Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
mas pravdu, vobec by to nebolo dobre, keby bolo tak ako minule leto
Odpovedať
utesujem sa aspon tym, ze sala je klimatizovana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano v Brezne :-) a dufam tiez ze nebude az tak teplo ale zase je teplo milujem..kazdy nas odhovaral koli kolacom, ze sa pokazia, no necch :-D este ze mame tych ocinov co nas tak miluju :-D :-p baby letím idem pomoct kamoske do kvetinarstva, blízi sa Valentín...papa zatial vecer sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly, tak zatial ahojky ;-)
Odpovedať
ahojte..ja len na chvilocku..pozdravit vas z prace.. :-)
Odpovedať
Abojte kocky, ja to planujem na 5. 8. 2008.
Odpovedať
houby, 5. 7. 2008, uz ani neviem, kde mi hlava stoji:-)
Odpovedať
ahoj..tak to je tyzden preo mnou :-)
Odpovedať
a co vsetko uz mas? :-) ja sa musim pochvalit babenka..korunka dosla :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
awójte všetky :-) dnes ma tak bolí zadok... :-p sedela som v aute celých 300km... asinara...a kde to budete mať v BA?
Odpovedať
lorinko..a kam si to cestovala?
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme na Morave u svokrovcov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
oni su z moravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..uz som tu aj ja.. :-) prisla som z fitka :-p makacka ;-) :-N sa rozsirujeme :-) huraaa
Odpovedať
ahoj caly..no ja som v posteli..asi nascipana :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea, áno z Moravy...si nakapatá :-( chúďa... awoj caly.. a to posiluješ, alebo chodíš na aerobic? ja si dávam každý deň okolo 150 brušákov...aby som mala do svadby kocky... 8-)
Odpovedať
lorinko..zrejme alergia..a kopec stresov kvoli zdraviu.. dnes mi postar takmer znicil korunku,ktoru som si objednala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
máš stres kvôli zdraviu? to som mala ja celý október...bolo to strašné, ale nechcem to tu rozoberať... :-( a čo s ňou porobil? máš ju už v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..aerobic, fit lopty step aerobic obmiename to :-) ja chcem mat tiez postavicku :-D ...schudnuutttt :-D tak to si dobrá 150 brusakov.. ;-) ja cez tyzden chodim aj plavat a tak.. lea...tak sa nejako pozviechaj ;-) aj mne je kadejako ale sa drzím zatial..na co mas alergiu?? ten postar jojooj to by mal smolu myslím :-D
Odpovedať
caka ma operacia a dnes sa objavil dalsi problem..ale nechcem na to mysliet,lebo astma mi robi problemy :-S no prepchal skatulku cez postovu schranku..nastastie je oka..lebo nie je prilis vysoka :-D fotku pridam zajtra alebo cez vikend,ked budem mat viac denneho svetla ;-) ale mam jej stiahnuty obrazok v albume..ta druha by to mala byt.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ty si tiež dobrá 8-) keď chodíš aj plávať...to je fajn takto si zacvičiť, ja by som chcela začať chdiť aj na brušné tance, alebo nejaké tance...ale teraz ani nemám moc času, lebo sa učím na štátnice... :-|
Odpovedať
baby..cvicte aj za mna :-D ja som vcera o polnoci tak skakala na svihadle :-D :-N inac,mne by bodlo zhodit v pase,stehnach a vypracovat ruky..ale najlepsie by bolo zhodit aspon 4kila.. :-N :-D lorinko..a z coho to mas? ja ked som sa ucila na skusky,tak som zhodila asi 3kila.. 8-) a byvala som na piatok poschodi na intrkau,takze pravidelne pesi..ani cvicit som nemusela.. caly..mam chladovu alergiu..ked sa pocasie rozhodne vystrajat,tak hned som nachladena..a ked je fakt hrozne,tak mam zapal priedusiek..
Odpovedať
Profilova fotka
lea... moja tak ty toho mas :-( drzim palce nech sa to polepsi a si fit :-) korunku pozriem urcite je nadherna ;-) lorinko...tak aj tebe drzim palce nech ti to ide ako po masle ;-) ja som sa rozhodla pred mesiacom, ze nieco musim pre seba urobit a mam aj dost casu zatial tak 2 krat do tyzdna do fitka a 2 krat na plavaren...uz sa citim fajn a miery mam o centimeter mensie...lebo som sa pomerala, vazit sa nema vyznam pretoze svaly su tazsie ako tuk...ale casom..bude aj vaha dole duuuufam :-D
Odpovedať
a nie su nejake cvicky len na vyformovanie postavy?a zhodenie objemu?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ty si asi taká neduživá jak ja :-p tiež mám stále problém so zdravím.... lea...a čo máš vyštudované? ja študírujem biologiu a dejepis
Odpovedať
matika-informatika..ucitelstvo :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ja potrebuje tiez tie partie :-( ale fit lopty su na to super a doma...nejaku metlu do ruky chytis ju do oboch ruk za hlavu a v sede sa otacas na jeden bok a na druhy vyyyyborne cosi baby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj ty si tiež učiteľka ;-) :-D a kde si chodila do školy? baby..dnes dávajú v telke SOS, kukáte to? ja už sa teším...zbožňujem Petru Polnišovú..
Odpovedať
caly..rozmyslam,ze si kupim kruh :-D to by sa vyborne cvicilo pri filmoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..to ta nebude bavit :-D mam aj kruh aj stacionarny bike a ee, nechce sa mi :-( a nasa trenerka mi povedala, ze na tocni si mozem perfektne zaseknut krize :-D tak zváž :-) lor...ja zeriem poistovnu stastia :-D akurat to ide..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?