Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojte..som konecne doma..a zas umieram od unavy..este som sa nestihla spamatat z svk a tu som sa nezastavila..len dnes na dve hodinky..no to nepomohlo,kedze som sedela nepohodlne..

pia..no nezavidim..my sme tu mali vcea pekne pocasie a tak spolubyvajuci vypli niekedy podvecer-vecer kurenie..zistila som to rano,ked som uz bola zas nascipana..takze cely den smrkam a zas boli hrdlo 😠

caly..no super,ze tak pekne pokracujete..ja musim pockat na mileho,ci nieco spravil..

• lea..ahoj 🙂

tak a co tolko roboty?? 🤔 ty si naozaj nic neoddychnes 😐 ale aj ja mam teraz take hekticke obdobie ale ja to moozem 😬

akurat dnes sme uz riesili oznamka...vecer si sadnem a spisem kolko co.. lebo toooo este nemam 😛

• mame coskoro skusky..tak ziaci opakuju pokusy a maju navyse malo hodin,takze musia za dve hodiny spravit to,co robia 6..a podobne..maju este dva tyzdne na to a potom tie skusky..najprv jeden rocnik a potom druhy..takze dost..
    len som sa este nespamatala z svk,takze okrem vybavovaciek a zhanaciek okolo svadby este aj v praci rusno..takze oddych ziadny..

a uz mate oznamka vybrate? 🙂 ja cakam na stuzky..vidis,nemohla by si mi u vas kuknut,ak by si bola v meste..oranzovu satenovu stuzku..sirka je asi 2cm..alebo 2,5..

• Sponzor fóra
  • pozriem jasne...je to taka marhulkova alebo syta oranzova? pojdem zajtra cestou do prace pozriet.

ja si predstavujem nieco na styl fotky...nieco neoriginalne ale zaroven jednoduche...no uvidime ako budeme vyzerat 😃 ja za to nechcem vyhodit nejako vela penazí a mam moznost si to dat urobit bratrancovi za par šupiek.. u nas len teraz zacinaju pučať stromy a zelenať sa trava, takze skor sa to nedalo iba ak na snehu 😃

dnes som chcela mileho donutit do Baťu pozriet nejake botky pre neho ani ho nehlo...som zazrela 😠 a je mu jasne, ze si bude musiet poradit sam... 😃

• napisem do ip..

no ak chcete take svieze,tak radsej pockat na zobudzajucu sa prirodu 🙂 my mame u teraz dost drahe oznamka..ale zas pekne..

moj si kupil u batu svadobne 🙂 a dokonca aj jeho kolega 😬
    a ako na tom je tvoj s oblecenim na svadbu?

• awooojte e-kamošky 😃

pia...chuda moje malé 😃 tak sa lieč...ja som bola pred dvoma týždnami chorá..a chlop sa ešte stále smrká...niečo je vo vzduchu 😛

caly...tak to budete fešní obaja v staroružovej 😵 ...a oznamká chceme aj my riešiť cez víkedn...lebo ešte nič nemáme a ešte kým sa to vytlačí v nejakej tlačiarni...to bude tiež trvať 😛

lea...takžem ty to máš teraz hektické v práci 😒 ...ja zas doma...dnes som bola v knižnici...nejaké info hladať o strese na tú diplomovku..a zajtra idem posledný krát do školy 😃

inak dnes sme kúpili také čokoládové srdiečka pre hosti...zajtra ofotím a pridám do albumu 😵

• lori ahoj..no aspon nie som teda sama..
    rozmyslam,kedy sa dam na tu rigoroznu,ci pockam do svadby,alebo uz teraz..musim este kuknut tu ich stranku..
    som velmi zvedava,ze ako vyzeraju 🙂

• lorinko pačko... 🙂zajtra sa učkáš??
    aj ja chcem srdieeečkááá 😞 som si vymyslela medovnicky ale srdiečka by boli idealne.. napis kolko stali a kolko mas 😛 a tak....

no moj feši už má oblek, a idem dat sit tu vestu s francuzkou a kosele mi treba no a botky...ale to 8-ho maja poriešime hadam pojdeme do Polska a mozno tam si vyberie...ale kosele mu kupim tu....svadobna bude kremova ako moje satky a asi s kratkym rukavom... 😐 ale nevadí nevadí...je vysoky a proste ja sa nebudem trápiť s tým ked mu ani jedna kosela nie je dobrá na rukávy...no nie...a aj tak chce s krátkym ked bude leto no a bude musiet vydržat obrad v saku... šak néé? 😃

ináč baby viete ake su tie latky cool 😵 aspoň niečo a vsetko spolu ma vyslo leeeeen 1350sk co je uplne skvela cena za saten+cipku na vrch a ta latka na vestu neviem ako sa volá 😃

• pia...uhmmm 😵 pekneee

ja som dnes pridala take ako si dam ušiť popolnočné..mi to schválila krajčírka 😃 je dosť kritická takze som rada, že mi neušije niečo čo na moju postavu nesedí 🤔

inač už som poratala oznamka...len ja potrebujem 45 kusov a to neviem na koho som este zabudla

• lea...ty si šikula 🙂 budem si brať z teba príklad...ja som na nervy...lebo neviem, čo dalej po škole...mám z toho depku 😒

caly...to je supiš cena 😵 ...a tie srdiečka boli lacné...balíček stál 30korun...ale to bola akcia a mali zopár posledných kusov...chcela som to pridať dnes, len máme total vybité baterky 😠 takže zajtra kupim nové a šlahnem to do albumu 😵

• pia...jéééj...krásne jednoduché šatky 😃

• no pozeram,ze budete kocky aj po polnoci 🙂 😵
    ja musim do zajtra poriesit moje popolnocne saty..potrebujem uz kupit latku,je najvyssi cas..

lori..no obcas mozes..ale neoplati sa vo vsetkom 😃 si neviem predstavit byt len s 'takym' titulom..

caly..no dobre si nakupila 😉 🙂

• akurat som sa snažila vam priblížiť tie látky ale taktiež mam vyťaté baterky...idem ich dat na šťavu... 😠

• caly...a tvoje popolnočné budú tiež kráááásne 😃 a látku ofoť 😵

• caly...my ten náš šiťacky fotak ani nemožme dať nabíjať...len na baterky 😠 ...ozaj...najeký hosť by nám mohol darovať foťák 😃

lea...takže ešte šaty nemáš...uff...ja som myslela, že už máte všetko 😃

• Sponzor fóra
  • odfotím ale zajtra ako aj ty 😉

baby mat taky divny pocit inač..volako mi býva zle tak ťažko na žaludok a pritom jej dietne podla lekara...a hlavne rano a na obed... 😒 no uvidime či prídu 😃

to by bola teraz poriadna sranda keby som bola v tom....všetko naraz 😃

• caly...hihi 😃

• lori..no to by si vela chcela..ze mame vsetko 😬 😃 😃 😃 este dost toho chyba..a snazim sa to cim skor obstarat,lebo mam uz nervy..
    popolnocne si idem sit a minuly tyzden som zacala vymyslat iny styl siat 😬 takze hroza to so mnou..

caly..no to som zvedava,co sa teda podarilo 😃 😃 😃

• lea...nemboj...všetko stíhaš 😃

• lorinko..to je skvely napad..ja by som zase prijala antialergicke periny 😛

asi to niekomu navrhnem...

mi mame nabíjacie baterky v tom a dal mi ho za 20sk moj bratranec 😃 😛 on je zlatý...symbolická cena..ale on má lepší 😞 😃

• caly...to aj ja cem takého bratranca 😃

• 😃 nejaka babuľka by mohla byť..chcem dievčatko a mojmu sa do rana sníalo, že ma syna a tak...no už nočné mory 😃 😃 😃

• mne je jedno čo bude...len nech bude 😃 ale až za 3 roky 😃

• no najvacsi problem a stres mi robia tie oznamka..
    inac..caly,ak by mali,tak stacia 2m 😉 mily cosi zohnal,ale oranzovejsie..

ja deti nechcem vidiet este tak skoro..stacia mi v rodine 😃

• tak jasné 🙂 ja som si len vysnívala dievčatko tak preto..

čo ste varili?

• caly...ja nič 😛 ..ja som bola dnes v knižnici...potom sme boli škečkovať s chlopom v potravinách....a teraz idem robiť zapekaný kaleráb so sejrom a jarnou cibulkou 😃 😃 a kooonečne som sa objednala na krv...takže v pondelok nabehne,..sa bojiim..ale snas bude všetko ok 😉

lea...aj mne...ale mám tolko toho so školou, že nestíham prípravy na svadbu 😛

ja sa dnes odporučam...lebo idem variť večeru...a ešte čosi prečítať na zajtra do školy 😵

pekný večer 😵

• papi lorinko...a dobru chuť...inač v pondelok ti už teraz drzím palce..a som na teba hrdá 😵 nech vieš co je ti a preco si tak casto chorka..

idem si zacvičkať trochen..

• lori..tak prijemne ucenie..
    caly,sa ozvi,ze ako sa cvicilo..
    ja utekam pokukat ponuky v obchodoch..hned v prvom som bola uspesna a nasla som nasu vodku zas v akcii..ak by ste chceli triumph 0,7l..tak v bille maju po 149 😉

• awooojte babule 😵

caly...ja sa teraz okunam, že si na mna hrdá 😵 😃 ...dufam, že to bude v poho 😵 ...aj ja si idem zacvičiť teraz ráno, lebo potom fičím posledný krát do školy 😬

lea...ja necem vodku...my budeme mať enem vino...tvrdé ee 😛 ..to si každý može objednať, ked bude chcieť 😵

• avojte zienky 😉 prajem pekny dnik, ja sa este doliecujem dnes, a ucim... 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Trnava
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.