Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • janja...si bola v salóne El?

• nie, ja som pochodila salony v KE

• ahá, lebo aj ja som si skúšala tie šaty, čo máš vybraté, ale v BA.. 😉

• Sponzor fóra
  • chcem sa spytat baby, kto vas bude viest k otaru?

• nó ja otca nemám, tak určite dedko..ak bude vládať.. 🙂
    a teba?

• nó a nie k oltáru, pretože mi budeme mať svadbu v Zichyho paláci...

• no a teraz ma napadlo, že tam asi nevestu nikto nevedie, len tam prídu ženích s nevestou spolu...tuším.. 😒

• u nas je zvyk, ze by to mal byt druzba. Ale ja by som chcela aby to bol otec. A tak to aj bude 😃

• urob ako to cítiš, nedaj na zvyky, však tie niekto tiež iba vymyslel a začalo sa to používať...ja tieto zvyky moc nemusím..

• Ahojte kocky, ste toho popismenkovali, idem docitavat 😉

• ahoj mandy

• awoj mandy, ako?

• lorinko, cawky, dobre, vcera sme termin oznamili priatelovym rodicom a velmi sa tesia, jeho ocino je az moc aktivny, keby bol aj moc ocko aspon z polovice taky aktivny ako on 😃 , no moj to este stale predychava 😬

• prečo to predychava? niečo sa mu nezdá?

• necakal to? ani nasi nemysleli, ze to bude tak skoro, ale co uz ked sme to tak chceli 😵

• Sponzor fóra
  • janja...vy ste spolu nejak krátko, alebo prečo?
    my sme spolu už 6 rok, teda presne v den svadby budeme mať 6 výročie vzťahu 😉

• my sa pozname nieco vyse roka a pol roka spolu byvame. Nasi ho spoznali a teraz ho maju strasne radi. Ja to uz teraz neberiem podla toho, kto s kym je kolko. Lebo aj ja som mala 5 rocny vztah a skoncilo sa to. A som rada, lebo by som nemala to co mam teraz. 😉

• my sme spolu tiez 5 a pol roka, ale ocino to proste asi este necakal, no, ale my uz chceme byt spolu 😵

• jasnačka, že to nezávisí od dľžky vzťahu..hlavne aby ste sa lúbili a chceli byť stále spolu...
    to ja som s tým mojim až moc...žijeme spolu skoro od začiatku vzťahu...

• no tak to ho poznas ako svoje ponožky 😃

• presne, až mi to niekedy vadí...poznáme už všetky svoje nedostatky...ale zvykli sme si..

• janja, neviem ci to patrilo mne alebo lorinkovi, ale hej poznam 😃

• ja svojho tiez poznam, pretoze sme rovnaky, ved sme rovnake znamenie a aj skoro v tej isty den sme sa narodili, ibaze on o 4 roky skor. 🙂

• ahojte..tak som tu zas..som si musela pospat..zdravotne problemy prinutili 😐

no lorinko,ty si uz riadne dlho s tym svojim 😃

• jéj baby za chvílu idem na disku 😃

• veru, uz sa ti to kráti, tak si to poriadne uzi a vytancuj sa 😃

• ja si asi konecne pustim nejaky film..podonasala som si tolko..a este som to ani nepozrela..

• lorinko, my sme boli vcera, mne tu uz oci klipkaju, som riadne nevyspata 😃

• ja sa zasa hodim do vane a budem tam riadne dlho

• dnes som posilovala aj nohy a veru ma bolia 😒 som zvedavá, ako to zvládnem na parkete...

janja..a vy budete mať kde svadbu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov