Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek babenky...ta my sa tu poriadne rozrastame, nestiham ani citat..vitajte nove babenky..to kolko nas zije v zahranici a planuje svadbicku cez "netik"?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek mandy...aj ja mam svadbicku v ten isti den..ako sa mame - hm?
Odpovedať
ahoj slav..si sa tu dlho neukazala..co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek mojenko...to mas pravdu, ze som tu dlho nebola..prijdem o par dni neskor a normalne pozeram kolko nas tu uz je..pracovala som. ja mam taku blbu pracu, ze 4dni pracujem 12 a 4 dni volna...
Odpovedať
Profilova fotka
awójte, ako sa dnes máte? caly...nó môj sa tiež už začína vypytovať. Minule som bola úplne mimo, keď si chcel ísť sám od seba popozerať nejaký oblek :-D venerka..díky za kompliment ;-) :-)
Odpovedať
slav..no ja robim 7hodin 5dni v tyzdni :-p a som celkom rada..a co to vlastne robis? lorinko..no chlapom mozno postupne dochadza,ze to nie je az tak vela casu :-D tomu mojmu stacilo vidiet v spravach,ze zlto pojde hore a hned na dalsi den utekal zajednat obrucky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak to ste na tom boli presne ako my....my sme to tiež videli v správach a na druhý deň sme ako s nasolenou riťou behali po zlatníctvach :-D
Odpovedať
no ja som mu povedala,ze ked chce behat,nech bezi..ja toho moc takto na dialku nespravim :-D tak som mu podala velkost..a on na ten dalsi den utekal..nastastie len do jedneho :-p a mate ich?
Odpovedať
Profilova fotka
babenky to myslite vazne..my o tom ani nevieme, ze zlato ma ist hore..no to veru dopadneme kym si tie obrucky kupime :-) ja robim v jednom fabrike s kozmetikou a tam sa hram na kontrolorku..prace je suprova, ale dik uz nam davaju malo hodin, takze to je o nicom..teraz som pracovala 2 dni a 6 mam volno, takze nic nezarobim, ani na slanu vodu... co sa tyka mojho chrustika, mam z neho pocit, ze on to berie lazo plazo..ved na poslednu chvilu sa to da..asi tak, co mna to vie nesmierne rozculit, ale kaslem na to..chlapi su chlapi
Odpovedať
Profilova fotka
lea...máme ich už doma... ;-) slavulik...a ty si tiež v zahraničí? ( asi si to už niekde písala, ale nekukala som dozadu )
Odpovedať
Profilova fotka
lea..som sa zabudla spýtať, či aj vy? :-D
Odpovedať
slav..no vies..ja som ratala,ze tak v aprili obstarame obrucky,bo budem mat dlhsie volno..a vo feb budem oddychovat..no uz teraz neviem,ako budem existovat..tolko toho mam..a musime postihat vela toho..zvlast ja..v snine ma cakaju ai vsetci doktori,ktori mozu :-N lorinko..ano,aj my..mas v albume?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea..nemám, lebo máme taký šiťácky foťák ]-( skúšala som ich fotiť, ale nič nevidno ]-( kočky, ja sa pre dnešok lúčim, musím ešte povešať prádlo a tomu môjnu som slúbila, že dnes si spravíme pekný večer :-D ( to znamená túliť sa pri telke :-p )
Odpovedať
no ja hadam potom tie nase odfotim v pohode...zatial som nemala vazne problemy.. tak teda pekny vecer..a pekne sa tulte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..ty sa mas, uz ich mas domka a ja este len v sne...a dali ste si ich urobit alebo sa ti neake rovno zapacili a kupili ste si... leatea...takze vy este nemate obrucky? kedy sa chystas do sv, mozno tam uz budem tak superko, aspon sa stretneme :-) lorinko,len moc sa netulkajte, aby si mohla este tancovat bez bruska hahaha, robim si srandu ;-)
Odpovedať
slav..no nam sa uz robia tie obrucky..budu hotove,az pridem..to je dalsi tyzden..ideme na skusku a potom mozno v stredu budu hotove..alebo vo stvrtok.. do sv idem 18. a 20. rano uz spat..ale v aprili tam budeme zas,lebo ideme pozyvat.. :-) ty nechces brusko? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awojte slavulik..my sme si ich dali spraviť tu v Bratislave, ale ak pôjdeš na veltrh, tak tam dávajú rôzne zľavy a majú väčší výber.. ;-) radšej som na velthu moc po nich nekukala, aby mi nebolo ľúto.. lea..ty sa musíš už poriadne tešiť domov, čo? :-D ako často sem chodíš?
Odpovedať
Profilova fotka
a kočky....zas až tak sme sa netúlili :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky je tu niektora? :-)
Odpovedať
ahojte baby. Pridam sa k vam julovym. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievky :-) mandy...ja som tiez prvorodena a veelky milacik ocina ale je aj stastny, ze uz som konecne aj ja stastna a maammm pocit...ze uz si aj myslí, ze ja najvyssí cas ;-) mám uz pred 30r :-D ale nie som stale jeho dievcatko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...vitaj a pís co a ako uz más :-)
Odpovedať
no tak prave vcera som bola rezervovat saty. Inak uz mame fotografa, video, kapelu, salu a aj kostol. Ostatne ma este cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak si sikovna :-) to nemam ani ja toto vsetko :-D chyba nam tak doleity fotograf a video...ale na tom sa uz pracuje ;-) najky fotoalbum by to chcela aby sme videli tvoje predstavy :-p :-)
Odpovedať
fu, no tak na tom sa pracuje. Fotografa si rychlo pohladajte kym nie je neskoro. My sme ho rezervovali uz v januari a to uz bolo dost na hrane.
Odpovedať
Profilova fotka
no som si toho vedoma :-) nam to tiez neslo hladko nezhodoval sa nam termin s kapelou a salou alleee uz sme to vyriesili :-D chvala bohu...no a co sa tyka tohto, bude sa musiet o to postarat moj milý on to bude vediet poriesit.. ;-) odkial si?
Odpovedať
ja som z KE a svadba bude v Bardejove. Vy budete mat v Brezne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, janja, mas termin v ten isty den ako my :-D caly, ja som prvorodena a s ocinom mam super vztah, ja mam 22 ;-)
Odpovedať
ano mandy mas pravdu. Ja len dufam, ze nebude tak pekelne horuco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v to dufam aj aj, vyhovovalo by mi takych 25 stupnov :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?