Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • nakoniec som si spravila cestoviny s morcadelou...nič moc...ale už som umierala hlodom 😃
    a ty? niečo ste si s ocinom ukuchtili? 😬

• juuj, cestoviny s morcadelou zboznujeeem 😃 rychle a dobre jedlo 😠 ale nie, boli tam halusky s kapustou zo vcera, tak bolo toto 😃 a oco si zalial wifon 😃 😃 😃

• že aké rýchle občerstvenie 😃 😃

dokelu...ja mám dosť...zas mám taký divný pocit v hrdle... 😠 😠 😠 ved som doteraz bola chorá...snád nie znova 🤔 😠

• Sponzor fóra
  • je umenie rychlo a dobre navarit 😃 😃 😃

snad nebudes chora hmmm... mna tiez od rana pobolievaju uzliny, a aj uz nevladzem rozpravat, z toho ucenia, kedze mi vkuse usta chodia 😃

• ty sa učiš nahlas? 🤔 😬 ...ja potichu 😶

• ja musim nahlas, inak by som sa nenaucila 😠 a najlepsie, ked nie je nikto doma, chodim po dome s papiermi v ruke, a trpim samomluvou 😃

• lori..idem kuknut ten odlozeny pripad, este pidem 🙂 tak zatim

• pia..páps...ja tu ešte chvíli pobudnem...a potom idem za chlopom...a nakupovať...ale večer sa dovalím 😃

• ok, 😉 sice ja vecer idem na toho Pljuscenka... 🙂 tak zajtra, papap 😃

• pia...si tu? 😃 ...večer ti prajem príjemné vyžitie 😃

• jo jo som tu 😉 sijem si akurat gombik na kabatiku 😃 chcem vecer zobrat 😉 ty sa kedy chystas za muzom? 😃

• mne ide o 15. aj niečo bus.... 😉

takže večer bude z teba parádnica 😃

• jaaaj, tak tiez pokupte same mňamky 😃 no paradnica, vsetkym padnu sanky, ked ma uvidia 😃 😃 😃
    zajtra uz uvidim oznamenia, tak sa tesim, viac ako na draheho 😃 😬

• pia...možno sa do teba buchne sám pán ladu 😃 😃

• jo jooo 😃 takeho rusa mat co? 😃 ale ma chybu, vraj mu velmi chuti alkohol 😬 😃

• Sponzor fóra
  • to vážne? to som nevedela 😐 ( s tým alkoholom... )...lebo mne pripadá dosť sexi 😃 ...i ked je zvláštne škaredý pre niekoho... 😃

• hej to je o nom zname, ze riadne chlasce 😴 nie je to zrovna krasavec, ale ma nieco "do seba" 😃 hmmm... 😠

• pia... 😃 ...mne vypadol celý pc...som mala nervy 😠

• lori...v pohodke, 🙂 akurat este nieco opakujem, lebo ma prist neter, a idem s nou este do mesta, velmi sa mi do tej kosy nece 😐

havko pri lezka v novom koterceku, uz v nom chce byt 😃

• takže si zvykol? 🤔 😬 ..alebo si ho donútila... 😃

• uz si zvykla 😉 ale prv som ju tam stale strkala 😬 ..ved musi si nejak zvyknut nie? 😉

• no babyyy 😛 ze aky sexi chlop.. 😃

tak paradne vyzitie dnes pia... ti zavidim 🤔

lorinko...ides si kupit nieco krasnee??

ja som sa dnes zaregistrovala na zivnostenskom urade...takze uz mozem nakupovat tovar a farby na malovanie a vsetkoooooo 😃 tak tak..
    este ideme koli stavebnemu volaco na obec na dom ktory mam na podnikanie k dispozicii 😐

• ja by som tiež chcela takého hava.... 😃 ...ale teraz nehrozí...kolko stojí taký psík? 🤔

• lori- no moj stal bez papierov 3000 sk ...ale s papiermi aj 6 litrov 😦

caly- no ty si sikovnica, ze vsetko takto vybavujes
     🙂

• caly...takže tebe sa ten biznis super rozbieha 😃 gratulujéééém...nech ti to všetko dobre dopadne 😃
    my si robíme zálusk na iných chlopov...ale našim to nepocedz 😃 😃
    ideme len škrečkovať potraniny....lebo máme prievan v chladničke 😃 😛

• stále mi vypadáva pc....už mu fakt šibe 😠

• pia...ti poviem vobec ma to nebavý...tato birokracia 😠 tam sto korunovy kolok tam dvesto...no picne ta...a s tymto domom to len bude sranda...mi musi projektant nakreslit cely objekt ten musi schvali stavebna komisia na obci ci to mozem vyuzivat na podnikatel.ucely a debiliny...potom este hygiena a pod.
    som si nahlasila, ze chcem otvorit 1.juna prevadzku (na moje meniny 😃 ) tak dufam, ze to stihnem 🤔

• pia...uff...je to dosť...ale ja som si myslela, že aj cez 10 😛 ...takže to nie je až také zlé...ale zas ževraj sú tieto malé plemená náchylné na choroby...a stále treba chodiť po veterinároch.... 😐

• caly...aspon sa otukáš...a bude z teba jedna schopná žena 😃 😎 ..mne by bolo treba niečo takéto...ja stále neviem, čo po škole....už mám z toho depku 😐

• ja dnes musim urobit stehna lebo uz ich mam od vcera v chladnicke 😒 a moj chlop mi viete co na to povedal..??
    ,, ze on dnes musi urobit to medzi stehnami....,, 😃 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov