sa nedaju objednat vo farbe ivory..hm? 😛

ideme dnes na oslavu takze sa idem pripravit lebo som len teraz dohrmela z roboty 🙂

• caly...awoooj 🙂
    či si? 🤔 😬 nebude to ako špinavé...ved tie šatky sú pekné krémové a opálená pokožka je super do nich 😵 ...práveže to bude krásne 😃
    aj ja sa mienim opáliť.. 😎 ...ale ja si musím na seba cápať vysoký faktor, lebo som bledokožec 😛 ...inak ma napadlo, že nevesty si musia dávať cez leto pozor, aby si neopálili plavky, alebo tričko... 😃 ...to by vyzeralo...také pásiky okolo krku vypálené od plaviek 😃 ...lebo ja to tak mám každý rok 😃 ...takže teraz si to budem dávať dole....len aby mi na kupku nič vevypadlo z plaviek 😃 😃 ...ja so už v lete...a ešte ani apríl nezačal poriadne 😒 😃

• ahoj lorinko 🙂

citam, ze uz mas koooopec kvietkov na balkone 😵 to je super..ja musim pockat kym bde po zamrznutých...a potom mozem nieco kupovat..tu je este veselo 😠 zimmaa v noci..

takze kremove??? keby boli ivory bli by krajsie 🙂 skusim tam zavolat, ci mi nemozu objednat taku farbu..to by sa mi viacej pacilo..aj ked oni mali taky pekny odlesk na slniecku tieto.. boli úúúplne nooovééé 😵

som si to asi tak premyslela, lebo aj tie puzdrove su krasne ale horsie by sa mi v nich pohybovalo...ci uz po schodoch ci klaknut a tak...neboli velmi na zabavu 🙂

mi sme sa rozodli, ze pojdeme 1 junový tyzden do Chorvatska 😃 jeeezis ako ja sa tesííímmm 😛 a to bude tak vsetko... 😐 potom sa mozem pri kvetinarstve opalovat 🙂 a tiez z vysokým faktorom 🙂

inac som bola tento tyzden pri kadernicke a som uz skoro blondína 😃 mi to poriadne premelírovala a mam take plavé teraz s tmavou ale mne sa o páči..aj okolie bolo pozitívne 😃 😃

co mas dnes na pláne?? mate aj vy tak pekne vonku ako tu? je sice polooblačno ale teplo 🙂

• caly...takže to máš už aj farbu ako ja 😃 ( myslím hára 😃 )
    ved skús tam cinknúť, ale mne sa páči aj táto farba....a hlavne, že sú nové a čistulinké..to by aj mna viac lákalo...tia moje sú tiež nové. 😵 ..tak ale do mojej svadby ich určite už niekto požičia... 😒

jééj..paráda...predsvadobná dovolená 😎 ...ja stále lanárim chlopa, nech ideme hned po svadbe...a už je trochen naklonený tej mojej myšlienke 😃 ...tak sa aj ja vytešujem

balkon je kráásny...a celý zaprataný kvetinami 😃 ...tu je dnes oblačno...a dosť fúka...ja som ešte stále chorá...a teraz to ide už aj na chlopa 😠 ...chudáka...som ho nakazila...tak leží..ale ideme sa trochen poprechádzať...treba 😃

inak ja mám panický strach, že budem chorá na svadbu...a po nej..ako máme isť na dovolenku 😒 😞 ..už som hypochonder 😠 ...musím pozitívne myslieť 😬 ...ale to sa nedá 😠

• caute kocky, prave som dosla domkov, pozeram, ze ste sa rozpisali 😉

caly...nebojaj, bude to vyzerat super 🙂

lori..a ty nevymyslaj, budes zdrava ako buk 😃

• pia...super, hned sa cítim lepšie 😃

my sme sa vrátili s vonku...a je docela chladno 😐 ...ale začali kvitnúť stromy...také úchvatné ružové. 😵 .neviem, či to nie je planá slivka...ale sú nááádherné..som si ich pofotila do mobilu 😃 😃

idem sa vrhnúť na dip. 😵

• lori...aj u nas je nic moc pocasie, chceli sme sa ist bikovat 😐 idem sa ja radsej ucit 😴

• Sponzor fóra
  • halo halo 😃

• ahoj pia 🙂 neviem, ci si stale tu...

• awojte babule 😃

pia...ja som sa dnes celý den ani nemrkla do učnia 😠 ..som sa na to vybodla... 😛 ..a zajtra tu mám od rána mamču na návšteve...takže to bude tiež slabota.... 😐

kati...máš IP 😵

• lori....ja som tiez do ucenia nemukla, takze nic si z toho nerob 😃 co si dnes porabkala?? my sme boli na pizzu, pred chvilkou sme dosli a mam take vycitky svedomia, ze asi idem cvicit do rana 😃 😛

• caf baby 🙂

ako sa mavate cez vikend?? ja som dnes bola u nasich na torticku, boli sme vcera na oslave mojho uja 😉 zatancovat, popit a pojest...tak pestrý víkendík...

inac pia.aj mi sme dnes kupili pohare v Tesco 😃 sa mozem vykasat na take drahe a mne osobne sa gravirovane pohare vooobec nepacia...uplne jednoduche flauty a ozdobím to kvietkami 🙂 pia...a nemaj vycitky koli tej pizze 😛 sak zijeme len raz 😉

lorinko..verím tomu, ze nebudes chora na svadbicku, len na to nemysli aby si si to neprivolala 🤔

• caly...super 😃 mali tam pekne pohare, a tiez sme chceli ked tak nieco jednoduche...minule sme boli dat robit oznamka a ponukala nam pohare za 1700 sk, to si mozem kupit celu sadu poharov do domacnosti 😃
    idem dnes vybit tu pizzu, pojdem bicyklovat 😉

• bréé ránko babky 😃

caly...oki..budem myslieť pozitívne...a určite budeme všetky zdravé a svieže á krásne 😃 😃 😎

pia...ja idem dnes s mamčou na pizzu 😃 ...takže pohoda... 😉

• aj tebe pekne ranko, ja sa uz hodinku ucim, ale aj tak tu furt poskulujem 😃

tak si uzi stretko s maminkou 🙂 inak, vcera som si trosku natocila vlasy a dala do toho korunku a zavoj, a myslim, ze to celkom v pohodke vyzeralo...rozmyslam nad rozpustenymi vlasmi 😉

• pia...ty si dobrá...ja som stále ani mrk do učenia 😐

aj si si foto urobila? 🤔 😬

• no ale uz sa musim ucit, lebo mi hori pod ritkou 😃 hej drahy ma fotil, ale tie vlasy su len tak malicko natocene, nechcelo sa mi s tym trtat 😃 nachvilku pridam fotku 😉

• pia..jééj..to bude pekné...také prirodzené 😃 😎

chod už chod...aspon budeš vedieř viac než ja 😃

• no rozmyslam, ze asi takto jemne chcem 😉 mojmu Tomovi sa to pacilo...opytam sa kadernicky, mozno este nieco poskusame, este som nebola na ziadnej skuske.. idem ja , lebo drahy chce ist este dnes do mesta. tak pekny dnik 😉

• pi..páps 😵

• caute kocky, no pred chvilkou som dosla domov, boli sme v meste, kupila som si spodne pradlo uz na svadbu, take pekne biele cipkovane 😠 😉 a nausnice som si kupila, lebo nechcem mat štras co som kupila, uz sa mi nepaci, tak bude len korunka a nausnice 😉

• ahoj pia 🙂 a je teraz ten stras na predaj?? teda iba o nausnice by som mala zaujem..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov