Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
gabi..ahoj..mate uz cosi vybavene? :-)
Odpovedať
ahojte my mame sbadbu 19.7.08 :-)
Odpovedať
tak to je super,ze sa pridavaju dalsie baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby awój, tak sme sa vrátili z veltrhu...zmenila som šaty,mrknite na ne, či môžu byť..neodolala som...sú také princeznovské a kedy má byť žena za princeznú ak nie na svadbe? Urobila som pár fotiek medovníčkov, tak aj to idem pridať do albumu...pýtajte sa čo chcete...
Odpovedať
ahoj..tak som pred chvilkou pozeral..su uzasne ;-) a ako bolo..co sa ti tam najviac pacilo..a co bolo zas nudne?
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som že topánok bude veľký výber, ale nebol a boli úplne nudné, žiadny šmrnc nemali... :-( inšpirovali ma medovníčkami, to by sa mohlo dávať ľuďom, čo prídu zablahoželať.. skoro sme si objednali oznámenia, ale nakoniec sme sa rozhodli, že si ich spravíme sami a budeme na nich my dvaja... :-D veľa fotografov vystavovalo a fakt pekné fotky...a šiat tam bolo neúrekom, preto som spravila tento ošiaľ, ale už som ukazovala šaty aj mamke a tá mi ich schválila...
Odpovedať
no ja potrebujem pozriet hlavne topanky..tak uvidim,co budu mat v banskej..lebo v ziline som nebola velmi spokojna.. okrem tych siat,ste si vybrali aj cosi dalsie..ci ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
nič iné, pozerali sme oznamká, ale nakoniec, že si vyrobíme vlastné ( spoločná foto ) ;-) topánky boli krajšie u Baťu, len nemali moje číslo a moje vysnívané mali tento týždeň a dnes som tam prišla a už ich nemali ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
awój loleb, máme rovnaký termín svadby ;-)
Odpovedať
jasne..no ale apson mas krasne saty ;-) topanky mozno este dostanu..ved casu este dost..ja sa tym utesujem..
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, času habadej..to len teraz som taká nažhavená po tom veltrhu... ;-)
Odpovedať
jasne..a co vam este ostava vybavit?zenich je uz kompletny? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
práveže ženích nemá nič :-p , čakáme na marcový tovar. ževraj budú mať nové obleky.. A tvoj chlop?
Odpovedať
no moj ma akurat tak koselu k popolnocnym satam,ktore este nemam.. :-D aj to len preto,ze to dostal na vianoce..
Odpovedať
Profilova fotka
;-) to je dobré, a aké popolnočné budeš mať? máš aj v albume?
Odpovedať
obrazok nemam v albume..a zatial este stale rozmyslam,aky styl siat zvolim..pacia sa mi jedny,ktore idu do latino stylu..ale su so sirokou suknou..tak este zvazujem,ci si neobstaram uzky model..
Odpovedať
Profilova fotka
potom daj do albumu, som zvedavá ;-)
Odpovedať
jasne..ale asi vysledok az..lebo ich idem sit.. :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jáj, ty si šikula, ja som zabudla.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, mozem sa pridat? :-)
Odpovedať
lorinko..no aspon chcem nejk vyuzit cas..nielen sedenim za netom :-D :-D :-D mandy..super,ze si sa pridala..pridaj svoje pripravy.. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, jasne pridam, ale az v tyzdni, zajtra termin oznamime rodinke, este nevedia :-D , dali sme vyhotovit etikety na vinko a na cokoladky, som zvedava na reakcie :-)
Odpovedať
mandy..tak to je super..ze to este len idete oznamit rodinke..kedy ste sa rozhodli o datume?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme datum mali predbezne rezervovany uz dlhsi cas, pretoze mame obrad na zamku, podla neho sme vyberali miesto na hostinu, no zaväzne je rezervovany od pondelka :-D
Odpovedať
tak to je jasne..vsetko,az sa vsetci dozvedia :-D na co sa chystas ako prve?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mandy...a na ktorom zámku?
Odpovedať
Profilova fotka
myslis z vybavovaciek? no ani neviem, mame uz aj fotografa, je to kamarat, takze je to zatial len ustne zajednanie, aj satky som bola obhliadat, o menu na hostinu sa postara restika, blizsie to s nou pojdeme dohadovat tak 1-2pred svadbou, a na veci typu vyzdoba si ja moc nezakladam, hlavne nech sa vsetci dobre zabavia, napapkaju a nech sme my stastni x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lorinko, na Smolenickom zamku
Odpovedať
mandy..takze ste sa uz pozerali..to je super.. my ideme v aprili dohadovat menu a vyzdobu sme si dali niekomu dalsiemu robit..nestihame totiz.. ten zamok musi byt fakt super..hned by som brala.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! ;) mandy - no na smolenickom sme chceli aj my, ale bohuzial uz mali plno, ked sme tam volali :-( som bola celkom sklamana... to by bola super svadba, na zamku, tak zavidim... datum pred pondelkom neprezradis? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?