Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahojcek babenky...ta my sa tu poriadne rozrastame, nestiham ani citat..vitajte nove babenky..to kolko nas zije v zahranici a planuje svadbicku cez "netik"?

• ahojcek mandy...aj ja mam svadbicku v ten isti den..ako sa mame - hm?

• ahoj slav..si sa tu dlho neukazala..co porabas?

• Sponzor fóra
  • ahojcek mojenko...to mas pravdu, ze som tu dlho nebola..prijdem o par dni neskor a normalne pozeram kolko nas tu uz je..pracovala som. ja mam taku blbu pracu, ze 4dni pracujem 12 a 4 dni volna...

• awójte, ako sa dnes máte?

caly...nó môj sa tiež už začína vypytovať. Minule som bola úplne mimo, keď si chcel ísť sám od seba popozerať nejaký oblek 😃

venerka..díky za kompliment 😉 🙂

• slav..no ja robim 7hodin 5dni v tyzdni 😛 a som celkom rada..a co to vlastne robis?

lorinko..no chlapom mozno postupne dochadza,ze to nie je az tak vela casu 😃 tomu mojmu stacilo vidiet v spravach,ze zlto pojde hore a hned na dalsi den utekal zajednat obrucky 😃

• 😃 😃 tak to ste na tom boli presne ako my....my sme to tiež videli v správach a na druhý deň sme ako s nasolenou riťou behali po zlatníctvach 😃

• no ja som mu povedala,ze ked chce behat,nech bezi..ja toho moc takto na dialku nespravim 😃 tak som mu podala velkost..a on na ten dalsi den utekal..nastastie len do jedneho 😛
    a mate ich?

• babenky to myslite vazne..my o tom ani nevieme, ze zlato ma ist hore..no to veru dopadneme kym si tie obrucky kupime 🙂
    ja robim v jednom fabrike s kozmetikou a tam sa hram na kontrolorku..prace je suprova, ale dik uz nam davaju malo hodin, takze to je o nicom..teraz som pracovala 2 dni a 6 mam volno, takze nic nezarobim, ani na slanu vodu...
    co sa tyka mojho chrustika, mam z neho pocit, ze on to berie lazo plazo..ved na poslednu chvilu sa to da..asi tak, co mna to vie nesmierne rozculit, ale kaslem na to..chlapi su chlapi

• lea...máme ich už doma... 😉
    slavulik...a ty si tiež v zahraničí? ( asi si to už niekde písala, ale nekukala som dozadu )

• lea..som sa zabudla spýtať, či aj vy? 😃

• slav..no vies..ja som ratala,ze tak v aprili obstarame obrucky,bo budem mat dlhsie volno..a vo feb budem oddychovat..no uz teraz neviem,ako budem existovat..tolko toho mam..a musime postihat vela toho..zvlast ja..v snine ma cakaju ai vsetci doktori,ktori mozu 😬

lorinko..ano,aj my..mas v albume?

• lea..nemám, lebo máme taký šiťácky foťák 😠 skúšala som ich fotiť, ale nič nevidno 😠

kočky, ja sa pre dnešok lúčim, musím ešte povešať prádlo a tomu môjnu som slúbila, že dnes si spravíme pekný večer 😃 ( to znamená túliť sa pri telke 😛 )

• no ja hadam potom tie nase odfotim v pohode...zatial som nemala vazne problemy..
    tak teda pekny vecer..a pekne sa tulte 😃

• lorinko..ty sa mas, uz ich mas domka a ja este len v sne...a dali ste si ich urobit alebo sa ti neake rovno zapacili a kupili ste si...
    leatea...takze vy este nemate obrucky? kedy sa chystas do sv, mozno tam uz budem tak superko, aspon sa stretneme 🙂
    lorinko,len moc sa netulkajte, aby si mohla este tancovat bez bruska hahaha, robim si srandu 😉

• Sponzor fóra
  • slav..no nam sa uz robia tie obrucky..budu hotove,az pridem..to je dalsi tyzden..ideme na skusku a potom mozno v stredu budu hotove..alebo vo stvrtok..
    do sv idem 18. a 20. rano uz spat..ale v aprili tam budeme zas,lebo ideme pozyvat.. 🙂

ty nechces brusko? 😃

• awojte
    slavulik..my sme si ich dali spraviť tu v Bratislave, ale ak pôjdeš na veltrh, tak tam dávajú rôzne zľavy a majú väčší výber.. 😉 radšej som na velthu moc po nich nekukala, aby mi nebolo ľúto..

lea..ty sa musíš už poriadne tešiť domov, čo? 😃 ako často sem chodíš?

• a kočky....zas až tak sme sa netúlili 😃 😛

• ahojte kocky je tu niektora? 🙂

• ahojte baby. Pridam sa k vam julovym. 🙂

• ahojte dievky 🙂
    mandy...ja som tiez prvorodena a veelky milacik ocina ale je aj stastny, ze uz som konecne aj ja stastna a maammm pocit...ze uz si aj myslí, ze ja najvyssí cas 😉 mám uz pred 30r 😃 ale nie som stale jeho dievcatko 😉

• janja...vitaj a pís co a ako uz más 🙂

• no tak prave vcera som bola rezervovat saty. Inak uz mame fotografa, video, kapelu, salu a aj kostol. Ostatne ma este cas 😉

• no tak si sikovna 🙂 to nemam ani ja toto vsetko 😃 chyba nam tak doleity fotograf a video...ale na tom sa uz pracuje 😉 najky fotoalbum by to chcela aby sme videli tvoje predstavy 😛 🙂

• fu, no tak na tom sa pracuje. Fotografa si rychlo pohladajte kym nie je neskoro. My sme ho rezervovali uz v januari a to uz bolo dost na hrane.

• no som si toho vedoma 🙂 nam to tiez neslo hladko nezhodoval sa nam termin s kapelou a salou alleee uz sme to vyriesili 😃 chvala bohu...no a co sa tyka tohto, bude sa musiet o to postarat moj milý on to bude vediet poriesit.. 😉 odkial si?

• ja som z KE a svadba bude v Bardejove. Vy budete mat v Brezne?

• ahojte, janja, mas termin v ten isty den ako my 😃
    caly, ja som prvorodena a s ocinom mam super vztah, ja mam 22 😉

• ano mandy mas pravdu. Ja len dufam, ze nebude tak pekelne horuco 🙂

• v to dufam aj aj, vyhovovalo by mi takych 25 stupnov 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov