Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave..zevraj dost vela svadobnýh siat a tak...ale ako som uz pisala davno predtým chcem hlavne tie pohare pozriet a uvidime co tie obrucky aj ked tu mame znameho zlatníka...asi to nechame na neho urobí nam co si vyberieme aj ked si pozeram na nete kopeeeccc obrucok neviem od radosti ktoré :-D ked je ich tolko...
Odpovedať
my pohare uz mame..od demat z tejto stranky..obrucky nastastie sa uz robia.. :-p ja hadam zozeniem cosi pre zenicha..pre mna asi skor topanky..ale neverim,ze bude vyber..
Odpovedať
Profilova fotka
no a zenicha este namam vobec porieseneho...urcite to budem musiet riesit cim skor...ma 197 cm a pre neho nejdem zohnat co i len koselu nie to este oblek...pojdeme asi do Rakuska na nakupy...ale este sa pojdem popytat aj tu v BB...tohto sa najviac obavam... tak Bystrica a veltrh neviem ci si nieco vyberies... :-) aj ja potrebujem topanky....ja vlastne potrebujem vsetko...
Odpovedať
no my pripadne budeme davat sit..ale neviem..lebo min rok sme kupili dva obleky a potom sme povedali,ze sa berieme :-D takze chceme novy oblek :-D a ja som si minule kupila korunku,ktora by mi mala prist tento tyzden..tak uvidime..a co mam este su saty na redovy :-D len mi ich treba zuzit a usit spodnicku..a kupit cizmy k nim..a popolnocne idem sit,no az neskor.. a tiez musim riesit druzicky..ako velke,tak aj male..
Odpovedať
Profilova fotka
cawte kočky, ako dnes prebiehal dník? caly..my sme na tom so ženíchom podobne..ja mám stále problém iba so sebou a na chlopa chudáka nezostáva čas :-S lea...pekné šatky na redovy...som zvedavá aj na korunku, potom cvakni a hoď do albumu :-D
Odpovedať
ahojte..konecne doma :-D lorinko..az dojde urcite pridam ;-) tiez zanedbavam zenicha..a jemu samemu sa zrejme nechce pobehat po meste a kupit si cosi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute vy ste take odbornicky co sa tyka siat a aj salonov, chcem sa spytat, tie kt. ste boli v nicole, to tam realne maju len tie saty, co su na stranke, ine modely nie? Zamilovala som sa do jednych od las sposa, mala som ich uz aj na sebe (bohuzial v zahranici, kde sa daju iba kupit) a sadli ako ulliate, ale asi ich tam nebudu mat. V podstate by som pristala aj na ine v podobnom style, ale ak maju v nicole len velkosti do 38, tak tam ani chodit nemusim. V inych diskusiach sa spominal salon bella v brne a naozaj na stranke maju ovela vacsi vyber pronoviasu, la sposy a st patrick. Tak uvazujem ci mam ist rovnou ciarou do brna alebo sa predsa len zastavit aj v Nicole na Slovensku. Aky je tam vyber? Mate niekto skusenosti s brnenskymi salonmi?
Odpovedať
Profilova fotka
presne to isteé aj s mojim chlopom, ich to tak nebaví ako nás ;-) môj by bol najradšej keby som všetko vybavila ja :-p hela...ja som v Nicole vôbec nebola len v salóne El / ale to už vieš / :-)
Odpovedať
hella..odporucam si tam zavolat a oni ti povedia..urcite maju vsetko,co na stranke..ja som u nich skusala nejake saty a nebol problem s tym,ze by na nete neboli..co sa tyka velkosti,tak to uz neviem,kedze zvacsa obleciem 36.. lorinko..no moj pojde rad,ale nema cas na to..hadam si ho najde,ked budem na svk..
Odpovedať
Profilova fotka
ja práve varím...a môj chlop ma chce vystriedať pri PC, tak možno večer sem ete kuknem ;-)
Odpovedať
jasne..moj sa akurat ukazal na druhej strane dratu :-D tak idem pozistovat ako bolo v skole..a preco mi vcera neodpisal..
Odpovedať
Profilova fotka
cau Hela, ja som bola v podstate ibe v nicole. Este tusim v st valentino, ale tam som toho vela neposkusala. Aj ked jedny krase saty som tam nasla. V Nicole som vyskusala podla mna vsetko v mojom cisle (v tomto ti neporadim, ja mam male.) a mala som pocit, ze to, co som si vybrala z katalogu nemali, ale mali kopu inych veci. Takze neviem. ja som napr. chcela dajake s ramienkami a katalogy su toho plne, ale v salonoch to nedrzia, lebo to vraj nevesty nechcu... takze na to, co vidis na nete by som sa nespoliehala - pripadalo mi to dost orientacne. ale vyber maju podla mna velky. Podla mna skus zavolat ako raidla Leatea ;-) a kocky, caute! tak ja este pozhanam sefa, dam mu citat nacmaranu pracu a vecer budem dohanat, co som na mojasvadba.sk cez vikend zanedbala :) uz sa tesim :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babenky :-) lorinko...moj drahý uz zacina pomaly s otazkami, kedy pojdeme pozriet nieco aj pre neho, lebo som ho nastrasila, ze ja najvyssí cas :-D no ja si to zatial nemyslím...aj ked viem, ze sa chcem vyhnut stresu tesne pred svadbou :-) urcite pojdeme cim skor slubila som mu to ;-) lea... vcera sme vybavili tu salu ako sme chceli takze terin na sedi na toho 12-teho a budeme mat vsetkych ktorých sme chceli aj hudbu aj kadernicka bude doma....juuuuj tesi ma to :-D svadobne saty...bozzeee to je aj moj problem este som nebola pozriet v tom salone ktory som navstivila ako prvy, mali tam doviezt dalsich 20 kusov siat...tak dufam, ze ma nieco zaujme a v prvom rade sa v nich budem citit fajn...pockam co bude na veltrhu... idem nieco varit ;-) tomu mojmu milému
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak termin je uz zverejneny, myslim tym ze uz sme ho oznamili mojim rodicom, priatelovym sa chystame vo stvrtok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mandy...ake romanticke :-) tak nech to dobre dopadne a tesia sa vsetci s vami..ale uz to asi aj ocakavaju ;-) vsak ano??
Odpovedať
ahojte baby..tak zas som si odskocila na net na chvilku.. rano nam nesla elektrika..teda len zasuvky..ale bola to riadna sranda..skoda,ze tu nebol riaditel,by zrusil vyucovanie na dnes :-N vecer sa ozvem.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky je tu niekto? caly, no okolie to uz tak nejako ocakava, sme spolu uz 6ty rok, ale ocino bol prekvapeny, zapijal to s nami az na druhy den, ked si to trosku uvedomil, s maminou sme hned zacali preberat ze co uz mame, ako to vsetko bude a tak, ale sak ocina chapem, som prvorodena a asi si to nepredstavoval tak skoro, ale ked sme sa podpichovali tak vzdy podotkol, no uz aby si sa odstahovala :-D
Odpovedať
ahoj mandy..tak to je super..ja som u nas doma uz druha..ale moj mily je ten mladsi a aj prva svadba u nich doma..zasnubili sme sa velmi skoro..a jeho otec nemohol spat,ked sme oznamili termin svadby..takze asi viem,ako sa citi tvoj ocino.. takze co vsetko uz mate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, moc toho nie je, termin a miesto obradu, salu, fotograf zatial len ustne zajednany, kozmeticka a to je zatial vsetko, v najblizsej dobe pokukame kameru,hudbu a starejsieho :-)
Odpovedať
no ale to zajednate urcite tento tyzden natrvalo.. my mame teraz problem so salou..a ked so salou,tak aj s ubytovanim hned :-S mozno budeme musiet zhanat cosi ine ]-( a kedy sa chystas na saty?
Odpovedať
Profilova fotka
nejake som si uz skusala, mam v albume a zajtra idem s kamoskou nieco vybavit do ineho mesta tak asi pokukame salony x-) aj my budeme musiet ubytovat hosti z mojej strany, kedze svadba je v priatelovom meste a kedy ste sa vy zasnubili, ked pises ze to bolo velmi skoro?
Odpovedať
no pekne su ;-) popozeraj poriadne..vezmi si priklad zo mna..som poskusala hroozne vela siat..a to nemam fotky tych,co som skusala v londyne :-D zasnubili sme sa po 2,5mesiaci..ale svadbu sme oznamili o nejake 4mesiace po tom..ked som sa vratila zo svadby a ponukala ich kolacmi s tym,ze dalsi rok si daju na nasej svadbe :-D :-D :-D inac..kolko idete ubytovavat? my do 30..tiez je svadba v mieste bydliska zenicha..
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme ubytovavat do 20 ludi, fiha, tak to ste na to isli dost rychlo :-D , ja nemam rada nejako moc vycacakane saty, teito su Magie Sotero x-)
Odpovedať
ja som zatuzila po znacke pronovias 8-) magie ma take pekne kusky niektore..len neviem,ci zilina ma tuto znacku.. no poznali sme sa dlhsie..a navyse,rychlo sme vedeli,ze chceme byt spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte kočky, teraz som došla vyflusnutá domov :-p .takže sa ani nezdržím, lebo zajtra idem na celý deň preč...ale večer sa ozvem. á riešitete tu šaty, to je moje :-D
Odpovedať
lorinko: wow,tak toto su naozaj Pani Svadobne Saty!Kraaaasne!
Odpovedať
ahoj venerko..a co ty a saty?
Odpovedať
som si teraz vsimla,ze ty uz mas po svadbe..a mala si rahman,ze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, ja nic nestiham :( v robote sa to na mna sype a doma je tiez co robit... a hlavne ziadne novinky k svadbe, kedze este 3 tyzdne kvasime tu a az potom vyrazame na slovensko. lea - o takych rychlych zasnubach som este nepocula ! ale drzim palce, ved zase nie ste pubertaci ;-) tak by som uverila, ze to mate dobre premyslene. mandy - vitaj v klube tych, co nemaju dokopy nic vybavene :) tu sa s niektorymi neda, co uz maju vsetko do poslednej bodky :-D ale ja sa uz tesim, ked uz aj my budeme konecne nieco mat x-) potom budem skakat od radosti :-D 8-) Cauko Lorinko, co mas zajtra cely den? potom napis, som zvedavec ;-) joj, idem spinkat, lebo som aj ja vyflusnuta... dobru nocku!
Odpovedať
ahoj jedna..no ja sa nestazujem..vyhovujeme si..a to je asi podstatne..zvlast,ked uz mam VS za sebou :-D baby nebojte..vsetko postihate..my mozno budeme zhanat na poslednu chvilu salu ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?