Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • tak na pedagogiku je to 64 otázok a biola okolo 90 a dejepis 138!!!!!! 😠 😞

• my sme mali takmer vsetko okolo 100..
    kolko vas bude statnicovat v jeden den?

• to práve neviem, lebo prihlášku na májovú mám podať do konca marca, takže to sa bude vedieť až potom.. 😠

• Sponzor fóra
  • lea...mám zas dilemu...chodí mi IP, kde mi baby píšu, že som lepšia v tých pôvodných šatách a ja teraz fakt neviem...už mi je trápne v tom salóne povedať, že chcem zas iné a ešte niečo poskúšať..sa na mňa bude majiteľka pozerať ako na totálne šialenú 😞

• no ved mozes poskusat..ja sa tiez chystam,a dostanu novu kolekciu la sposa..
    dokonca v jednom salone v ziline posielaju babam sms alebo maily,ze maju nove saty,ak by si chceli vymenit..alebo nie su na sto % presvedcene..
    inac..ja sa tu bab pytala,ze ktore saty a kazda..takmer kazda..povedala cosi ine..a pacili sa im take,co by som si zarucene neobliekla..
    ide hlavne o to,ako sa ty v tych satach citis..a ako sa tebe pacia..lebo je znacny rozdiel sa fotit v salone a niekde vonku,kde su tie fotky profesionalne a ty si upravena 🙂

• si ma ukludnila....ved určite sa to stáva častejšie, že baby menia šaty..ale asi len raz..a nie že ja tam budem chodiť jak na husle, každý mesiac skúšať niečo nové... 😦

• no ja mozno pojdem teraz obliect tie,co mam zarezervovane..ale len kvoli sestre,lebo by mala prist do ziliny..lebo ich hrozne chcela vidiet nazivo..

ved sa pozri zopar babam do albumu..do pripravneho a do svadobneho a uvidis ten znacny rozdiel 😉

• a v žiline je salon Nicol? máš to od nich, nie?

• tam je salon kristina..ale maju znacky,co nicole v blave..aj ked nie v takom mnozstve..

• a určite omnoho lacnejšie... 😉
    no ja stále dumám nad tými mojimi.. 😒

• no to ano..takmer o polovicu..

neboj,vyskusas cez tyzden,pekne s topankami,zavojom a bizu..a uvidis,budes ako princezna 😉 lebo mne sa v nich pacis 😉 len treba usmev na fotke 😃

• ja vymyslam kvoli jedinej veci..a tou je vlecka..v kristine totiz vlecky strihaju..a ja chcem teda vlecku,preto vaham..inac by som nevahala ani minutu 😃

• dakujem lea.. 😉 😃 ty vieš človeka povzbudiť 😃

strihajú tam vlečky? a to už prečo?

• pisem,co si myslim..
    mne napr tiez baby zavrhli saty,ktore sa mne velmi pacili 🤔 ale rozhodla nakoniec znacka,lebo by som velmi chcela pronovias..
    strihaju ich preto,ze vela neviest ich tam nechce..aj ked viem,ze niektore ich velmi chcu..na tych mojich ju strihali aj preto,ze boli ovela tazsie..uz teraz su dost tazke,kedze je to saten..ale ked sa clovek pozrie,ako to vyzera s vleckou a bez nej,tak zbada ten rozdiel..bez tej vlecky uz tak pekne neukazu..a to v kostole sa budu vsetci pozerat na tvoj chrbat a zadok..preto treba vyzerat dobre aj zo zadu..

• noo to je pravda, že všetci ťa počas obradu uvidia zozadu... 😃 mne sa tiež páčia šaty s vlečkou..aj to opticky predlžuje postavu..

• Sponzor fóra
  • tak tie,co si si vybrala,maju prekrasnu vlecku..hned by som ju brala..
    a su lahke? lebo tie moje su tazke,ale po chvilke sa to nastastie ani nezda

• lei, Ty mas zarezervovane Nicolky, ze? Ja som teda v Prahe skusala (mam ich aj v albume, ale farba bola taka chromova ci aka) aj s vleckou...no neviem, ako keby som padak za sebou tahala 😃.

• sú úplne lahučké, ale ešte neviem, či ostanú...
    aspon budeš stáť pevne na zemi 😃 😛

• holiska..no mne sa velmi pacia..ale v tom salone,kde ich mam zarezervovane vlecku odstrihli,takze neviem ako je to tahat padak za sebou..no rada by som to zistila..

lorinko..no ved uvidi teda cez tyzden.mozno sa nakoniec rozhodnes,ze si budes vyberat k topankam saty 😃

• su naaadherne tie Nicol 🙂 ja somv vravela, ze si ich zoberiem na fotenie a potom sa prezlecem 😃

• a co ti povedali v tom salone?

• jéj holiska, ty si aj tu?
    nó idem sa ospršiť a hodiť do gala... 😉

• ides na tu disku,ze..aj ja by som sla..ale o niekedy inokedy..az bude s kym..

• nó ideme, ale až na 21 hodku...my chodíme na disku len 2 krát do roka 😛 ,to nám bohate stačí...

• no ja som bola naposledy pred dvoma rokmi..ak sa dobre pamatam..

• ahojte baby, prave som si dokoncila (aspon tak trosku) album.

• lorinko..korunka je uz v albume..

janja..no idem sa pozriet 🙂

• jéj idem sa pozrieť!!
    awoj janja...

• lea...paráda, veľmi pekná... 😃 😉 tie hrebienky budeš musieť asi zlomiť, čo? 🤔

janja...ty máš zarezervované Suzane vidal, že? Si z Blavy?

• leatea....no ako vidim, tak ty si poskusala fakt vela siat. Ja som sa nevedela rozhodnut medzi dvoma, ale nakoniec mi pomohla sestra, tak dúfam, ze som sa dobre rozhodla

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Senec
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov