Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ved ja si myslim, ze to je uplne jedno, ako ti to vyhovuje :-) zajtra idem na skusku ucesu, tak som zvedava co kadernicka vymysli :-N
Odpovedať
no ak buem po lavej strane,tak pohare budu musiet byt otocene k nam.. a aky uces chces? ja prave vyberam pesnicky na dvd a zaverecny tanec..plus pre kapelu..
Odpovedať
uces este neviem,ale asi vycesane najskor, lebo budem spotena =-) a pesnicky uz mam vybrate na dvd :-D
Odpovedať
ja si necham rozpustene vlasy..sa mi to viac hodi a aj paci..musim byt ina :-D v rodine mali vsetky vycesane :-D a budete mat aj nejaky program?
Odpovedať
tak ja som skusala tiez rozpustene, ale viac sa mi to hodilo zopnute nejak..nie nebudeme, vy budete mat program?
Odpovedať
som chcela tu prisahu..len musim zistit,ci sa daju na to aj rodicia..
Odpovedať
aku prisahu?
Odpovedať
prisaha mladych,svokier a svokrov..
Odpovedať
jaaaj...mna mama do toho nuti, ale ja necem... :-N
Odpovedať
nahodou je to super..dobra sranda.. u nas budu problem otcovia..
Odpovedať
mozno mas iny material na citanie, ale co mala sestra, tak kazdy reval, zdalo sa mi to trapne..mozno u vas je to ine ;-)
Odpovedať
si daj vyhladat do fore prisaha svokier..a najde ti to.. mozes porovnat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok, :-) dobre idem ja obedovat, som nejak vyhladla, tak pekny dnik zatial ;-)
Odpovedať
dobru chut..a maj sa zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea....my sme tiez vyberali pesnicky na dvd, vcera sme to ukoncili, nechceli sme nic take, co sa v radiach hralo milion krat... :-S len stale nam chyba 3. skladba na svadobny ceremonial, co sa nam pacili nejake skladby, ziadna nemala pozadovanu dlzku aspon 3,5 minuty :-( tak to musime este dokoncit inak vcera sme boli vecer zit a tie anglanky nemaju chybu...su strasne tlste a este aj skarede a nemaju problem si dat minisuknu alebo tricko kde jej prevysa sadlo :-S alebo nosia rozne uniformy ako chyzne, policajtky...ked to porovnam s babami na Slovensku, vobec sa necudujem, ze patrime k najkrajsim zenam sveta :-N
Odpovedať
ahoj kati.. ja robim zatial uzsi vyber pesniciek a potom sa s milym dohodneme..my budeme mat zrejme take tie popularne..kedze sa mi nechce rozmyslat nad nejakou inou.. a vyberam piesen este na zaverecny tanec a mam ich niekolko,co som nesmierne rada..len nesmu trvat dlhsie ako 4,5min takze si sa vecer vyzivala v tom,aka si krasna x-) ja necham,kde maju rozum tie baby..ved by si mali uvedomit co mozu a co nie..asi by mali vsetky povinne absolvovat vylet na svk..aby pochopili,ze to nie je len fast food a kypre krivky..
Odpovedať
Profilova fotka
a preco nesmiu trvat ako 4,5 min? Vsetky pesnicky na svadbe nechavame na DJ, je to nas dlhorocny kamarat, ktori robi svadby uz zopar rokov takze presne vie, co ma hrat pri prvom tanci, pri odcepceni a pod. Videli sme svadobne dvd, kde hral a hral celu svadbu uplne uzasne x-) a samozrejme nieco extra na zelanie Ti zahra hocikedy. sme boli straaasne radi, ze nam bude hrat, lebo akurat to super vyslo, ze sa 4 dni pred nasou svadbou vrati z dovolenky ;-) kolega (anglican) bol v Prahe a vravel, ze nechapal z toho, ake krasne zeny tam bezne stretol na ulici...a ja mu hovorim, kamarade, to si este nebol na Slovensku ;-) :-D on ze tomu veri, ked ma vidi...no ale fakt tie anglanky a vlastne aj anglani - chlapi to je des :-S inak by ma zaujimalo, ze ked sa taka tlsta baba tak nahodi a kukne sa do zrkadla, ze co si mysli...asi nieco take - aka ze som krasna?? :-S
Odpovedať
my budeme mat kapelu..co som velmi rada..ale chcela by som tam mozno aj nejake pesnicky,co nehraju..a rozmslam aj nad vychodniarskou ludovkou..tie urcite nevedia.. a zaverecny tanec chcem preto takej dlzky..aby som sa prilis neunavila..a navyse potrebujeme si nacvicit zostavu..takze cim kratsie.tym lepsie :-D no kopec zahranicnych sa cuduje,ze u as take krasky pobehuju..a to ja s mojou postavou som len sedy priemer..takze to je co povedat.. oni mozno maju take,co zmensuje..aby sa videli chudsie..len skoda,ze tie velkosti su fakt priserne..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli mat aj zivu kapelu, to mal by zase toho nasho DJ brat s kapelou, oni su taka muzikanska rodina, ale nakoniec nastali v kapele nezhody a tak ziva kapela nebude :-( chceli sme len ich, nechceli sme nikoho cudzieho, ale tak co uz, aspon ten DJ nam vysiel :-) tak sme radi no to mas pravdu lea, asi maju zostihlujuce zrkadla :-D inak si to neviem vysvetlit, pretoze im nikdy nebudem rozumiet! moja mamina si uz kupila komplet vsetko - saty (teda tie som jej kupovala ja :-N ), kabelku a sandalky si akurat predvcerom kupila :-) mi ukazovala cez kameru na skype, velmi pekne este . Mojej najlepsej kamoske chyba este kabelka a Tominova mamina si tiez uz kupila saty a topanky neviem, zavolam jej dnes, ci nieco zohnala.... U vas uz maju saty vsetky ci sa este siju?
Odpovedať
ja som brala prvu,co mi povedala,ze odspieva redovy :-D napr jedna kolegyna povedala,ze nechce schudnut velmi,lebo ma taku garderobu,ktoru by nemohla vyuzivat.. netusim ako su na tom s oblecenim..nezistovala som..ale viem,ze u mileho maju vsetci vsetko..a u mna netusim..hadam ano..mamine som posielala latku,nech si da usit top..ale neviem ako to dopadlo..musim zistit..
Odpovedať
Profilova fotka
no podla mna sa vela anglanok len vyhovara a nevedia si odopriet jedlo, myslim, ze nejde moc o tu garderobu, ved tu su aj znackove veci cenovo dostupne...
Odpovedať
len mna zaraza to,ze chude baby maju problem cosi kupit na seba..ved ked som bola na vypredaji siat..no mat velkost 40-44..tak si take krasne saty mozem dopriat..ale 36 bola faaakt bieda..
Odpovedať
baby..teraz je na rade nas mesiac =-) =-) =-) sa mi nechce verit,ze uz to doslo aj na nas :-N
Odpovedať
jaaaaaaaaj este zajtra idem do prace a potom sup - posledne pripravy... baby, ja som taka nervozna, ze az... to je hrozne. a to pocasie - ze vraj v sobotu ma prsat + burky... a my mame obrad aj grilovacku vonku... :(
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte bambulky x-) dlhšie som sem ani nepáchla.....tak neviem, čo je nové... ja mám výsledky z krvi v poriadku...tak som celá napichaná z toho :-D zajtra idem dať zviazať dipl...dnes už posledné dokoncovačky... :-p ja to mám o 19 dni :-N pia, sharka....držím palčeky...nembojte x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juu kocky, drzim vam vsetky palce, urcite budete mat krasne svabicky. pravidelne budem v juli sledovat albumy, aby som vas videla v plnej krase! x-) x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééééj...jedna...awooooj :-D ako? že si sem aj zavítala.... :-N
Odpovedať
ahojte baby..tak to uz aj na nas doslo :-N :-N :-N sharka..no teba som tu dlhsie nevidela..dufam,ze pripravy su uplne v pohode..a uzivas si tie zvysne dni x-) v druhej teme mame tie jednu babu,co to ma v sobotu..mozno sa tu aj ukaze.. lori..som rada,ze si v poriadku..a uzivaj si tie dni.. jedna..a tebe sa ako dari?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :-) ja som sa práve perfektne posekala s mladým :-| nadávala som a chcela som odísť z domu.....ale siel on... 8-( lorinko...som rada, že je vsetko v poriadku a si zdravá x-) ja mám dosť zvlástne obdobie teraz same zle spravy v okolí...aole mi sme v poriadku s babom..aspon dufam..ze sa na nom neodzrkadlí tento stres co sa vyrába okolo mna...nastávajúci nezvláda moje hormony.. :-S jedna...ahoj :-) no veru ako sa darí? lea...prislo mi uz oznamko :-) peknééééééé x-)
Odpovedať
caute baby, tak aj ja som tu uz zavítala. Teraz prázdninujem až do svadby, takze super. caly, ta co ste sa tak pochytili? Teraz by si nemala stresovať, lebo malé ti bude stále plakať :-S . Sadni si do kresla, vylož nohy a usmev na tvár. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?