Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • gabi..ahoj..mate uz cosi vybavene? 🙂

• ahojte my mame sbadbu 19.7.08 🙂

• tak to je super,ze sa pridavaju dalsie baby 🙂

• Sponzor fóra
  • baby awój, tak sme sa vrátili z veltrhu...zmenila som šaty,mrknite na ne, či môžu byť..neodolala som...sú také princeznovské a kedy má byť žena za princeznú ak nie na svadbe? Urobila som pár fotiek medovníčkov, tak aj to idem pridať do albumu...pýtajte sa čo chcete...

• ahoj..tak som pred chvilkou pozeral..su uzasne 😉
    a ako bolo..co sa ti tam najviac pacilo..a co bolo zas nudne?

• myslela som že topánok bude veľký výber, ale nebol a boli úplne nudné, žiadny šmrnc nemali... 😞
    inšpirovali ma medovníčkami, to by sa mohlo dávať ľuďom, čo prídu zablahoželať..
    skoro sme si objednali oznámenia, ale nakoniec sme sa rozhodli, že si ich spravíme sami a budeme na nich my dvaja... 😃
    veľa fotografov vystavovalo a fakt pekné fotky...a šiat tam bolo neúrekom, preto som spravila tento ošiaľ, ale už som ukazovala šaty aj mamke a tá mi ich schválila...

• no ja potrebujem pozriet hlavne topanky..tak uvidim,co budu mat v banskej..lebo v ziline som nebola velmi spokojna..
    okrem tych siat,ste si vybrali aj cosi dalsie..ci ani nie?

• nič iné, pozerali sme oznamká, ale nakoniec, že si vyrobíme vlastné ( spoločná foto ) 😉
    topánky boli krajšie u Baťu, len nemali moje číslo a moje vysnívané mali tento týždeň a dnes som tam prišla a už ich nemali 😠

• awój loleb, máme rovnaký termín svadby 😉

• jasne..no ale apson mas krasne saty 😉 topanky mozno este dostanu..ved casu este dost..ja sa tym utesujem..

• jasné, času habadej..to len teraz som taká nažhavená po tom veltrhu... 😉

• jasne..a co vam este ostava vybavit?zenich je uz kompletny? 🙂

• práveže ženích nemá nič 😛 , čakáme na marcový tovar. ževraj budú mať nové obleky..
    A tvoj chlop?

• no moj ma akurat tak koselu k popolnocnym satam,ktore este nemam.. 😃 aj to len preto,ze to dostal na vianoce..

• 😉 to je dobré, a aké popolnočné budeš mať? máš aj v albume?

• Sponzor fóra
  • obrazok nemam v albume..a zatial este stale rozmyslam,aky styl siat zvolim..pacia sa mi jedny,ktore idu do latino stylu..ale su so sirokou suknou..tak este zvazujem,ci si neobstaram uzky model..

• potom daj do albumu, som zvedavá 😉

• jasne..ale asi vysledok az..lebo ich idem sit.. 😃 😬

• jáj, ty si šikula, ja som zabudla.. 😉

• Ahojte kocky, mozem sa pridat? 🙂

• lorinko..no aspon chcem nejk vyuzit cas..nielen sedenim za netom 😃 😃 😃

mandy..super,ze si sa pridala..pridaj svoje pripravy.. 🙂 😉

• leatea, jasne pridam, ale az v tyzdni, zajtra termin oznamime rodinke, este nevedia 😃 , dali sme vyhotovit etikety na vinko a na cokoladky, som zvedava na reakcie 🙂

• mandy..tak to je super..ze to este len idete oznamit rodinke..kedy ste sa rozhodli o datume?

• my sme datum mali predbezne rezervovany uz dlhsi cas, pretoze mame obrad na zamku, podla neho sme vyberali miesto na hostinu, no zaväzne je rezervovany od pondelka 😃

• tak to je jasne..vsetko,az sa vsetci dozvedia 😃
    na co sa chystas ako prve?

• ahoj mandy...a na ktorom zámku?

• myslis z vybavovaciek? no ani neviem, mame uz aj fotografa, je to kamarat, takze je to zatial len ustne zajednanie, aj satky som bola obhliadat, o menu na hostinu sa postara restika, blizsie to s nou pojdeme dohadovat tak 1-2pred svadbou, a na veci typu vyzdoba si ja moc nezakladam, hlavne nech sa vsetci dobre zabavia, napapkaju a nech sme my stastni 😵

• ahoj lorinko, na Smolenickom zamku

• mandy..takze ste sa uz pozerali..to je super..
    my ideme v aprili dohadovat menu a vyzdobu sme si dali niekomu dalsiemu robit..nestihame totiz..

ten zamok musi byt fakt super..hned by som brala.. 🙂

• ahojte baby! 😉
    mandy - no na smolenickom sme chceli aj my, ale bohuzial uz mali plno, ked sme tam volali 😞 som bola celkom sklamana... to by bola super svadba, na zamku, tak zavidim... datum pred pondelkom neprezradis? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.