Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
tak to mate super..my budeme tyzden pred svadbou obvolavat,ci je vsetko v poriadku.. pre druzicky mam kvety..sa mi to celkom paci..a tym malym dame spravit kytice zo sladkosti x-)
Odpovedať
ahojte lea.....ty uz rozmyslas nad domom?? nasla som tvoj album na modrejstreche ;-)
Odpovedať
ahoj janja..no mam to tam,lebo baby boli zvedave,aky dom sa mi paci ;-) a chci vidiet foto z uk..no este som sa k tomu nedostala :-N
Odpovedať
aj ja tam chodim hladat inspiracie. Prave sa nam kreslia plany, tak hladame co a ako by sme mohli navrhnut
Odpovedať
moja sestra s manzelom prerabaju dom,takze ta mi stale cosi posielala..a tak som si citala modrustrechu..ved aspon budem znalejsia aj v inej oblasti :-D vy idete stavat?
Odpovedať
ano, teraz cakame na plany a stavebne povolenie a ak sa to vybavi, tak v septembri sa zacina
Odpovedať
a kde?
Odpovedať
pri bardejove
Odpovedať
:-) dobre..zdrham do prace..potom sa este ozvem..
Odpovedať
oki, aj ja padam. Dnes sa mi uz tu nechce byt
Odpovedať
no ja som prave v praci..ale radsej by som bola doma..v posteli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...nie si sama, aj ja som v praci 8-( ale zas budu peniaze :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kati..no ano..peniazky budu..a pojdu pekne na svadbu :-N takze si ich ani moc neuzijem.. ako ste na tom s rozpoctom..dodrzite ho?
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte x-) ako sa máme? nestíham čítať, lebo ideme s chlopom na cajgel x-) dnes som vybavila kaderníčku a aj tie stužky som kúpila na tie balíčky s čoko srdiečkami x-) a stále ma tak divne boli pri tých uzlinách...ách jáj 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) lea...jasne peniaze pojdu na svadbu :-D a nemale =-) rozpocet sme uz davno prekrocili a to skoro dvojnasobne! ale mozme si to nastastie dovolit, inak by bolo zle nedobre. vy?
Odpovedať
kati..jednou pozitivnou vecou je,ze ked silnie koruna,tak aspon niektore veci vyjdu ovela lacnejsie.. zatial sa celkom drzime..uvidime,az budeme vsetko vyplacat..
Odpovedať
Profilova fotka
este si planujes nieco kupit na svadbu? ci uz vsetko mas?
Odpovedať
este nam chyba vino a veci na obcerstvenie..to vyjde asi 10t =-) a mne treba podpiru pod svadobne a pod popolnocne saty..a dokupit kozmetiku.. to by malo byt zrejme vsetko.. ty este nieco zhanas?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my vino aj alkohol, ale to sa bude kupovat tyzden pred svadbou, moj Tomas to pojde kupit s kamaratmi. ale to su take veci, co netreba zhanat, alkohol sa nakupi v jednom obchode a je vybavene. vino sa mozno pojde kupit do Modry alebo Pezinka. A tie tangace nestastne. Dnes som zas bola v tom obchode a objednala som si ine tak dufam tie mi budu dobre sediet. A hentie potom vratim, vlastne by som ich len zamenila. To je trochu taky divny obchod, ako maju tam len kvalitne spodne pradlo, ale z kazdeho maju len 1 ks takze vacsinou si musis aj tak objednat, to je take trocha neprakticke, ale zas mam to hned pri robote tak tam vzdy odbehnem cez obed. A co je ta podpira? =-)
Odpovedať
no ja chcem konkretnu flasu bieleho vina takze si to pojdem aj kupit.. tak dufam,ze ti to teda sadne uz..aby si bola spokojna.. ja som si prave checkla tie svoje..a je to velkost 36..ale to bolo najmensie cislo,co mali a mne sa tak pacili..len asi budem musiet kupit ine,lebo su dost velke..necham na tehotenstvo :-D podpira je podprsenka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, aj som si myslela, len som si nebola celkom ista :-N ja som si tie nohavicky objednala najmensie cislo co mali 10 tak hadam mi nebudu velke, lebo nieco mam velkost 8 a nieco 10 A podrsenku chces aku? ja som zhanala len taku, co Ti zakryva polovicu prs s rovnym strihom, bez vystuze, len s kosticami a take mi povedali, ze sa ani nevyrabaju...tak som si kupila svadobnu taku, ktoru som este nikdy nenosila - s vystuzou, vyzera to pekne, len pre mna nieco nove :-N a po polnoci na nej len prehodim ramienka ;-) a mozno si dam tie priesvitne hned aj pod svadobne saty namiesto bielych, uvidim, ako to bude vyzerat...
Odpovedať
Profilova fotka
vyhoda na tychto original svadobnych podprsenkach je, ze ju mozes mat s bielymi ramienkami, s prisvitnymi ramienkami, s ramienkami rovnymi a ramienkom okolo krku, taka je aj ta moja, to mas 4 v 1 x-)
Odpovedať
no ja si kupujem tak S-M nohavicky..ale tieto vyzeraju aj tak velke..ved uvidim,co najdem v jednom obchode v ziline..mam jeden vyhliadnuty,kde mali peknu bielu podpiru,ktora by sa mi mohla zmestit aj do siat :-D lebo nemam problem s objemom :-N ja som si na promocie kupila korzetovu podpiru a doteraz som ju nikde nepouzila..akosi mi len ostava v skrini..ale hadam tentoraz vyuzijem tu novu.. a potrebujem aj pod popolnocne a tam je lepsia cervena..alebo bordova..uvidim,co budu mat..
Odpovedať
Profilova fotka
bréé ráno x-) tak..čo to tu riešime...á...spodné prádielko x-) ....ja sa s tým absolutne nezaťažujem....nosím nohavičky S a kúpila som si ich v H&M :-N ....a podprdu kupim asi v triumphe ;-) ..už som jednu kupovala na skúšku šiat, ale je taká dobá, že som ju začala nosiť bežne a jedno čierne triko mi pustilo trochu...takže takú si už predsa nomôžem dávať pod šaty :-p ale kočky mi poradili, že kludne možem ísť aj bez podprdy :-p ale neviem....čo vy na to? =-)
Odpovedať
dobre ranko :-) lori..ja mozno pojdem bez podpiry..ale urcite si ju kupim a vo svadobny den sa rozhodnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aj ja tak rozmýšlam....že si ju kúpim a uvidím...ved podprda sa využije vždy :-D
Odpovedať
presne tak..ved som si nakupila nove oblecko,tak ju urcite pod to vyuzijem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babýýýý čáu ja len na tom koníkovy vysím ]-( ale myslím aj na vás :-) idem práve na čerešne :-D ozvem sa večer už máme srdiečko x-) x-) a 6mm...hurááááááááááá :-D
Odpovedať
caly..no tak to je skvele..coskoro prezradis,co to bude..aky je to pocit mam nieco take krasne v sebe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný dník prajem nevestičkám...čo to majú už za pár dní x-) ...ja dnes presne o mesiac :-S caly...awooj segra.... :-D takže takto si nás ty vymenila za kona? ]-( :-D :-D :-p l
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?