Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
v Bardejove
Odpovedať
Profilova fotka
dobre kočky, tak sa lúčim na dnes..idem sa obliesť... prajem pekný večer všetkým... :-) :-D
Odpovedať
lorinko..tak sa zabavte.. janja..a kolko ludi bude?
Odpovedať
budeme mat asi 100. Na vychode je to taka mensia svadba. A vy ste na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
janja 100 ludi mensia svadba? =-) ja som chcela malu svadbu do 40 ludi, ale nevmestime sa, bude do 60 + vela kamaratov pride okolo 22hej :-D
Odpovedať
no to vies, na vychode su vo zvyku take svadby kde je aj 200, resp. 260 ludi a to je normalka.
Odpovedať
no my budeme mat 80..no uz teraz mam problemy so salou,ci bude dost velka..takze sa moze stat,ze bude len okolo 70 :-S coskoro idem na svk,tak sa dohodneme,co s tym spravime :-N mandy..fakt..na vychode sa robia dost velke svadby a to zvecsa okolo 150hosti..ja som tiez povodne chcela okolo 120..no s ubytovanim bol problem a hlavne najst cosi,co by sa nam pacilo..
Odpovedať
veru, ja som mala stastie, ze som nasla supis hotel s velkou salou
Odpovedať
no ja som nasla..ale dost daleko..alebo potom sa nam nepaci..alebo su privysoke ceny =-)
Odpovedať
a kolko vas vyjde menu na osobu?
Odpovedať
okolo 700 ratam..ak to budu svedske stoly..pitie nesieme vlastne
Odpovedať
uff, tak to je dost. My si nemozeme priniest vlastne nealko, tak nam vyjde na osobu okolo 550,-
Odpovedať
Článok sa načítava...
no v lete nam povedali tak 500..ale neboli tam ratane svedske stoly..takze urcite cosi viac..a navyse ceny potravin sli hore..v aprili ideme zajednavat menu..tak potom budem moct povedat blizsie.. ale aj 700 sa nam zda v pohode..
Odpovedať
nooo, prirataju sa kolace, alko tak to bude dost
Odpovedať
no potrebujeme doniest cosi slane a korbaciky :-) ale zas sporime zatial na vsetkom..ak neratam obrucky..na alkohole sme usporili polovicu..vino este nemame..pohare tiez stali trosku viac,lebo vyberal mily.. :-D
Odpovedať
my este nemame pohare. Jedny sa mi pacia, sú dost obycajne ale stoja az 2500,- Tak sa porozhliadame po niecom inom. Svadbu si platite sami?
Odpovedať
Profilova fotka
no zvyky su na to aby sa porusovali :-D , teda mozno niektore ;-) , ja neviem kde by som zhanala 200 ludi :-D nas menu na osobu vyjde okolo 550sk, ale alko a nealko,kolace si zhaname sami
Odpovedať
my sme kupili za 1600..a inac ich mavaju za 2200,takze som bola rada.. svadbu platim ja 8-) takze si rozkazujem ako sa len da :-D :-p mna najviac stve na tych kolacoch,ze musime kupovat suroviny ]-( to som nikdy nechcela..
Odpovedať
my iba alko a kolace si donesieme. Joj normalne mam chut na fajny kolac. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ju sama urcite nazaplatim, este studujem, ale priatel, tym ze je samostatna jednotka, je odo mna o 11 rokov starsi, si bude hradit vsetko sam a co vy? ja si hadam dovtedy neico privirobim aspon na volaco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, idem off, lebo ma strasne bolia oci, tak zajtra do popismenkovania :-D :-D pekny vecer
Odpovedať
no nam sa to rozhodli platit rodicia, ale co si nasporim sama,tak to aj pouzijem na svadbu. Napr. pozicanie siat, kupa topanok a nejaka ta bizu....to by som si chcela kupit sama. Rodicia nech platia len za hosti, bude to pre nich menej.
Odpovedať
no u nas zas ja zarabam lepsie ako mily..ale to bude asi tym,ze som prec :-D no je to uplne jedno,lebo ja som dost feministicka..a drzim sa toho,ze ked chlap moze mat nieco,tak moze mat cosi aj baba..a je jedno,kto z nas dvoch to plati..je to pre nas,takze je to nase spolocne.. jemu som nechala kreditku,ze nech sa paci,ked cosi pekne na seba najdes,tak si to kup,ja budem mat menej starosti..a ked pridem,zas tam cosi dam a tak to ide :-) aj ked niekam ideme,tak plati ten,kto skor vytiahne peniaze alebo ked jeden razne povie,ze to plati on,tak plati :-) mandy,ak mas brigadky,tak urcite ano..ja som na vyske mala taky dobry prijem..
Odpovedať
ja mam tiez len stipko.....ale trosku vacsie ako bezny studenti :-D
Odpovedať
janja..ja som tiez mala dobre stipko :-) a k tomu este kopec dalsich prijmov..takze posledne dva rocniky na vyske som sa mala super..
Odpovedať
to si mala fajne. Ja som teraz doktorandka, tak si zijem zo stipka. :-)
Odpovedať
a kolko mas ak mozem vediet..ja som mala 5.5t..a to je plat niektorych ludi na vychode =-)
Odpovedať
moje stipko je okolo 13,5 t. a ked popri tom este nieco zarobim, tak je to slusne
Odpovedať
tak to mas celkom dobre :-) je super,ze uz davaju ovela viac..ked som zacinala,tak to bolo 2t.. som dala piect jablkovy kolac..mnam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky...normalne kukam, ako ste sa dnes rozpisali..ani nestiham citat..ako sa mate? cvicite, no noveho..ja sa uz chystam tiez cvicit, lea mi napisala ako na to, tak to idem skusit a uvidim kolko zhodim :-) lea - prepac, ze som vtedy uz nepisala, prisla mi navsteva, tak som sa uz musela jej venovat..sorrycek
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?