Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to su este urcite dokpu viacej pancusiek, aspon 3 nech mas. Ja pancusky neznasam ]-( takze u mna nehrozia :-) akej farby budes mat panucsky? A budes mat rovnake topanky k svadobnym satam aj k popolnocnym ci ine?
Odpovedať
no ja budem mat samodrzky..len tamto bolo prve,co ma napadlo v slovencine :-D topanky este neviem..zatial to vyzera,ze bud tie iste alebo si dam k popolnocnym cierne sandalky..uvidim.. ty si na tom ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam k svadobnym original topanky zo svadobnej kolekcie (z bhs) a k popolnocnym sandalky (z debenhams) mam ich v albume
Odpovedať
oba obchody poznam :-) z bhs mam podvazok,ktory neviem,ci vyuzijem :-N a v tom druhom sme kupovali koselu pre zenicha.. inac..bhs ma pekny vyber topanok..som slintala jedna radost..len ja potrebujem vysoky opatok..ale mam rainbow club..modely od else..alebo tak nejako sa to pise..
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme kupovali koselu pre zenicha v Debenhams - super vyber a kravaty v Nexte
Odpovedať
Profilova fotka
skoncil fucik, rusi vyhrali, ale inak ja moc futbal nie...to len tak jednym ockom, zatial co som tu na chate
Odpovedať
Profilova fotka
oki lea na dnes koncim...ideme este nieco porabat. prajem este pekny weekend :-)
Odpovedať
pekne sny a zvysok vikendu..ja som si uz nasla zabavku na dnesny vecer :-D
Odpovedať
dobre ranko dievcata. uz sa nam to riadne blizi. Som sa rano zlakla ked som pozrela, ze to mam za 33 dni. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
janja...no veru uz sa nam to blizi :-D sa fakt tesim :-D dufam vsetko dobre dopadne. ja to mam za 19 dni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..aj ja to mam za 19dní :-( a akurat riesim zasadací poriadok.....
Odpovedať
Profilova fotka
boooože ja sa asi nechem vydávať :-( volakosi ma prepadávajú nočné mory...a veru sa aj vadíme doma...ale to sú asi moje hormóny a moj chlapec to nezvláda.. :-D ale ani ja nie.. =-) :-N som nervóóózna !!! ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby..no aspon nie som sama,co to ma za 19 =-) normalne zacinam byt z toho v soku..stres je zatial dost daleko..ale urcite ma neobide dalsi tyzden..budem sa musiet pobalit..a to bez stresu nepojde,kedze nesmiem NIC zabudnut :-S
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte nevestičky....už sa nám to blíži :-D tak nestresujme a hurá do vydaja :-D .... ja mám teraz plnú hlavu dip....pretože na poslednú chvílu musím z´meni štatistický postup ]-( ...a to musím tento týždne odovzdať v dvoch exemplároch...a ja ani netuším, kde si to pojdem dať zviazať :-| som sa rozhodla, že tie botky, čo mám...aj budú...takže ich musím rozchodiť, bo ma tlačia jak svine ]-( ....a na nechty si asi dám lak vo farbe stuhy....a nalakoujem si to sama...nebudem zbytočne vyvalovať peniaze aj za pedikura :-p :-N caly...hlavu hore, šegra....to tie mamičkovské hormóny :-N ....hromadný úsmev poprosím a huráááá do vydaja, ako som už povedala :-D
Odpovedať
lori..no teeda.take soky ti robia na poslednu chvilu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
servando segra :-D sa ti machruje ked to máš až 19-teho :-D :-D :-D fúúúúha aj ja uz dve hodiny sedim a chodim vo svadobnych topankach a veru este ma jedna tlačí... ale su veľmi mäkučké...ale ja neviem či tú váhu udržiáááá =-) :-D
Odpovedať
caly neboj,nie si v tom sama :-D sme viacere s tou 12. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru lea... ale akosi nemam ziaden stres....akurat drahy vezie domov obručky a starejsieho sme v nedelu zohnali....chlapíka co to robí 30 rokov...tak aspon, ze chaos nebude a so zasadacím poriadkom co sa tyka mojej rodiny som spokojná takze co mi viacej treba... :-D este jedny topanky a spodne pradlo...ale to az na poslednu hcvilu..lebo mi prsa rastú...aj sit ma ide zacat len tento tyzden krajcirka(popolnocne)....takze pohodaaaa :-D :-D
Odpovedať
no to spodne by si si urcite vybrala v jednom obchode,ktory som navstivila..kosicky od D a poviem ti,som si tam pripadala akoby som mala lentilky =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
čítala som tvoju skusenost...no neskutocné cosi... :-) ja budem riesit korzetovu podprdu...mala som C -čka ale ktovie co to bude teraz... :-D :-D no ale ze som sa dala ukecat aby mi na saty pripevnili ramienka...ked budem tancovat aby mi nespadli...ale to sa urcite nestane lebo mi drzali super tie satky... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly :-D ...no machrujem....ale vy to už budete mať za sebou a ja práve dotanem tie najvačšie stresy :-p :-D lea..hej..na poslednú chvílu...mám nerv a tiky z toho ]-( ale mna bola laby z tých topiek porádno :-S
Odpovedať
no ved uvidis..este nejaky ten cas mas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babaule...ja zajtra musím zavolať do salonu a objednať sa na tu skušku šiat predsvadobnú.... a chcem sa jej opýtať, či sa dá aj bez podrdy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak...ako sme to tu pekne zvládli tie mesiace čakať na svadbu....a už je to pred dverami....óóó..... :-D
Odpovedať
lori..no budeme uz len behat ako najate po uradoch a ty budes stresovat :-D a kde ta tak tlacia tie topky?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...všade 8-( ....sú strááášne tvrdé.....ja ani neviem, prečo som si ich kupila 8-( ..to mám v obchode taký ošial....a ked prídem domov....tak zistím, že tlačia :-x
Odpovedať
a nedaju sa vratit?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to som kupovala, ešte začiatkom marca....a vrátiť tovar sa dá tuším do mesiaca :-|
Odpovedať
to su tie zlate,co mas v albume?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ;-) ...sú pekné...od zajtra sa v nich budem premávať po byte...dúfam, že si aspon trochu zvyknem x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?