Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj caly..takze uz pojedas vsetko :-D no mala som dobru naladu,tak som to vyuzila..teraz este dorabam tie popolnocne saty..ale vcera som spravila vacsinu na nich..este nejaka 1/3 takze fakt uz len kusok..len rozmyslam nad kvetom na satach..takze o drobnost viac..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola akurat zaniest kamoske podsivku aby mi posila stuhy na stoly...potrebujem jej asi 60m tak na sirku 30cm....taka staroruzova farba..pekné to bude... uz aj obrucky som videla ale moja je mi velka takze sme to este dali upravit....mileho je mu akurat :-) inac stale cakam na tvoje oznamko ;-)
Odpovedať
no tak to budete mat urcite super.. a kedy budu obrucky doma? to oznamko sa este neposlalo..chcela som to tento tyzden,no netusim,co robil..ale ten dalsi to uz posle..prinutim ho este dnes si vsetko pripravit..
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze uz v stredu budu doma....podla toho ako drahy pojde na Zahorie :-D no tak sa tesim ;-)
Odpovedať
aha..no som zvedava,ze ake ste si vybrali.. sa nam to krati..obom rovnako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj...awoooj....awooooj :-D tak čo ste postíháli? =-) caly..a kde ste to boli? zima? :-o my sme akrát pozerali do katalogu cestoviek...a ja tam robím také fajočky...že kde sa mi to páči a kde ne... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....chorvatsko-primošten....akože bolo 27-29 °C ale len dva dni svietilo..jeden den prenádherne ani mráčik a potom... 8-( lejááááák a potoky vody...tak sme sa nasrali a odišli domov, lebo predpovede boli až na tri dni rovnaké... takže čo zatiaľ vyhráva?,?? ja si myslím, že Grécko je super voľba ;-)
Odpovedať
ahoj lori..kam to bude? no ja dorabam tie popolnocne..potom niekedy pridam fotku :-) ide to celkom dobre..ale zabera pekne cas..no vacsina je hotova.. caly..tak dufam,ze doma mate teplo..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..keby nám ešte kúrili tak by bolo :-D :-D :-D prší tu a kosa je taká parádna, že sedím nababušená :-|
Odpovedať
no tu svieti slniecko..ale pofukuje vietor..no aspon je to take prijemne.. aj ked som napsledy bola vonku v piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
caly....ja som na teba myslela, že jak sa vyvaluješ na pláži a rochníš v mori jak vorvan :-D lea...som zvedavá na šatky ;-) no...vyhráva santorini..jednoznačne...a ešte prichádza do uvahy aj kreta, kos... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidíš a ja som tam dobre že nazamrzla :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caly...tak si si mala zobrať ladviňák a krmiť čajky s palčákmi na ruke :-D
Odpovedať
lori..no super volba..my budeme asi doma.. caly..kozuch trebalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no prééésne.. :-D :-D ale tak dobre bolo dobre.. :-p bóóóže ja by som spaláááá baby moje....mamina akurat robí palacinky a preva som domligala kapustovu polievku..no chute prechute :-D .. a vy ste sa ako mali tu ináč??
Odpovedať
Profilova fotka
lea... nepojdete teda na korfu? =-) caly...aj mne sa chce spať..v noco som nemohla do 2 zaspať....a ráno som už o 7mej bola hore 8-( práve idem uvariť zeleninovú polievku, ale namám doma ani štipku soli...tak tam dám vegetu a masoxovú kocku...dufam, že to nebude moc vadiť :-| inak ma stále bolí niečo v krku...ale nie hrdlo..myslím pri uzlinách...a mám z toho nervy... :-S ]-( no...a už chcem, nech je po svadbe :-D nech možme futačiť na dovču :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule....tak ja sa idem pustiť do tej polievky..moc sa mi nece...ale som hladná...a zajtra by tá zelenina už nebola taká čerstvá x-) pekný večer x-)
Odpovedať
lori..zrejme nie..lebo si idem robit vodicak..a to zaberie dost casu..no mozno na vikend skocime do irska..popozeram nejake pekne hotely a uvidim.. no ja som na zlcnikovej diete..aby som neskoncila v nemocnici pred svadbou..nebolo by to nic dobre.. caly..no je super..ze ti ma kto navarit..ked nevies,co by si zjedla..len moc nepriber..aby si sa zmestila do siat :-D
Odpovedať
caute kocky:-) ako sa mavate? caly...avoj, vitaj:-) ako bolo na dovci? :-)
Odpovedať
ahoj pia..ako vikendujes? ja sa venujem zas pripravam na svadbu..sa to krati..ale tebe este rychlejsie :-D
Odpovedať
lea...ahoj, no vikendovala som celkom v pohodke, som u draheho v ziline a tiez este riesime nejake vody na stoly :-) ty co porabas?? jasne, ze len 19 dniiiiii..juuj, tesim sa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
bréé ráááno pia...jéééj...ty už to máš len za prár dníčkov x-) ....ja až za mesiac a pár dní :-p
Odpovedať
lori...avoj:-) no tak uz sa to blizi:-) ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
pia....ani nehovor....my sme zhánali stužky na menovky...no zhánali je silní slovo...isli sme cez víkend cez mesto...tak sme sa stavili v tescu...ale nioč moc :-| ...my začneme s prípravami riadne až ked nám bude prihárať pod zadnicou :-D a vy? už ste vmerku, čo? :-N
Odpovedať
ahaa, no pekne stuzky zozenies v galanterke:-) vselijake ake chces ;-) no my akurat este riesime nejake "pitivo" po stoloch, :-D a mam furt depku aka bude farba vyzdoby 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne práve písala vedúca dip., že sa tam mám dnes staviť :-| ...takže na 12tu musím naklusať do mesta.... pia...nemáj...ved urob takú akú ceš :-D
Odpovedať
no vidis a mozes sa potom stavit na stuzky:-) idem do vane, tak zatiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa...o...aka romantika :-D
Odpovedať
ahojte baby.. tak vera som dorobila tie satky..potom dam foto.. pia..no krati sa to..ani sa mi nechce verit ako rychlo.. lori..urcite galanterku navstiv..nie tesco..je to tam zbytocne drahe..a ani dobry vyber nemaju..
Odpovedať
Profilova fotka
helou lea...a ty nie si v práci??? =-) pia...neutopila si sa?? no naša dovolenka bola studena a upršaná ale dva dni v poho a som aj osmahnutá trochen... lori...už si domá??? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?