Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ja som trkvas, ved ho mas pri fotke 🙂 ako dlho dopredu ste zajednavali?

• a co este mate vybavene?mylsim ze na take veci ako su oznamka, pierka je este dostatok casu, ved oznamka stacia tak 2 mesiace pred svadbou,aj tak budu vsetci o svadbe upovedomeni ustnym podanim 😃

• to mas, dufam, pravdu Mandy... lebo ani my zatial nic take nemame a ani predstavu 😬

• Sponzor fóra
  • jedna, my sme obrad na zamku zajednavali minuly tyzden, a vobec nie je pravda ze je tam plno, plno je len ak by ste tam chceli mat aj hostinu, zavolaj si tam a uvidis 😉

• aha, no chceli sme hostinu. Takze asi nic 😞 a hostinu budete mat kde?

• hostina bude v senici, to je cca 25 km od smolenic 😉 a co mate vybavene vy?

• hm, zatial dokopy nic. Mam saty a zarezervovanu polovicu bratislavy, lebo sa stale nevieme rozhodnut kde obrad a kde hostina... Obrad sme chceli na devine, len este stale nie sme presvedceni, ci sa tam chceme nechat oprsat... a na hostinu mame najvacsi zalusk asi na botel marina... o 3 tyzdne ideme na slovensko, obehame to, lebo niektore restiky sme este ani nevideli a dufam!, ze sa rzohodneme 🙂

• ahoj jedna..ako vikendujes?
    mandy..no my oznamka ideme posielat uz v aprili..kvoli tomu,ze s niektorymi nie sme v kontakte..
    a obrucky budu za dva-tri tyzdne 😃

• leatea, vy ste ale rychly 😃 , my az tak neponahlame, dufam, ze v dobrom zlatnictve nam vyrobia obrucky aj za 2-3tyzdne 😃

• mandy..no ja sa neponahlam..to bol vymysel mojho mileho..ja som sa chcela inspirovat veltrhom..

• jedna, ako vidím puzzle sa ešte nestavajú 😉 😃 som zvedavá, kde to nakoniec budete mať..

minulý rok sme boli na Smolenickom zámku na výlete a je to tam veľmi pekné, hlavne okolie, to vnútro sa mi až tak nepáčilo..pekné prostredie na fotky...

• lorinko, my sme tam boli tiez minuly rok 😃 , museli ste tam byt v letnych mesiacoch lebo inokedy je zamok nepristupny verejnosti, no, dufam ze nam pocasie dopraje a budu odtial krasne fotky 😵

• mandy..no my sa asi pojdeme fotit na hrad 😃

jedna..a kedy sa chystate na svk?

• kokcy, pre dnesok sa lucim, majte sa a krasny vecer zelam, v priebehu tyzdna dodam fotky do albumu 😉

• pekny vecer..daj potom vediet,ako to dopadlo 😉

• Sponzor fóra
  • kočky aj ja sa na dnes lúčim, lebo chlop ma chce vystriedať pri PC. 😉

Pekný zbytok večera....

• lorinko..papa..ja mam nastastie vlastny pc a chlopa mam na svk 😬

• joooj, baby som vas vsetky zmeskala. Ale uz idem aj ja spat. Puzzle su 2000 tak som zvedava, kedy sa dostavaju 😒 na slovensko ideme 22.2. na vikend... aj aj som zvedava, kde to budeme mat 😃 dobru nocku vsetkym! 😵

• jedna..no ja den po tvojom prichode odlietam naspat do zahranicia 😃
    a aky obrazok tam mas?

• Ahojte všetci! To je super, koľko ľudí má svadbu v tento dátum 12. 7. 2008. Všetkých pozdravujeme od Kežmarku. Peter a Gabriela

• gabi..ja ju mam vtedy tiez.. 😉

• ahojte julovky...ja som sa rozhodla zabojovat o termín 12.7. aj ked ako som spomínala salu sme vybavili na 19.7. 😞 v piatok sme tam boli na plese a chalani co tam hrali su nasi kamosi velmi by sme ich chceli na svadbu...boli sme aj za veducou nach to skusi nejako poriesit, pretoze na nas povodny termin 12-teho tam mala oslavu narodenin...vie to urobit aj tak, ze ich da do banketky..ak budu suhlasit..preto mi drzte palce..totiz to aj skupina aj kadernícka idu 19-teho na dovolenkuuu....ale ten moj prvy termin vsetci mozu... 😕

• caly..no podla mna by si to mohla vybavit..ved podstatne je,aby vsetci mohli na jeden termin..im slusne povedz,ze toho 19. je velky problem,lebo ostatni nemozu 😉

• mala mi dnes volat, ale asi je po druhom plese co bol vcera poriadne unavená 😃 zajtra to musim urcite poriesit..inac tu kadernicku co spominam som skusila prvy krat v piatok..cesala ma na ples a wow, je velmiii sikovna, uces mi krasne vydrzal do rana a baby...zobrala mi 200sk za cesanie...inac asi preto, ze sa pozname z videnia..no ale uz sme si aj potikali...urcite budem spokojna.....a najviac ked to vybavím..presne tak leatea ako vravis je to velky problem...

• mas nejaku fotku toho ucesu? 🙂

• zatial len z jednaho fotaku ale este kamoska zajtra donesie svoj a tam mozno budem aj zo zadu odfotena lebo na mojom som len z predu..ale pridam nejake 🙂 mne sa to pacilo...ale svadobny chcem iny a to este musim pouvazovat ci si dam vlasy vyzehlit alebo necham moje vlnave...ty ako? nechas si rozpustene alebo..??

• awojte kočky...vidím, že tu riešite dátum svadby...tak to je blbé, ked všetci odcházdajú 19. preč...
    ako sa dnes máte?

ja som bola pokukať topánky ešte v meste u Baťu, ale nemali zas moje číslo a už ani nebudú mať... 😞 také krásne, čo som si vybrala pôvodne...tak zajtra popozerám ešte v iných obuvách. Myslíte, že môžu byť sandálky bez samodržiek? len holé nožky?

• chcem rozpustene..len tak troska upnute mozno..

lorinko..urcite si mzoes dat do sandalok aj samodrzky..uz nikde nie je napisane,ze musia byt hole nohy..nieco take uz neplati asi 2-3roky..

• baby mam dnes narodky a zachvilu pridu svokrovci na kavu 🙂 idem nieco pripravit
    snad vecer budem mat viac casu na pokec paaaa

• jéj gratujlujééém caly.. 😃 tak peknú oslavu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov