Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ahaa, tak snad to rychlo prejde 😉 no vies co ani nic take zvlastne, asi pojdeme na korcule, ked bude pekne pocasie 🙂 a aj opalovat by som sa chcela...a ty co ako???

• aj ja chcem korcule..len este 4 a pol tyzdna musim vydrzat..
    co ja? mna caka motor z auta 😬

• no v poslednu dobu nas to s drahym dost pochytilo, ked je pekne, tak hned ideme na Vodne dielo 😬 jaaaj, ty si robis vodicak ze? 🙂

• Sponzor fóra
  • ja si kupim korcule az pridem na svk..nech mam nejaku zabavu par dni pred svadbou..
    ano..vodicak..uz teraz som zvedava na tie jazdy 😃

• no akurat vcera sme sa smiali na korculiach, ze to by bola sila, kebyze si teraz zlomim nohu na korculiach 😬 to by bolo teda... 😛

• hovor cosi..pri mojej sikovnosti je vsetko mozne 😃

• ale snad nie 😃 ale asi netreba pokusat stastie 😃 dnes tu prsalo, tak som si dala ten aerobik, a uz sa mi podarilo schudnut 3 kila, tak som zvedava, ked si obleciem saty, ci este stale budu napasovane 😃

• no sikovna si..ja musim este tie tri kila zhodit..a zrejme ich aj coskoro zhodim..musim podstupit prisnu dietu na zlcnik..zas..nepocuva totiz 😠

• jaaaaj. tak to je blbe 😒 a co take papas, ked dietujes?b 😠

• no na zaciatok budem musiet 24hod drzat prisnu dietu..suchare a cierny caj..fuuuj..a potom mozem aj varene zemiaky..nemastene..a varene kuracie maso..popritom stale tie suchare..a asi ziadne ovocie a zelenina..
    musim kuknut,co mozem pri zlcnikovej diete..lebo ja sa vyhybam len tazkym a mastnym jedlam..takze neviem presne..a v lete pekne na dalsie sono..

• aha, tak to je drsne...moj drahy uz skusil 7 dnovu detoxikacnu dietu, tak sa na to dam aj ja..schudol 4 kg, a teraz sa len zdravo stravuje, ja tiez 🙂

• no ja mozem tak zlcnikovu a zaludocnu dietu..

• no drzim prsty, aby to slo lahko 🙂 resp. nie tak drastikus 😃

• no ja dufam,ze potom zas budu pocuvat..na nejaku dobu..mne tak preventivne nakazuju tieto diety..lebo akosi potom nestihaju pracovat organy..minule to bolo v dec..a predtym po statniciach sa mi zda..

• aha, tak to je blbe 😐 a neprijemne, taketo bolesti 😒 dufajme, ze sa to casom upravi 😎

idem ja do hajan 🙂 papik

• Sponzor fóra
  • pekne sny teda..ja este pobudnem hore 😃

• brééé ránnnooo 😵

ja mám dnes fofor 😃...mám toho vela postíhať 😛

cez víked sme škrečkovali...takže chlop je už komplet...má aj topky aj opasok 😉

• ahojte baby..tak mame dalsi tyzden pred nami..a vobec sa mi nechce..ale este necele 4 a mame prazdniny 😎

• avojte🙂

lori..tak super, ze mate uz pre chlopa vsetko, my taky tak 😃
    lea...nejako to vydrzis a budes pekne prazdninovat a realizovat sa okolo svadby 😃

• ahoj pia..no teraz sedim..lebo sa tu nudime..ale este hodinu a pojdeme domov..uz sa neviem dockat..

• lea..ti verim, niekedy je este horsie, ked nemas co na praci 😐 ja som pred chvilkou dosla z mesta, a aj tak som nezohnala co som chcela...potrebujem malicke vrecuska pre hosti, chcem dat do toho cokoladky male..

• aha..a nechces si ich sama spravit? alebo kukni tu v bazari..iem,ze tu stale niekto predava..

• hej asi urobim sama, ale kupim tyl a urobim take batozteky 😛

• tak to je super..hlavne cosi pekne vymysli 😉
    ja pracujem na tych skatulkach..len mi chyba vykres..ale to dokupim na svk a dorobim tam..mam dokonca aj muslicky na ne..miesto masliciek 😵

• awoooojte babule 😵

pia...ja budem tiež robiť samovýrobu 😵 tyl už mám doma..ale taký obyč. biely...tak to budeme musieť nejak spestriť stužkami 😉

lea...huráá...dovolenka volá 😵

idem robiť dip....bola som dnes v ped. knižnici pre dalšie knihy...takže mám čo robiť 😛

• lori..no takze si dnes predsa len nieco spravila 😛 😃 😃 😃
    ja som prave zo sprchy vyliezla..a vyzobronila som svadobne fotky sesterky..a idem sa pustit na tie skatulky..

• lea...no super , ze maslicky miesto stuziek, to moze byt pekne 😉 padol mi net, tak pisem, az teraz... 😛

lori...no uz sme s mamcou nieco skusali,tak uvidime , dam do toho nejake cokoladky 😃

• pia..takze sa uz venujes pripravam? uz ani mesiac.. 😛

• no trochen 😃 dnes som kupila spodnicku pod saty 5 kruhovu a musela som 4 kruhy vyparat 😬 lebo som vyzerala ako torta v tych satach 😒 a mamca mi sije akurat pompadurku 😉

• no ja som si kupila 1kruhovu a som sa presne trafila..lebo to staci..
    takze budes riadne nachystana..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov