Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no daj si do nich pekne silonky a sup sa prechadzat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...budem končiť....včera som toho naspala minimum....lebo sme boli do 23.30 v kine na sex v meste....takže ma ták štípu oči jak najaté 8-( ozaj...teraz sú v londone zlavy, čo? :-D ...to by som tam chodila, jak s nasolenou riťou :-D ...aj tu sú letné zlavy....ale to sa nedá porovnať s europskymi velkomestami :-D
Odpovedať
no nechystam sa na ziadne nakupy..az po svadbe..teraz musim co najviac odlozit..takze musim byt dobra.. pekny vecer teda..
Odpovedať
Profilova fotka
lori...máš ked roztahovat...obuj si mokre ponozky tenke bavlnene a chodievaj v tych to zaručene roztiahne topanky....ja som v tychto mojich sandalkach tak chodila po byte a paráda...roztiahli sa...
Odpovedať
cakte kocky.-) dlho som absentovala, ale uz budem tu povinne:-) dnes som mala promocie, akurat sme dosli domkov.. lori..aj ja som bola na sex v meste, bola som nadsena :-D
Odpovedať
ahojte baby..no ja uz zacinam nestihat..a to som stale este v zahranici.. dnes mi napisali z restiky,tak s vyzdobou zacnu uz doobedu,co je celkom dobre..a uz som objednana na predsvadobny uces..potrebujem dat dorobit melir..nech som kocka..len budem musiet kupit sampon na svetle vlasy,aby mi melir vydrzal dlhsie..
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko nevestičky.... ja som na totalku celú noc som nespala. :-( ...strašne ma včera začalo z ničho nič bolieť pod pazuchami. ;-( ...ale tak strašne, že ani nemožem poriadne vystrieť ruky ...bola mi zima.... 8-( ...nemviem, čo mi je..... ....tak idem teraz k lekárovi.....zas sa tu neukážem....mám z toho depku...teraz pred dokončením dip. a pred svadbou ;-( tak sa tu majte
Odpovedať
ahojte, och lori.....na teba sa nejako lepi smola :-| Dufam, ze ti doktorka pomoze x-)
Odpovedať
ahojte baby..ja som vcera zaspala pri pc..som total rozbita posledne dni.. lori..dufam,to nie je nic vazne..davaj na seba velky pozor..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-) lorinko...ako si dopadla u lekara?? verim, ze v poho lea... vy sa kedy vraciate naspat po svadbe do UK?
Odpovedať
ahoj kati..no to este netusim..musim vodicak spravit a az tak mozeme ist..
Odpovedať
Profilova fotka
a vodicak robis tu, ci na SVK?
Odpovedať
Článok sa načítava...
na svk..je to tam lacnejsie a lahsie..
Odpovedať
Profilova fotka
no len tu zas na druhej strane...ale ked si nejazdila pred tym, nebudes mat taky problem :-) ja som prve 2 tyzdne problem mala. lebo po 5 rokoch jadenia na pravej strane, som sa musela preorientovat na lavu stranu...ale hovorim trvalo to asi 2 tyzdne, teraz mi to ani nepride...a ked som zas na SVK tak tam sa dam automaticky na spravnu stranu e nemam tendenciu ist do protismeru, nastastie x-)
Odpovedať
no ja ho chcem vyuzivat na svk..tu to nepotrebujem..aspon si myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si robila vodicak ked som mala 19 rokov a na autoskolu mam pekne spomienky x-) bolo to uz tak davno...ja jazdim denno-denne, ale zo zaciatku to bolo take odveci, nevedela som poriadne parkovat, take neiste to bolo, ale to je logicke, ked mas v ruke vodicak 2 mesiace...po rokoch jazdenia uz to mam taku automatiku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a nezabuden otazku z udrzby, co mi dal policaj: druhy brz a na akom principe pracuju...brzdy su kotucove, bubnove a rucna brzda, stale si to pamatam :-N
Odpovedať
no teda..si sikovna :-) to vsetci rokmi ziskaju prax..ak jazdia ovsem..ale ja si chcem robit preto,aby som ho potom aj vyuzivala..nie len tak..
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ved naco robit vodicak, ked sa nebude jazdit, to by bolo zbytocne
Odpovedať
Profilova fotka
ale musim priznat, ze na skusky som sa poctivo ucila a prisla som vzorne pripravena :-) lebo mi na tom zalezalo, chcela som jazdit
Odpovedať
Profilova fotka
inak dnes co sa ni stalo v robote...rano si ma zavolal sef do svojej kancelarie, reku, ze o co ide, kedze mame velmi dobre vztahy a dal Ti mi do ruky obalku s librami, ze na svadobny dar :-N velmi mile to od neho bolo x-)
Odpovedať
no ja som sa uz naucila dopravne znacky..vyhlasku som si precitala..ale este chcem znova precitat..a aj zakony som si uz presla..krizovatky ovladam na 98%..a zostal mi uz len motor =-) tak to potesi..u nas v praci sa robia zbierky na nasom oddeleni..takze aj mne sa cosi ujde..uz aj pozeram,ze na co by som to pouzila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a napada Ta nieco?? aku mas vlastne pracovnu dobu?
Odpovedať
samozrejme..nieco do kuchyne :-) a potom este uvidime..na com sa dohodneme.. robim od deviatej do stvrtej..takze pohoda..vstavam o pol osmej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vstavam o 7.15 hod., v robote zacinam o 8.30 hod., cesta mi trva 10 min autom, mam to kusok, 2,5 mile, ale hodinu mi trva, kym sa vytrepem z domu :-.
Odpovedať
no aj ja si necham uz hodinu..kedze zvacsa rano varim aj obed do prace :-D a kazdy den poctivo nanasam make-up..nech sa vytrenujem :-D
Odpovedať
a cesta mi trva do pol hodiny peso :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa malujem kazde rano :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja som inak notoricky meskac, vzdy a vsade chodim neskoro :-x hruza
Odpovedať
no ja som zvacsa skor,pripadne nacas..pokial vsak neriesim nieco dolezite a tak nestiham..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?