Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • awoooooj šeeeegraaa 😃 ....budeš krásna tehulkovská nevesta 🙂

baby....mne sa ani nechce veriť, že už je to tu....celé mesiace o tom kecáme...a už budete pani 😵 tak zajtra vela vela stastia všetkým nevestičkám júlovým 😵 ...má byť slnečno...tak nech je aj vás spoločný život plný slnka 😎 😃

• caute kocky🙂 ako panicka sa mam super, je to krasne, mam pozorneho manzela, robi vsetko co mi na ociach vidi 😃 nechapem, to manzelstvo mojmu drahemu nejak prospieva 😃

uz sa tesim na vase svadbicky, 😃

• pia...tak to má pech 😃 ...nech mu to len dlho vydrží 😃

• Sponzor fóra
  • baby..tak ja este stale makm..keby som tak mala dalsich 15hodin..to by bolo super..sme riadne pozadu 😒

• vsetkym dnesnym nevestam zelam aby si svoj den D uzili naplno 🙂

• ahojcek nevesticky..vela stastia dnes, drzim vam palce lea a caly...

• lea a caly, drzte sa. Pocasie vam vyslo, dufam ze aj vsetko ostatne 😉

• krásny den novomanželky 😃 ....dúfam, že ste všetky štastné, preštasné a mojkáte sa so svojimi mangelíkmi 😃 ...

my sme sa dnes aj včera stihli pohádať 😒 ...asi predsvadboný stres...ale teraz je zas v pohodke 🙂 ....som total unavená...v noci som moc nespala 😦

• lea...videla som ťa v albume fifitko....krásna nevesta si bola...a šaty sú úžasne 😵 😵

• caute baby, tak som opat v praci 🙂 bolo to super, super unavne, vsetko vyslo a bola nenormalna zabava... )))) najlepsia party mojho zivota 🙂

• shaarka...vitaj medzi nami 😃

mna to čakáza 5 dní 😃

• a kedy budu fotky????

• amaterske hadam este dnes - musim sa ale venovat praci 🙂 lebo som v praci 🙂 a tie od profika www.zahumensky.com budu neskor, nechcem ho tlacit 😃

• tak už sa tešííííím 😃

• len sme sa zabudli po obrade odfotit s rodicmi, starymi rodicmi a tak... uplne nam to vyfucalo

• Sponzor fóra
  • joooj...tak to je pruser 😶 ....

• no je, ale co uz s tym? aj tak v podstete nebol cas - neviem, kde by sme to vopchali... neviem ci aj ostatne nevesty, ale my sme mali toooolko prace... 🙂 volna zabava sa nam s nazelikom zacala az o tretej v noci 😃 a to je fakt.

• a dokedy ste ponocovali?

• si predstav - o siestej rano nas vyhanal majitel restiky, uz som to kdesi pisala 🙂 a tesne predtym som este dojedala kapustove holubky s jelenim gulasom spolu 😃 😃
    hostia (uz len mladi) odmietali odist, lebo ze sa este bavia a este je co pit ))))

• zdravím vás snúbenice a manželky 😃 😃 😃

náš deň bol nádherný, počasíčko vyšlo a aj všetko až na malé detaily ktoré sme si len mi všímali...ááááále nevadí.... pridávam nejaké amatérske fotky aby ste nám to ohodnotili 😛 😃

lea....akóóóó

loorinko...už sa teškáš? júúúj ja som taká rada, že už to je za nami 🙂 aj ked bolo super do rána bieleho sme tancovali aj ked ja len tak opatrnejsie...bolo mi aj blééé chvíľku ale kríza prešla... 😵

• caly....awooooj žena naša 😃 ....gratulujééém k svadbičke....už sa tešííííím na fotoše moc moc 😃

• to je sila...že už to máte za sebou...sa mi ani veriť nechce....por roka o tom debatíme a je to fuč 😶 ...ach jo..nejaká som sentimentálna 😃 😛

• caly...to kdo je ten prvý družba...že aký feši 😃 😃

• oprava: kto 😶

• ségra servando 😃 😃 😃

moj prvý družba je moj bratranec 😛 😃 a co mám malinku prvu druzicku je jeho sestrička malá...

ti poviem, už je to fuč...sa teš.. 😃

• pridávam dalšie foto...a tie profesionílne budú myslím veľmi fajn...niečo sme už aj videli ale len na fotaku...a hlavné je, že sa páčili aj fotografovi...

• ó...ty máš takého fiši bratranca... 😃 ...ale mám pred svadbou..ja nič..ja muzikant 😶 😃

somstrašne zvedavá na popolnočky tvoje.... 😵

a krásna si bola...aj kytica....a vidím tam na stole aj královksú laliu...óóó 😃

• že fiši 😃 ...feši 😛

• len tie asi ani nemám na týchto amatérskych... 😐

• tak si budem musieť hold počkať 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť