Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • nó ja chodím za riaditeľkami škôl a tam tie dotazníky nechám, potom sa tam vrátim a vráti sa mi menej ako polovica 😠
    nikomu sa totiž nechce vypracovávať dotazníky...ale vôbec nieje dlhý a náročný na čas...

priadala som foto tých topánok...síce niesú dokonalé, ale už som ich chela mať doma, lebo v utorok idem ešte raz skúšať tie šaty, čo som si vybrala na veltrhu...

• pekne si si vybrala 😉
    ja dufam,ze najdem pohodlne,kedze take moc nenosim.. 😃 😬

aj spoluziacka davala dotazniky a celkom dobre na tom bola..dokonca aj my sme jej pomahali..ved ako buduci ucitelia,ktori uz maju prax za sebou,sme co-to vedeli 😃

• som vysavala a upratala tu kuchynu,nech uz mam pokoj 🙂 a za nejakuu hodku idem vonku..je tam tak krasne..hadam aj cosi kupim 🙂

• Sponzor fóra
  • mňa začala bolieť hlava 😞
    vy tam máte okolo 15 stupňov, však? to musí byť paráda...teda, ak som včera správne kukala predpoveď... 😉
    a čo ideš kupovať? niečo na seba?

• netusim kolko..ale je cista obloha 🙂 😛
    potrebujem si kupit mensi kufor,ktory vezmem so sebou na palubu..kedze idem len s prirucnou batozinou..a musim pozriet este latky na saty pre druzicky,ake maju a aka je cena..a porovnam s svk 🙂
    akurat som dofotila tu korunku..ked sa vratim,tak ju tu dam.. 😉 len ma na konci hrebienky,takze musim vymysliet,ako ich dam prec..a to bez pomoci mileho,lebo jemu nejdem ukazovat doplnky.. 😃

• na bolest hlavy casto pomoze,ak sa napijes cohosi..aspon zo dva deci..na mna to celkom ucinkuje..a je to lepsie ako lieky 😉 pripadne si sprav kavu 🙂

• tak príjemné nákupy 😉 🙂
     ja tu budem do takej siedmej...lebo večer ideme na dízu 😃 s kamarátmi....dúfam, že ma prestane bolieť hlav..už som si dala panadol..
    so zvedavá na korunku... 😃

• no bude s ciernym pozadim 😃 takze bude takmer ako na povodnom obrazku 😛 este bizu a budem celkom spokojna..a hlavne by som chcela ine saty 😃 som pozerala,ze v bb budu mat la sposu,tak asi poskusam nejake 😬

• už neceš tie, čo si chcela? 😮 🤔

• no jedny mam rezervovane 😃 ale stale rozmyslam nad inymi..

• a nad ktorými presne? pošli link nech ich môžem pokukať.. 😉

• mam ich v albume..myslim,ze tie druhe,co su na modelkach..

• idem kuknúť...inak mňa tiež stále máta myšlienka nad inými šatami...ach som to ja stvorenie nerozhodné...
    a zas rozmýšlam, či nepôjdem vrátiť tie topky...mne už asi fakt šibe....lebo predavačky mi povedali, že kľudne ich môžem prísť do 3 týždňov vrátiť..

• ta ty si..ja zas,ked sa na nieco dam,tak sa snazim nemenit to..ale to sa zrejme len tazko da.. 😬
    tie topanky budes mat peknucke ku satam..skus ich spolu so satami a uvidis 😉

• no veď presne, počkám do utorkovej skúšky a potom sa uvidí...keď mňa by to ani tak nemátalo, keby som nekukala všetky tie albumy...a potom keď vidím, aké všelijaké krásne šaty a boty sú... 😛

inak tú nerozhodnosť mám aj v povahe..som totiž znamenie váhy 😉

• Sponzor fóra
  • ja som rybka..a som nerozhodna len obcas..ale to nevadi..aspon je sranda 😃 😃

nezabudni si v satach aj sadnut..aby si nemala potom problemy s tym..to aj ja musim odskusat..

• idem konecne na nakupy..potom sa este ozvem..papa zatim.. 😉

• papá 😉 veď už som sa chcela spýtyť, kedy konečne ideš 😃

• baby..pridala som do albumu fotku môjho chlopa...ale nemôžem mu to povedať...lebo by mu to vadilo 😛 😠

• ahoj..tak uz som spat 😎 vonku je tak horuco..normalne zo mna leje..ja hlupa som si vzala zimnu bundu 😬

• to vážne..hurá jar už prichádza...aj u nás svieti krásne slniečko 😎 už sa neviem dočkať jari...milujem jarné kvietky....ách

a čo si pokúpila?

• no kupila som si teda ten kufor..takze uz mozem cestovat 😃 a taku mikinu pre moje krsniatko 🙂

• tak si dobre pochodila... 😉 😃

ja som tomu učeniu moc nedala... 😞 😐

• no kupila som ho hned v prvom obchode..a som celkom spokojna..

aj latky som pozrela,co potrebujem pre druzicky na saty..este kuknem na svk..

mala by si sa prinutit..a kedy to vlastne mas?

• no tie prvé v máji, tuším 15teho to začína, ale neviem ešte ktorý deň presne pôjdem ja..

• tak to sa neuc 😛 ja som sa ucila tak dva-tri tyzdne pred..ale tak dva mesiace pred som sa snazila aspon citat..
    neoplati sa teraz ucit,lebo potom budes z toho riadne na prasky.. 😬

• no ved ja len čítam, lebo to sa mi aj tak do gebule nedá vpratať naraz 😠
    ale tieto dúfam zvládnem, horšie to bude v auguste, ked mám dvoje naraz ( deják a biolu ) 😛 tak z toho budem teda na prášky...

• kolko otazok mas dokopy?

• nó ...počkaj idem zrátať..

• som myslela,ze to uz davno vies 😬 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov