Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • ja sa musim popozret po podkladovom..lebo som zistila,ze nie je rovnakej znacky..a ani ruz..ale ruz nemozem mat hociaky a tento je hydratacny..

• jééj...baby...ja som si ani nevšimla, že tu kecáte 😶

lea...len doma ich rozchodievam....tie svadobné sa moc nehodia inde 😛

• ja som chcela minule zobrat do prace..ale ked ja tak rychlo osucham opatok..

• Sponzor fóra
  • 😉

• lea....svasboné nechaj na svadbu 🙂

• svadobné 😠

• lori..no jasne..a budem dufat,ze budu v pohode..ale doteraz sa mi v nich dobre chodilo po byte 😃

• ja všetky topky, čo si kupim ma zákonite tlačia....ja som vyhladávač topánok, ktoré mi sposobujú utrpenie 😶

• riadny magnet si na ne potom..
    ja som zas taka..ze si kupim nieco,co sa mi prestane pacit akonahle pridem domov 😬

• lea...tak to je pech 😬 ....mne sa to zvyčajne prestane páčiť až po mesiace 😛 ....ale len niečo...napr. kabelky 😦

• no ja mam doma krasne nohavice..a mala som ich az raz..a odvtedy su v skrini..ale ja ich niekedy najdem a zas obleciem 😃

• ja mám topánky tak, že na sebe raz a potom sa vyjímajú v botníku 😃

• no ja mam tak jedny slapky..prava noha v pohode..ale lava je akosi priuzka..
    a lodicky sa vo velkom vynimaju v botniku..kedze ich az tak casto nepouzivam..

• ja mám dnes dosť...do rána čumím na pc 😦 ...už mi je z toho zle 😛

• no ja sa apson cosi poucim na ten vodicak..a poobede,ked pridem domov,budem zas mrtva 😬
    ale cez vikend sa musim polepsit a aj nejaky ten cas stravit za sijacim strojom..

• Sponzor fóra
  • lea...no mala by si...čas sa ti kráti 😵

• aj mne sa zda 😃
    ako saty su hotove..len este by som ich chcela troska ozdobit..
    a cakaju ma nohavice,ktore budu lepsie vyzerat skratene ako ohnute..

• a to robiš stále svadboné, či už popolnočky?

• popolnocne..svadobne nemam uz co..zvysok sa dorobi priamo na mieste..

• ja ták 🙂

• lea...pekný večer...ja sa idem zberař na strestko s nevestami 😵

• no to by som ovela viac stresovala..takto to uz beriem velmi lahkovazne..aj ked to nie je vobec dobre..ale co uz 😃

• halllooooooooo 😃

som domááááá...huráá

baby museli sme prist skor z dovolenky, lebo vo štvrtok paradne prsalo a predpovede boli aj na dalsie dne take...takze sme o dva dni skor doma...ale uz konečne....som trochu opalená tak do pohodky ale este to doladím doma možno....

naša ,,slnečnička,, ma nasťastie celu cestu posluchala a nebolo mi a nie je špatne co ma teší....dúfam, že to tak ostane cez cele tehulkovanie...

nečítam čo ste všetko popísali tak mi napíšte všééééétky to podstatné čo sa zmenilo 😉 😛 😛 dúúúúúfam, že sa vešetky vydávame 😉 😃 😃 😃 😃

• ahoj caly 😵 vitaj doma 🙂 🙂 🙂
    no skoda,ze ste kvoli pocasiu museli prist skor domov..ale zas si mozes tie dva dni oddychnut aj tu..

• ahojte baby..ako vikendujete?
    ja uz mam poupratovane a rozmyslam,co idem robit ako dalsie..momentalne sa mi aj chce..comu velmi nerozumiem 😃

• pekný víkend 😵

caly...awooooj....no..čo ...ako bolo? 🤔 ...vypráááávaj....kde ste to boli? aké more? 😃
    ja už som celá nedočkavá na našu dovču 😃 ...dnes sme boli v gréckej reštike...takže sme sa zas naladili na to santorini 😃 ...ale už sme rozmýšlali aj nad dominikánskou republikou....lenže neviem, či by nám to finančne vyšlo....a potom je tam obdobie hurikánov a ešte malária a podobné choroby....takže to grécko bude dúfam, bez rizika 🙂 ...už sa neviem dočkať...nech už je po svadbe 😬

lea...ty si dnes aká akčná 😬

ja idem robiť dip...lebo doteraz sme boli v meste 😶

• ahoj lori..no musim to teda vyuzit..kym sa mi chce.. 😃

• lea...potom napíš, čo si teda stihla, ked ťa chytila prudko akčná nálada 😬

• uz som aj oprala..aj troje nohavice upravila..a este si spravila peknu ozdobu do izby..a idem sa pustit do popolnocnych siat.. 😎

• pekne nedelne popoludnie 🙂

co mate nové? mi sme u nasich a ja sa ladujem keksikmi 😛 😃

lorinko...bolo fajn ale zimááááá...som trochu opalena, ale musim to doladit tu, len nech je pekne a teplo lebo do solarka nemozem 😐

lea..co si to posila?? 🤔 🤔 pánečky!! ty si sikula

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov