Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte..som konecne doma..a zas umieram od unavy..este som sa nestihla spamatat z svk a tu som sa nezastavila..len dnes na dve hodinky..no to nepomohlo,kedze som sedela nepohodlne.. pia..no nezavidim..my sme tu mali vcea pekne pocasie a tak spolubyvajuci vypli niekedy podvecer-vecer kurenie..zistila som to rano,ked som uz bola zas nascipana..takze cely den smrkam a zas boli hrdlo ]-( caly..no super,ze tak pekne pokracujete..ja musim pockat na mileho,ci nieco spravil..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ahoj :-) tak a co tolko roboty?? =-) ty si naozaj nic neoddychnes :-| ale aj ja mam teraz take hekticke obdobie ale ja to moozem :-N akurat dnes sme uz riesili oznamka...vecer si sadnem a spisem kolko co.. lebo toooo este nemam :-p
Odpovedať
mame coskoro skusky..tak ziaci opakuju pokusy a maju navyse malo hodin,takze musia za dve hodiny spravit to,co robia 6..a podobne..maju este dva tyzdne na to a potom tie skusky..najprv jeden rocnik a potom druhy..takze dost.. len som sa este nespamatala z svk,takze okrem vybavovaciek a zhanaciek okolo svadby este aj v praci rusno..takze oddych ziadny.. a uz mate oznamka vybrate? :-) ja cakam na stuzky..vidis,nemohla by si mi u vas kuknut,ak by si bola v meste..oranzovu satenovu stuzku..sirka je asi 2cm..alebo 2,5..
Odpovedať
Profilova fotka
pozriem jasne...je to taka marhulkova alebo syta oranzova? pojdem zajtra cestou do prace pozriet. ja si predstavujem nieco na styl fotky...nieco neoriginalne ale zaroven jednoduche...no uvidime ako budeme vyzerat :-D ja za to nechcem vyhodit nejako vela penazí a mam moznost si to dat urobit bratrancovi za par šupiek.. u nas len teraz zacinaju pučať stromy a zelenať sa trava, takze skor sa to nedalo iba ak na snehu :-D dnes som chcela mileho donutit do Baťu pozriet nejake botky pre neho ani ho nehlo...som zazrela ]-( a je mu jasne, ze si bude musiet poradit sam... :-D
Odpovedať
napisem do ip.. no ak chcete take svieze,tak radsej pockat na zobudzajucu sa prirodu :-) my mame u teraz dost drahe oznamka..ale zas pekne.. moj si kupil u batu svadobne :-) a dokonca aj jeho kolega :-N a ako na tom je tvoj s oblecenim na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte e-kamošky :-D pia...chuda moje malé :-D tak sa lieč...ja som bola pred dvoma týždnami chorá..a chlop sa ešte stále smrká...niečo je vo vzduchu :-p caly...tak to budete fešní obaja v staroružovej x-) ...a oznamká chceme aj my riešiť cez víkedn...lebo ešte nič nemáme a ešte kým sa to vytlačí v nejakej tlačiarni...to bude tiež trvať :-p lea...takžem ty to máš teraz hektické v práci :-S ...ja zas doma...dnes som bola v knižnici...nejaké info hladať o strese na tú diplomovku..a zajtra idem posledný krát do školy :-D inak dnes sme kúpili také čokoládové srdiečka pre hosti...zajtra ofotím a pridám do albumu x-)
Odpovedať
lori ahoj..no aspon nie som teda sama.. rozmyslam,kedy sa dam na tu rigoroznu,ci pockam do svadby,alebo uz teraz..musim este kuknut tu ich stranku.. som velmi zvedava,ze ako vyzeraju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko pačko... :-)zajtra sa učkáš?? aj ja chcem srdieeečkááá :-( som si vymyslela medovnicky ale srdiečka by boli idealne.. napis kolko stali a kolko mas :-p a tak.... no moj feši už má oblek, a idem dat sit tu vestu s francuzkou a kosele mi treba no a botky...ale to 8-ho maja poriešime hadam pojdeme do Polska a mozno tam si vyberie...ale kosele mu kupim tu....svadobna bude kremova ako moje satky a asi s kratkym rukavom... :-| ale nevadí nevadí...je vysoky a proste ja sa nebudem trápiť s tým ked mu ani jedna kosela nie je dobrá na rukávy...no nie...a aj tak chce s krátkym ked bude leto no a bude musiet vydržat obrad v saku... šak néé? :-D ináč baby viete ake su tie latky cool x-) aspoň niečo a vsetko spolu ma vyslo leeeeen 1350sk co je uplne skvela cena za saten+cipku na vrch a ta latka na vestu neviem ako sa volá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...uhmmm x-) pekneee ja som dnes pridala take ako si dam ušiť popolnočné..mi to schválila krajčírka :-D je dosť kritická takze som rada, že mi neušije niečo čo na moju postavu nesedí =-) inač už som poratala oznamka...len ja potrebujem 45 kusov a to neviem na koho som este zabudla
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ty si šikula :-) budem si brať z teba príklad...ja som na nervy...lebo neviem, čo dalej po škole...mám z toho depku :-S caly...to je supiš cena x-) ...a tie srdiečka boli lacné...balíček stál 30korun...ale to bola akcia a mali zopár posledných kusov...chcela som to pridať dnes, len máme total vybité baterky ]-( takže zajtra kupim nové a šlahnem to do albumu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...jéééj...krásne jednoduché šatky :-D
Odpovedať
no pozeram,ze budete kocky aj po polnoci :-) x-) ja musim do zajtra poriesit moje popolnocne saty..potrebujem uz kupit latku,je najvyssi cas.. lori..no obcas mozes..ale neoplati sa vo vsetkom :-D si neviem predstavit byt len s 'takym' titulom.. caly..no dobre si nakupila ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurat som sa snažila vam priblížiť tie látky ale taktiež mam vyťaté baterky...idem ich dat na šťavu... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...a tvoje popolnočné budú tiež kráááásne :-D a látku ofoť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...my ten náš šiťacky fotak ani nemožme dať nabíjať...len na baterky ]-( ...ozaj...najeký hosť by nám mohol darovať foťák :-D lea...takže ešte šaty nemáš...uff...ja som myslela, že už máte všetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
odfotím ale zajtra ako aj ty ;-) baby mat taky divny pocit inač..volako mi býva zle tak ťažko na žaludok a pritom jej dietne podla lekara...a hlavne rano a na obed... :-S no uvidime či prídu :-D to by bola teraz poriadna sranda keby som bola v tom....všetko naraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...hihi :-D
Odpovedať
lori..no to by si vela chcela..ze mame vsetko :-N :-D :-D :-D este dost toho chyba..a snazim sa to cim skor obstarat,lebo mam uz nervy.. popolnocne si idem sit a minuly tyzden som zacala vymyslat iny styl siat :-N takze hroza to so mnou.. caly..no to som zvedava,co sa teda podarilo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...nemboj...všetko stíhaš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..to je skvely napad..ja by som zase prijala antialergicke periny :-p asi to niekomu navrhnem... mi mame nabíjacie baterky v tom a dal mi ho za 20sk moj bratranec :-D :-p on je zlatý...symbolická cena..ale on má lepší :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to aj ja cem takého bratranca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D nejaka babuľka by mohla byť..chcem dievčatko a mojmu sa do rana sníalo, že ma syna a tak...no už nočné mory :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne je jedno čo bude...len nech bude :-D ale až za 3 roky :-D
Odpovedať
no najvacsi problem a stres mi robia tie oznamka.. inac..caly,ak by mali,tak stacia 2m ;-) mily cosi zohnal,ale oranzovejsie.. ja deti nechcem vidiet este tak skoro..stacia mi v rodine :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak jasné :-) ja som si len vysnívala dievčatko tak preto.. čo ste varili?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja nič :-p ..ja som bola dnes v knižnici...potom sme boli škečkovať s chlopom v potravinách....a teraz idem robiť zapekaný kaleráb so sejrom a jarnou cibulkou :-D :-D a kooonečne som sa objednala na krv...takže v pondelok nabehne,..sa bojiim..ale snas bude všetko ok ;-) lea...aj mne...ale mám tolko toho so školou, že nestíham prípravy na svadbu :-p ja sa dnes odporučam...lebo idem variť večeru...a ešte čosi prečítať na zajtra do školy x-) pekný večer x-)
Odpovedať
Profilova fotka
papi lorinko...a dobru chuť...inač v pondelok ti už teraz drzím palce..a som na teba hrdá x-) nech vieš co je ti a preco si tak casto chorka.. idem si zacvičkať trochen..
Odpovedať
lori..tak prijemne ucenie.. caly,sa ozvi,ze ako sa cvicilo.. ja utekam pokukat ponuky v obchodoch..hned v prvom som bola uspesna a nasla som nasu vodku zas v akcii..ak by ste chceli triumph 0,7l..tak v bille maju po 149 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte babule x-) caly...ja sa teraz okunam, že si na mna hrdá x-) :-D ...dufam, že to bude v poho x-) ...aj ja si idem zacvičiť teraz ráno, lebo potom fičím posledný krát do školy :-N lea...ja necem vodku...my budeme mať enem vino...tvrdé ee :-p ..to si každý može objednať, ked bude chcieť x-)
Odpovedať
avojte zienky ;-) prajem pekny dnik, ja sa este doliecujem dnes, a ucim... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?