Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
vies aky postoj zaujimaju sumo? to su nohy nasiroko..dobre to potrapi vnutornu cast stehien..s tou mam najvacsie problemy..najtazsie je vydrzat dole tak 30sek..zo zaciatku ale postaci po 5sek..a postupne pridavat.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to mam ist hore dole, alebo len byt dole a potom po 30 sek. hore a opakovat..tak som to mala pochopit...
Odpovedať
zo zaciatku dole-hore..aby si si zvykla..a potom postupne sa pokusaj vydrzat dole.. ja to vacsinou tak robim,ze najprv spravim zo dvadsat a potom vydrzim dole.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha..no dakujem, skusim a uvidime co to so mnou spravy...to je dobre na stehna? a zadocek tiez?
Odpovedať
ano..ale nerobi to prilis dobrotu na kolena..ako vsetko,kde sa ide do drepu.. inac..dnes mi dosla korunka..a na konci ma hrebienky..myslis,ze ich mozem odstranit..kedze budem mat urcite len jemne upnute vlasy..sa mi tam zdaju totalne zbytocne a si myslim,ze ich bude vidiet.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedna..ešte sa vrátim k tomu opalovaniu. ja mám tiež počiatočnú alergiu na slnko, vždy sa vyhážem, ale moja túžba opáliť sa je silnejšia 8-) ( samozrejme to nepraháňam ) k tým last minute: my chodíme na dovolenky zásadne týmto spôsobom..aspon máme celé leto na rozmyslenie a keď sa prechádzame okolo cestoviek, tak nemusíme len slintať, že už sem a sem nemôžme ísť, lebo máme objednanú dovolenku inde.. :-D a tento rok môžme ísť aj tak až v septembri ( bude to spojená svadobná cesta s poštátnicovým odpočinkom ) :-) už sa neviem dočkať... á idem si dať pár brušákov do tela.. 8-) pekný deň všetkým :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) no ako vidim sa cvici od pol noci :-D baby som nadsena :-D same dobre temy...chcem vas len pozdravit..utekam do mesta a popracovat ;-) tak pekny den zatial... :-)
Odpovedať
ahojte..tiez sa tesite na vikend tak ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea... ja sa tesim velmi, ideme s kamoskami oslavovat moje narodky co uz boli :-D a tesim sa preto, ze vzdy je super zabava ked ideme von...mame jeden bar kde som kedysi pracovala a sme tam vsetci ako rodina :-) uz ti je lepsie? :-(
Odpovedať
Caute baby. Normalne nestiham za vami ani citat. Jeden den som nebola v praci a je tu toho tolko popisaneho ze az. Ale to je len dobre :-) Vidim, ze ste sa vsetky dali na cvicenie. Aj ja to uz dobry mesiac pocuvam od sestry, ze by som mala zacat, len prinutit sa je take tazke :-D A o tym svadobnych cestach: podla mna je este velmi skoro vybrat si konkretnu dovolenku, ved za polrok sa toho moze tolko este prihodit, ved clovek nikdy nevie.
Odpovedať
Profilova fotka
janja...hej mas pravdu, ale tu sa vlastne vsetko zatial planuje ;-) tak aj tu svadobnu cestu ked uz... a s mojím milým sme si uz aj babo naplanovali :-D ale to nie je take jednoduche takze uvidime ako sa nam zadarí.. :-) ale zijeme zdravo..stresu sa snazíme vyhýbat a iné veci ...no... :-p :-D
Odpovedať
my este babo neplanujeme. Nechcem mat na svadbe velke brusko, chcem si ten den uzit ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je tiez pravda ;-) ale ja chcem mat prve pred 30-tkou takze akurat keby sme teraz urobili bolo by to tesné..
Odpovedať
Profilova fotka
a uzijem si to tak ci tak..budem rada a vdacná za vsetko a za vsetky dobré správy tento rok ;-) mam toho vela na plane 8-)
Odpovedať
ty uz mas pred 30? noo, tak to by som aj ja tak uvazovala
Odpovedať
Profilova fotka
no mládí v prdeli :-D :-p vsetky moje rovesníčky už majú babetka ale sme este tri bezdetné a casto sa stretavame..dufam, ze coskoro budem patrit k tým ostatným ;-) ty to ako vidís? po svadbe malinké? :-)
Odpovedať
no tak to asi nechame na prirodu, po svadbe vysadim antikoncepciu a uvidime. Este mam aj nejaku tu skolo-pracu pred sebou, tak neviem neviem ako to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce...ja som si tento rok dala ciele, ze... začínam s podnikaním...svadba plus babo...tak zatial su dve veci isté a ostatné taktiez príroda :-) inac mam poriadnu svalovicu na bruchu a stehnách :-D zakaslem a neskutocnaa bolest :-D :-p vcera sme si poriadne zamakali...
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..teba to bude cakat zajtra :-D ta svalovica ak si dnes rano makala ...brusaciky :-D
Odpovedať
aj ja drzim prsty......idem sa trosku najest, lebo som uz taka hladna. Tak zatiiiiiim
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..sice som prisla skor,no musela som pokecat s tetou,lebo je akasi chorlava.. caly..dufam,si tu oslavu uzijes dosyta :-) janja..neboj,moja svadobna cesta zrejme bude taka necakana :-D lebo km sa dostanem k tomu,ze ked to presne chcem,tak to este hodne potrva.. babo by som brala..ale urcite nie tak skoro..este daleko do tridsiatky..takze caly,nezavidim,ze uz mas tolko :-p takmer..janja..ty sa nemas kam ponahlat,ak vek nenuti..uzivaj si.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam si to uzijeme :-D nieco popapkame u mna doma nieco popijeme :-p a hajde von trochu sa zabavit... no k tomu veku...ani sa na tolko necítim ale datum nepustí :-D no zevraj nevyzerám :-p :-D ale ja uz sa tesím na to co príde ak príde ;-) inac lea... ktorá z tých koruniek ti prisla? mas tam dve..a co tvoja alergia?
Odpovedať
no ja budem mat narodky zas pocas pracovneho tyzdna,takze ich budem zrejme oslavovat dooost neskoro s milym.. potom zreferuj,ako bolo..neboj,ja si tiez pripadam mladsia..ani alkohol mi nechceli predat bez obcianky :-D ta druha korunka by to mala byt :-) je velmi peknucka..len fotku spravim zajtra,kedze som sa zakecala a zas je tma..a co alergia..no je jej dobre pri mne..ale urcite to prejde,kym pojdem na svk,kedze idem na alergologiu..to tam vzdy vyzeram ako rybka.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich mala 3.2. ale sme boli na plese s drahým tak som sa im nemohla venovat :-D vale nase oslavy vzdy koncia v neskorých nočných hodinách a vzdy tancom :-D som zvedava ci dodrzime tradiciu :-p mna do certa trapi kasel ma uz aj hlava bolí :-( a dobrý tyzden uz...nic nezabera... dajte nejaký recept domáci alebo hociaky co ma vyliecii :-(
Odpovedať
no treba pit dostatok tekutin..a na kasel je dobr skorocel..alebo kalciovy syrup.. ;-) to by mohlo pomoct..
Odpovedať
Profilova fotka
tie tekutiny dodrzím ;-) aj prieduskoveho caju som vychlipala :-( hektolitre...blee ten sirup doverne poznam a ee uz sa ho nedotknem aj ked je superný a zdraviu prospesný ;-( a pocula som aj majorankový caj...idem nieco pohladat co ides robit cez vikend? comu sa tam venujes ked mas volno?
Odpovedať
tak nejake lieky od kaslu potom..ale ten syrup ti urcite pomoze.. cez vikend?zajtra rano musim poupratovat,kedze dalsie dve soboty tu nie som..a potom sa chystam na nakup..potrebujem si kupit kufor do lietadla..a urcite budem oddychovat a mozno sa povenujem veciam na svadbu..cosi som si doniesla,tak sa na to pozriem..
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to zariadila poslala som mojho mileho nech mi ide nieco kupit..lebo na porazí :-S tak prijemne straveny vikend ta caka :-) ja tiez poupratujem nieco uvarím rýchle :-) a spravím si poobedie pre seba.. dnes som bola pomoct kamoske v kvetinarstve..som sa vytesila :-D aranzovala som susene a take kadejake kyticky...no stastna prestastna som bola aj ona :-) a hlavne ked sa predavalo :-D
Odpovedať
no ja budem tiez varit..a dnes okolo polnoci sa chystam upiect jablkovy kolac,kysnuty..mnam :-p a v nedelu asi paprikas spravim..to mam rada.. to by si aj mne mohla nejaku spravit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mohla :-D poslem ti?? :-D :-p to sa ti chce??? v noci ?? no ani nahodou :-D baby pohostím zmrzlinou a nejake očká kreativne :-D asi srdieckove kedze sa blíži Valentín... :-D ja zajtra urobim zapekanu brokolicu so syrovou omackou a v nedelu kurča na soli to milujeme..a zeleninový salat...a vellllaaaa..nejake vitamíny treba :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?