Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • nie, lebo tvrde nelubim 😛 😃

• aha..a aky alkohol mas rada?

• hello 😃

ja o chvílu idme na opekačku 😃 tak je šecko nachystané...idem si opiecť slaninku a kurátko 😃

potom sa budem učiť a zajtra sme ani nepáchnem 😶 lebo musím makať na dip. plus učiť sa...bo nič neviem a flákam to 😵

tak sa tu majte pjekne celý víkend 😃

• Sponzor fóra
  • lea...jedine vino pijem, a sem tam pifko, inak nic...

lori...tak si to uzi 🙂

• lori..tak si to uzi..
    ja sa uz chystam do tek ikei..

pia..no vino mam aj ja rada..ale neodolam ani zopar dalsim druhom 😃

• jasna vec, treba si dat 😃

idem sa ja ucit, potom musim upratovat, tak peknu sobotku 😉

• halo 😒 kde steeee? 😢

• ahojte baby..co porabate?

• tak ja som sa prave opalovala a zisla dolu zo strechy 😃 a teraz sa idem ucit 😐

• no tu dnes prsi..ale vcera bolo uplne super..

• juuj skoda, ze nie si doma 🤔 tu je fakt krasne pocasicko, 🙂

• tu uz neprsi..ale je stale zatiahnute..ale kedze nemusim nikam utekat,tak ma to netrapi..aspon som si v poho dlhsie pospala..v horsom pocasi sa vzdy lepsie spi 😃

• to mas pravdu, ked prsi, tak sa super haja 😃 inak, ako pripravy pokracuju? 😉

• pripravy?
    tak uz 90% vybavenych..saty pre male druzicky su na ceste a pre velke objednane a uz sa siju..plus moje doplnky tiez objednane..este rozmyslam nad rukavickami..
    no a popolnocne este treba usit a spodnicku pod redove..
    takze celkom dobre to ide..

• awooojte 😃

len sa zdravím, aby ste vedeli, že žijem 😃 ...pol dna sme neboli doma, takže teraz mám resty 😛 takže idem písať dip. 😛

zajtra skoro ráno idem na tu krv...tak držter palce....ale výsledky aj tak hned nebudem mať 😒

krásny večer ešte 😵

• Sponzor fóra
  • lea...no tak to mate fajn 😉 vela ste postihali, ked si bola doma 😉 mne tiez treba este spodnicku , ale pod svadobne saty...

lori...no mala si isto pekny dnik, ked si sa tu cely den neukazala 😃 dnes bolo ozaj krasne, som to vyuzila a "vycapila" sa biela velryba na strechu, ze sa idem opalovat 😃 😬

• lori..hadam na tom balkone 😃 streche 😃 si mala aj ucenie 😛

pia..toto sme spravili teraz este len..kedze sa to nestihlo vtedy..
    ako zbiera sa to..a uz pomaly nie je co riesit..len ked sa pustim do sitia bude po volnom case..

• dobre ranko baby.. 🙂

ja vas idem len pozdravit lebo pálim opat po úradoch...a potom do práce..no zhon..ale cez víkend sme toho urobili strašne vela okolo mojho obchodiku..elektrika natiahnuta zasekana a tak...pokracujeme dalej..

lorinko...myslim na teba, dufam, ze ti to dobre dopadne 😉

lea..tak sup sup do sitia tych tvojich redových 😬 tam su pekne latky v UK??? ako to tam vlastne je z tymto sortimentom??

pia...no tie flasticky su originalne 😉 dobry napad aj tie tasticky no chutnučkéé 😃

• caly...awoooj segra 😃

ja som v noci bola v takom strese z tej krvi, že som ani nešla 😞 ale hnes som sa preobjednala na stredu...tak snád to bude ok...i ked mám takú mešiu depku 😞 😐

super..že vám to tak ide od ruky 😵

ja sem ani nebudem chodiť tento týžden...lebo už mi začína prihárať 😛 takže sa musím učiť a písať dip...mám z toho guláš a mám pocit, že to nestihnam... 😛

ak bude niečo nové, tak šup napísať IP 😃

lea..pekný týžden ti prajem 😃

pia..aj tebe...a novotiny v albume sú supiš 😵

• Lori...neboj nic, budes v pohode 🙂 chod tam a uvidis, vsetko bude ok 😉 a prijemne pisanie diplomovky 😬

• caly...dik 😉 tie flasky sa mi s tym uskom fest pacia 😉

lori...tak uceniu zdar, prajem prijemne ucenie, ani ja tu teraz nebudem casto chodit...mam toho vyse hlavy 🤔

avojte 😉

• čáááááááááááves holky 🙂

už som doma z práce...idem si zvrtnúť špenat mňam mňam dávno som nemala...a zeleninovu polievočku 😛
    a palacinky drahému lebo ten sa mi na špenat vyprdne 🤔

lorinko...budeš mi tu chýbať 😞 aj ty pia... ale ja vás chápem, učte sa učte 🙂

lea...obálka už letí k vám 😃 vlastne sa vezie 😛 😃 dúfam, že bude aspon trochu podobná tým tvojím..dúúúfam 🤔

ok idemo variť ..

• ahojte baby..
    tak vidim,ze niekomu uz prihara 😃 ale nebojte sa..podstatne je odovzdat diplomku nacas..nie na kazdej skole sa da statnicovat bez nej 😬

caly..potrebujem spodnicku pod redove,tie som kupila a len zuzit ich musim..a popolnocne musim komplet usit..najneskor v sobotu pojdem kupit latku..vyber je celkom dobry..ale nie vzdy maju,co clovek chce..

• lea...a mas ich aj v albume? som si nevsimla idem kukuen 🤔 tie redove...a popolnocky budu ake dlhe ci kratke?

• hej..mam v albume 😉
    popolnocne asi cosi uzsie..kukni do dalsieho..tam su hned v prvom riadku sa mi zda..hnede a sede..tak nad niecim takym rozmyslam..len strih a material musim premysliet..

• aha...uz som ich nasla 🙂 take ako cervena ciapocka mala sú 😉 velmi pekne.

aj tie popolnocky su pekne..nechces nieco kratsie aby ti nebolo teplo? 😕

• no este uvidim..zavisi od toho,aku latku budu mat..ale hadam cosi najdem..
    no verim,ze aj tato dlzka bude stacit..zas o tretej rano nie je horuco 😃

• nooo len aby nebolo 😃 poniektorym hostom 😛 😃

prave som milemu urobila hranolky, taketo chutky ma 🤔 a som si zobla trochen som zvedava co sa ide robit so mnou 😛

ty si co dnes papala??

• no ja som si dala lososa s hranolkami..ale tu sa daju kupit take,co idu do truby,takze su zdravsie..
    a mala som aj chlieb so sunkou a syrom cez den..a aj cosi sladke..a studene 😃

• aj tu sa take daju kupit.. 🙂 robili nam ich na chate chalani draheho kamoši a poviem ti boli poriadne mastne...to je aj rozdiel aka znacka..

akurat pozram matriku 🤔 uz nam bude treba ist to vybavit a chodit na poučenia 🙂 vy to uz mate vyriešené vsak?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov