Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
nó ja chodím za riaditeľkami škôl a tam tie dotazníky nechám, potom sa tam vrátim a vráti sa mi menej ako polovica ]-( nikomu sa totiž nechce vypracovávať dotazníky...ale vôbec nieje dlhý a náročný na čas... priadala som foto tých topánok...síce niesú dokonalé, ale už som ich chela mať doma, lebo v utorok idem ešte raz skúšať tie šaty, čo som si vybrala na veltrhu...
Odpovedať
pekne si si vybrala ;-) ja dufam,ze najdem pohodlne,kedze take moc nenosim.. :-D :-N aj spoluziacka davala dotazniky a celkom dobre na tom bola..dokonca aj my sme jej pomahali..ved ako buduci ucitelia,ktori uz maju prax za sebou,sme co-to vedeli :-D
Odpovedať
som vysavala a upratala tu kuchynu,nech uz mam pokoj :-) a za nejakuu hodku idem vonku..je tam tak krasne..hadam aj cosi kupim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mňa začala bolieť hlava :-( vy tam máte okolo 15 stupňov, však? to musí byť paráda...teda, ak som včera správne kukala predpoveď... ;-) a čo ideš kupovať? niečo na seba?
Odpovedať
netusim kolko..ale je cista obloha :-) :-p potrebujem si kupit mensi kufor,ktory vezmem so sebou na palubu..kedze idem len s prirucnou batozinou..a musim pozriet este latky na saty pre druzicky,ake maju a aka je cena..a porovnam s svk :-) akurat som dofotila tu korunku..ked sa vratim,tak ju tu dam.. ;-) len ma na konci hrebienky,takze musim vymysliet,ako ich dam prec..a to bez pomoci mileho,lebo jemu nejdem ukazovat doplnky.. :-D
Odpovedať
na bolest hlavy casto pomoze,ak sa napijes cohosi..aspon zo dva deci..na mna to celkom ucinkuje..a je to lepsie ako lieky ;-) pripadne si sprav kavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak príjemné nákupy ;-) :-) ja tu budem do takej siedmej...lebo večer ideme na dízu :-D s kamarátmi....dúfam, že ma prestane bolieť hlav..už som si dala panadol.. so zvedavá na korunku... :-D
Odpovedať
no bude s ciernym pozadim :-D takze bude takmer ako na povodnom obrazku :-p este bizu a budem celkom spokojna..a hlavne by som chcela ine saty :-D som pozerala,ze v bb budu mat la sposu,tak asi poskusam nejake :-N
Odpovedať
Profilova fotka
už neceš tie, čo si chcela? :-o =-)
Odpovedať
no jedny mam rezervovane :-D ale stale rozmyslam nad inymi..
Odpovedať
Profilova fotka
a nad ktorými presne? pošli link nech ich môžem pokukať.. ;-)
Odpovedať
mam ich v albume..myslim,ze tie druhe,co su na modelkach..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
idem kuknúť...inak mňa tiež stále máta myšlienka nad inými šatami...ach som to ja stvorenie nerozhodné... a zas rozmýšlam, či nepôjdem vrátiť tie topky...mne už asi fakt šibe....lebo predavačky mi povedali, že kľudne ich môžem prísť do 3 týždňov vrátiť..
Odpovedať
ta ty si..ja zas,ked sa na nieco dam,tak sa snazim nemenit to..ale to sa zrejme len tazko da.. :-N tie topanky budes mat peknucke ku satam..skus ich spolu so satami a uvidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď presne, počkám do utorkovej skúšky a potom sa uvidí...keď mňa by to ani tak nemátalo, keby som nekukala všetky tie albumy...a potom keď vidím, aké všelijaké krásne šaty a boty sú... :-p inak tú nerozhodnosť mám aj v povahe..som totiž znamenie váhy ;-)
Odpovedať
ja som rybka..a som nerozhodna len obcas..ale to nevadi..aspon je sranda :-D :-D nezabudni si v satach aj sadnut..aby si nemala potom problemy s tym..to aj ja musim odskusat..
Odpovedať
idem konecne na nakupy..potom sa este ozvem..papa zatim.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papá ;-) veď už som sa chcela spýtyť, kedy konečne ideš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby..pridala som do albumu fotku môjho chlopa...ale nemôžem mu to povedať...lebo by mu to vadilo :-p ]-(
Odpovedať
ahoj..tak uz som spat 8-) vonku je tak horuco..normalne zo mna leje..ja hlupa som si vzala zimnu bundu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne..hurá jar už prichádza...aj u nás svieti krásne slniečko 8-) už sa neviem dočkať jari...milujem jarné kvietky....ách a čo si pokúpila?
Odpovedať
no kupila som si teda ten kufor..takze uz mozem cestovat :-D a taku mikinu pre moje krsniatko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si dobre pochodila... ;-) :-D ja som tomu učeniu moc nedala... :-( :-|
Odpovedať
no kupila som ho hned v prvom obchode..a som celkom spokojna.. aj latky som pozrela,co potrebujem pre druzicky na saty..este kuknem na svk.. mala by si sa prinutit..a kedy to vlastne mas?
Odpovedať
Profilova fotka
no tie prvé v máji, tuším 15teho to začína, ale neviem ešte ktorý deň presne pôjdem ja..
Odpovedať
tak to sa neuc :-p ja som sa ucila tak dva-tri tyzdne pred..ale tak dva mesiace pred som sa snazila aspon citat.. neoplati sa teraz ucit,lebo potom budes z toho riadne na prasky.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja len čítam, lebo to sa mi aj tak do gebule nedá vpratať naraz ]-( ale tieto dúfam zvládnem, horšie to bude v auguste, ked mám dvoje naraz ( deják a biolu ) :-p tak z toho budem teda na prášky...
Odpovedať
kolko otazok mas dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
nó ...počkaj idem zrátať..
Odpovedať
som myslela,ze to uz davno vies :-N =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?