Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • no tak to su este urcite dokpu viacej pancusiek, aspon 3 nech mas. Ja pancusky neznasam 😠 takze u mna nehrozia 🙂 akej farby budes mat panucsky? A budes mat rovnake topanky k svadobnym satam aj k popolnocnym ci ine?

• no ja budem mat samodrzky..len tamto bolo prve,co ma napadlo v slovencine 😃
    topanky este neviem..zatial to vyzera,ze bud tie iste alebo si dam k popolnocnym cierne sandalky..uvidim..
    ty si na tom ako?

• ja mam k svadobnym original topanky zo svadobnej kolekcie (z bhs) a k popolnocnym sandalky (z debenhams) mam ich v albume

• Sponzor fóra
  • oba obchody poznam 🙂
    z bhs mam podvazok,ktory neviem,ci vyuzijem 😬 a v tom druhom sme kupovali koselu pre zenicha..
    inac..bhs ma pekny vyber topanok..som slintala jedna radost..len ja potrebujem vysoky opatok..ale mam rainbow club..modely od else..alebo tak nejako sa to pise..

• aj my sme kupovali koselu pre zenicha v Debenhams - super vyber a kravaty v Nexte

• skoncil fucik, rusi vyhrali, ale inak ja moc futbal nie...to len tak jednym ockom, zatial co som tu na chate

• oki lea na dnes koncim...ideme este nieco porabat. prajem este pekny weekend 🙂

• pekne sny a zvysok vikendu..ja som si uz nasla zabavku na dnesny vecer 😃

• dobre ranko dievcata. uz sa nam to riadne blizi. Som sa rano zlakla ked som pozrela, ze to mam za 33 dni. 😮

• janja...no veru uz sa nam to blizi 😃 sa fakt tesim 😃 dufam vsetko dobre dopadne. ja to mam za 19 dni 😬

• ahojte..aj ja to mam za 19dní 😞 a akurat riesim zasadací poriadok.....

• boooože ja sa asi nechem vydávať 😞 volakosi ma prepadávajú nočné mory...a veru sa aj vadíme doma...ale to sú asi moje hormóny a moj chlapec to nezvláda.. 😃 ale ani ja nie.. 🤔 😬 som nervóóózna !!! 😠

• baby..no aspon nie som sama,co to ma za 19 🤔
    normalne zacinam byt z toho v soku..stres je zatial dost daleko..ale urcite ma neobide dalsi tyzden..budem sa musiet pobalit..a to bez stresu nepojde,kedze nesmiem NIC zabudnut 😒

• awoooojte nevestičky....už sa nám to blíži 😃

tak nestresujme a hurá do vydaja 😃 ....

ja mám teraz plnú hlavu dip....pretože na poslednú chvílu musím z´meni štatistický postup 😠 ...a to musím tento týždne odovzdať v dvoch exemplároch...a ja ani netuším, kde si to pojdem dať zviazať 😐

som sa rozhodla, že tie botky, čo mám...aj budú...takže ich musím rozchodiť, bo ma tlačia jak svine 😠 ....a na nechty si asi dám lak vo farbe stuhy....a nalakoujem si to sama...nebudem zbytočne vyvalovať peniaze aj za pedikura 😛 😬

caly...hlavu hore, šegra....to tie mamičkovské hormóny 😬 ....hromadný úsmev poprosím a huráááá do vydaja, ako som už povedala 😃

• lori..no teeda.take soky ti robia na poslednu chvilu? 🤔

• Sponzor fóra
  • servando segra 😃

sa ti machruje ked to máš až 19-teho 😃 😃 😃 fúúúúha aj ja uz dve hodiny sedim a chodim vo svadobnych topankach a veru este ma jedna tlačí... ale su veľmi mäkučké...ale ja neviem či tú váhu udržiáááá 🤔 😃

• caly neboj,nie si v tom sama 😃 sme viacere s tou 12. 😬

• veru lea... ale akosi nemam ziaden stres....akurat drahy vezie domov obručky a starejsieho sme v nedelu zohnali....chlapíka co to robí 30 rokov...tak aspon, ze chaos nebude a so zasadacím poriadkom co sa tyka mojej rodiny som spokojná takze co mi viacej treba... 😃
    este jedny topanky a spodne pradlo...ale to az na poslednu hcvilu..lebo mi prsa rastú...aj sit ma ide zacat len tento tyzden krajcirka(popolnocne)....takze pohodaaaa 😃 😃

• no to spodne by si si urcite vybrala v jednom obchode,ktory som navstivila..kosicky od D a poviem ti,som si tam pripadala akoby som mala lentilky 🤔 🤔 🤔

• čítala som tvoju skusenost...no neskutocné cosi... 🙂

ja budem riesit korzetovu podprdu...mala som C -čka ale ktovie co to bude teraz... 😃 😃

no ale ze som sa dala ukecat aby mi na saty pripevnili ramienka...ked budem tancovat aby mi nespadli...ale to sa urcite nestane lebo mi drzali super tie satky... 😃

• caly 😃 ...no machrujem....ale vy to už budete mať za sebou a ja práve dotanem tie najvačšie stresy 😛 😃

lea..hej..na poslednú chvílu...mám nerv a tiky z toho 😠

ale mna bola laby z tých topiek porádno 😒

• no ved uvidis..este nejaky ten cas mas 😃

• babaule...ja zajtra musím zavolať do salonu a objednať sa na tu skušku šiat predsvadobnú....

a chcem sa jej opýtať, či sa dá aj bez podrdy 😬

• inak...ako sme to tu pekne zvládli tie mesiace čakať na svadbu....a už je to pred dverami....óóó..... 😃

• lori..no budeme uz len behat ako najate po uradoch a ty budes stresovat 😃
    a kde ta tak tlacia tie topky?

• lea...všade 😦 ....sú strááášne tvrdé.....ja ani neviem, prečo som si ich kupila 😦 ..to mám v obchode taký ošial....a ked prídem domov....tak zistím, že tlačia 😶

• a nedaju sa vratit?

• lea...to som kupovala, ešte začiatkom marca....a vrátiť tovar sa dá tuším do mesiaca 😐

• to su tie zlate,co mas v albume?

• hej 😉 ...sú pekné...od zajtra sa v nich budem premávať po byte...dúfam, že si aspon trochu zvyknem 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o kvalitnú umelecko - dokumentárnu reportáž vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej fotografii a videu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov