Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak daj dnes vedieť, ako ste dopadli s tou kozou :-N ja som už vysmrkala celý regál papierových vreckoviek ]-( :-D ....dokelu...už som chorá druhý krát do dvoch mesiacov.... ]-( ]-(
Odpovedať
lori...to mi je luto, ze si taka chora... :-| dufajme, ze coskoro prejde.... inak, uz mam peniazky, vytesujem sa ;-) a kupili sme pohare svadobne , take krasne a lacne :-D , potom pridam fotku, a mam uz aj samodrzky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..takže to máte vybavené?, super :-D ..čo som hovorila...mužský hlas a hned je to vsuchu :-D my svadobné poháre nebudemem mať :-p ...nooo...pridaj do albumíku samodržky...aké telové? =-) :-N
Odpovedať
lori..no super, ze to vybavil, mohol od zaciatku ]-( bolo by to bez tolkych obstrukcii :-D no pohare sme vobec neplanovali, ale dnes sme boli v Tescu a mali akciu na vinove pohare, a velmi pekne, tak sme si ich zobrali...no samodrzky mam telove, ;-) potom popridavam, mam vybite baterky na fotaku, musim nabit ;-)
Odpovedať
ahojte..tak zas kopec veci sme vybavili.. kvety este musim dat doobjednat.. ale mali sme vcera stretko ohladom vyzdoby a zacina to vyzerat uplne super..v kauflande sme kupili velmi lacno servitky s morskym motivom..pozvali sme zas zopar dalsich ludi.. chystame sa do mesta skusit vestu.. len este stale som nebola v optike kvoli sosovkam..akosi nestiham,alebo ked mam cas,tak oci su na totalku..
Odpovedať
lea...pekne pekne, len tak pokracujte :-) zeny, kde ste dnes? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..awoj...ja som sem došla len mrk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...takže ludia sa vám zbeirajú...dekorejšn tiež...no fasa :-D :-D my stále nič nové...len ja som chorá...ale dnes už je to o čosi lepšie...tak sme boli nakúpiť zeleninu a dalšie kvety na balkon :-D tak sa vytešujem.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky :-) som tu po dlhej dobe, mala som kopec prace v kvetinarstve a od buduceho tyzdna, bude este viac, lebo si uz idem upratovat priestory na to moje x-) x-) mam dilemu baby....rozhodla som sa pre saty kde mam napisane ,,pekny korzet,, len su kremove a ja mam obavu, ci nebudem vyzerat ako cigoška ked budem opalena a tie saty takééé :-S nebude to ako spinavéé?? :-| co vy na to? ja tam zavolam, ci sa nedaju objednat vo farbe ivory..hm? :-p ideme dnes na oslavu takze sa idem pripravit lebo som len teraz dohrmela z roboty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awoooj :-) či si? =-) :-N nebude to ako špinavé...ved tie šatky sú pekné krémové a opálená pokožka je super do nich x-) ...práveže to bude krásne :-D aj ja sa mienim opáliť.. 8-) ...ale ja si musím na seba cápať vysoký faktor, lebo som bledokožec :-p ...inak ma napadlo, že nevesty si musia dávať cez leto pozor, aby si neopálili plavky, alebo tričko... :-D ...to by vyzeralo...také pásiky okolo krku vypálené od plaviek :-D ...lebo ja to tak mám každý rok :-D ...takže teraz si to budem dávať dole....len aby mi na kupku nič vevypadlo z plaviek :-D :-D ...ja so už v lete...a ešte ani apríl nezačal poriadne :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko :-) citam, ze uz mas koooopec kvietkov na balkone x-) to je super..ja musim pockat kym bde po zamrznutých...a potom mozem nieco kupovat..tu je este veselo ]-( zimmaa v noci.. takze kremove??? keby boli ivory bli by krajsie :-) skusim tam zavolat, ci mi nemozu objednat taku farbu..to by sa mi viacej pacilo..aj ked oni mali taky pekny odlesk na slniecku tieto.. boli úúúplne nooovééé x-) som si to asi tak premyslela, lebo aj tie puzdrove su krasne ale horsie by sa mi v nich pohybovalo...ci uz po schodoch ci klaknut a tak...neboli velmi na zabavu :-) mi sme sa rozodli, ze pojdeme 1 junový tyzden do Chorvatska :-D jeeezis ako ja sa tesííímmm :-p a to bude tak vsetko... :-| potom sa mozem pri kvetinarstve opalovat :-) a tiez z vysokým faktorom :-) inac som bola tento tyzden pri kadernicke a som uz skoro blondína :-D mi to poriadne premelírovala a mam take plavé teraz s tmavou ale mne sa o páči..aj okolie bolo pozitívne :-D :-D co mas dnes na pláne?? mate aj vy tak pekne vonku ako tu? je sice polooblačno ale teplo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...takže to máš už aj farbu ako ja :-D ( myslím hára :-D ) ved skús tam cinknúť, ale mne sa páči aj táto farba....a hlavne, že sú nové a čistulinké..to by aj mna viac lákalo...tia moje sú tiež nové. x-) ..tak ale do mojej svadby ich určite už niekto požičia... :-S jééj..paráda...predsvadobná dovolená 8-) ...ja stále lanárim chlopa, nech ideme hned po svadbe...a už je trochen naklonený tej mojej myšlienke :-D ...tak sa aj ja vytešujem balkon je kráásny...a celý zaprataný kvetinami :-D ...tu je dnes oblačno...a dosť fúka...ja som ešte stále chorá...a teraz to ide už aj na chlopa ]-( ...chudáka...som ho nakazila...tak leží..ale ideme sa trochen poprechádzať...treba :-D inak ja mám panický strach, že budem chorá na svadbu...a po nej..ako máme isť na dovolenku :-S :-( ..už som hypochonder ]-( ...musím pozitívne myslieť :-N ...ale to sa nedá ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute kocky, prave som dosla domkov, pozeram, ze ste sa rozpisali ;-) caly...nebojaj, bude to vyzerat super :-) lori..a ty nevymyslaj, budes zdrava ako buk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...super, hned sa cítim lepšie :-D my sme sa vrátili s vonku...a je docela chladno :-| ...ale začali kvitnúť stromy...také úchvatné ružové. x-) .neviem, či to nie je planá slivka...ale sú nááádherné..som si ich pofotila do mobilu :-D :-D idem sa vrhnúť na dip. x-)
Odpovedať
lori...aj u nas je nic moc pocasie, chceli sme sa ist bikovat :-| idem sa ja radsej ucit |-|
Odpovedať
halo halo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pia :-) neviem, ci si stale tu...
Odpovedať
Profilova fotka
awojte babule :-D pia...ja som sa dnes celý den ani nemrkla do učnia ]-( ..som sa na to vybodla... :-p ..a zajtra tu mám od rána mamču na návšteve...takže to bude tiež slabota.... :-| kati...máš IP x-)
Odpovedať
lori....ja som tiez do ucenia nemukla, takze nic si z toho nerob :-D co si dnes porabkala?? my sme boli na pizzu, pred chvilkou sme dosli a mam take vycitky svedomia, ze asi idem cvicit do rana :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caf baby :-) ako sa mavate cez vikend?? ja som dnes bola u nasich na torticku, boli sme vcera na oslave mojho uja ;-) zatancovat, popit a pojest...tak pestrý víkendík... inac pia.aj mi sme dnes kupili pohare v Tesco :-D sa mozem vykasat na take drahe a mne osobne sa gravirovane pohare vooobec nepacia...uplne jednoduche flauty a ozdobím to kvietkami :-) pia...a nemaj vycitky koli tej pizze :-p sak zijeme len raz ;-) lorinko..verím tomu, ze nebudes chora na svadbicku, len na to nemysli aby si si to neprivolala =-)
Odpovedať
caly...super :-D mali tam pekne pohare, a tiez sme chceli ked tak nieco jednoduche...minule sme boli dat robit oznamka a ponukala nam pohare za 1700 sk, to si mozem kupit celu sadu poharov do domacnosti :-D idem dnes vybit tu pizzu, pojdem bicyklovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bréé ránko babky :-D caly...oki..budem myslieť pozitívne...a určite budeme všetky zdravé a svieže á krásne :-D :-D 8-) pia...ja idem dnes s mamčou na pizzu :-D ...takže pohoda... ;-)
Odpovedať
aj tebe pekne ranko, ja sa uz hodinku ucim, ale aj tak tu furt poskulujem :-D tak si uzi stretko s maminkou :-) inak, vcera som si trosku natocila vlasy a dala do toho korunku a zavoj, a myslim, ze to celkom v pohodke vyzeralo...rozmyslam nad rozpustenymi vlasmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ty si dobrá...ja som stále ani mrk do učenia :-| aj si si foto urobila? =-) :-N
Odpovedať
no ale uz sa musim ucit, lebo mi hori pod ritkou :-D hej drahy ma fotil, ale tie vlasy su len tak malicko natocene, nechcelo sa mi s tym trtat :-D nachvilku pridam fotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..jééj..to bude pekné...také prirodzené :-D 8-) chod už chod...aspon budeš vedieř viac než ja :-D
Odpovedať
no rozmyslam, ze asi takto jemne chcem ;-) mojmu Tomovi sa to pacilo...opytam sa kadernicky, mozno este nieco poskusame, este som nebola na ziadnej skuske.. idem ja , lebo drahy chce ist este dnes do mesta. tak pekny dnik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pi..páps x-)
Odpovedať
caute kocky, no pred chvilkou som dosla domov, boli sme v meste, kupila som si spodne pradlo uz na svadbu, take pekne biele cipkovane ]-( ;-) a nausnice som si kupila, lebo nechcem mat štras co som kupila, uz sa mi nepaci, tak bude len korunka a nausnice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pia :-) a je teraz ten stras na predaj?? teda iba o nausnice by som mala zaujem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?