Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj lori..neboj,my sa budem spamatavat z tych vydavkov a ty si to budes este len uzivat.. prosim ta,ako vyzera ta kralovska lalia? aky je rozdiel??? :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no taká velká ružová :-D ...vysvetlujem jak tatár :-p ...no..caly ti to asi ozrejmí viac...ja ani neviem...ale asi tie obyč. sú menšie...a škaredšie :-p
Odpovedať
no vyber si take kvety,ake sa ti najviac pacia ;-) :-) a nemusis pozerat na druhych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lori...takze kralovska lalia je u nas lalia longiflora....take ruzova velka vonava je oriental.....najdem a pridam link.....
Odpovedať
Profilova fotka
caly...supiš...sa teším...a čo myslíš, može byť? =-) ...také tri stonky zviazané drotikom?...alebo do kytice? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/de... toto je longa...ale ich je ,,milion,, druhov a este oriental pridam...
Odpovedať
Profilova fotka
http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/de... a toto su oriental....tie oboje nadherne vonaju,....a su to jedny z mojich oblubenych kvetov....najcastejsie sa objednavaju tie biele-longiflory..... ale podla mna by bolo pekne tie ruzove a take tri kusy na dlhsiu stonku a len trolilinku zeleneho okolo...hm??
Odpovedať
no vyzera velmi pekne..a neviem,co je na nej take pohrebne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak tú druhú majú a cem ju x-) ...som rada, že sa ti páči...lebo ty sa vyznáš x-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
lori...to bude veeeeelmi pekné ja vam ukaazem aka sa paci mne a aku budem hadam mat.... :-D
Odpovedať
lori..a budes mat len tak volne v ruke?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..fú..dobre..som rada, že nie sú pohrebné :-D to moja mamča splieta....vieš...stojí stojí mohyla..na mohyle zlá chvíla...pod mohylou trnie, chrastie...a v tom trni chrastí rastie...rastie kvety rozvíja...jedna žltá lalia :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
už je v albumeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no ved tri stonky...a nejak zviazané...s drátikom pekným...alebo s nejakým zelaným...ete si to rozmyslím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som robila jednu svadobku babe z MS ...boli to kally.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to si robila, či takú chceš? =-)
Odpovedať
no baby..prave som videla ako budu vyzerat nove obcianky..takze uz je odklepnute,ze od 1.7. dostaneme tie nove.. zajtra volam mame,nech zisti,co budu robit s tymi zahranicnymi ludmi..
Odpovedať
Profilova fotka
lea.. a čo konkrétne chceš vedieť? mamča robí na pasovom..takže ti možem helfnuťz infoškami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
taku chcem....ale budu tam aj pivonioe...dúúúúúfam :-S lebo zatial sa držia v púčikoch :-D :-D uvidite ak si ta baba vytvorí svadob.albumík....čo som dnes stvorila :-)
Odpovedať
caly..ukaz foto..nech sa pokochame x-) x-) x-) lori..no ja potrebujem vediet,ci tie obcianky pre tych pracujucich v zahranici vybavia rychlejsie..ved nik si nemoze dovolit cakat mesiac na obcianku..
Odpovedať
Profilova fotka
lea....tu co chcem ja som pridala do albumu ale tu co som robila dnes som nevyfotila.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly...krásna kytica x-) lea...občianky vybavujú na počkanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky...zas začal vrzať ten blbý pc ]-( takže musím končiť...ja to tu nemienim počuvať ]-( ..nechápem, čo je z tou kraksnou :-( pekný večer x-)
Odpovedať
lori..ale tu eoro obcianku budu vybavovat mesiac..to povedal jeden politik,ze si daju viac casu na to..no dam si to zistit..pre istotu..
Odpovedať
Profilova fotka
CALY8: pozrieš na moj album? Mám tam foto kytice, ktorú by som chcela mať, len v bielomodrej kombinácii, čo iné by sa do nej mohlo použiť okrem alebo miesto tých kvetov, čo sú tam? Tie antúrie by som chcela nechať, ale napr. frézie by sa mi veľmi páčili, alebo na sposob letnej kytice z tých belych chryzantém, čo vyzerajú ako margaréty... Ináč - gratulujem k bábätkotvoreniu...
Odpovedať
baby..co aj vy sa flakate??? :-N :-N :-N
Odpovedať
avojte zenicky, ako sa mavate, co noveho? :-D ja som si predchvilkou dala riadne do tela aerobikom :-N
Odpovedať
ahoj pia..no ja mozem tak akurat sediet na stolicke..a hybat prstikmi..okrem zaludka ma boli pata..takze by som nemala namahat prilis nohu..
Odpovedať
ahoj :-) juuj a coze sa ti stalo? hm??
Odpovedať
vies,ze netusim :-N :-N :-N ale v praci som sa snazila robit veci po sediacky..no nie vzdy sa to da..a hlavne,ked clovek neobsedi :-D co planujes na vikend?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?