Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
awoooooj šeeeegraaa :-D ....budeš krásna tehulkovská nevesta :-) baby....mne sa ani nechce veriť, že už je to tu....celé mesiace o tom kecáme...a už budete pani x-) tak zajtra vela vela stastia všetkým nevestičkám júlovým x-) ...má byť slnečno...tak nech je aj vás spoločný život plný slnka 8-) :-D
Odpovedať
caute kocky:-) ako panicka sa mam super, je to krasne, mam pozorneho manzela, robi vsetko co mi na ociach vidi :-D nechapem, to manzelstvo mojmu drahemu nejak prospieva :-D uz sa tesim na vase svadbicky, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to má pech :-D ...nech mu to len dlho vydrží :-D
Odpovedať
baby..tak ja este stale makm..keby som tak mala dalsich 15hodin..to by bolo super..sme riadne pozadu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym dnesnym nevestam zelam aby si svoj den D uzili naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky..vela stastia dnes, drzim vam palce lea a caly...
Odpovedať
lea a caly, drzte sa. Pocasie vam vyslo, dufam ze aj vsetko ostatne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny den novomanželky :-D ....dúfam, že ste všetky štastné, preštasné a mojkáte sa so svojimi mangelíkmi :-D ... my sme sa dnes aj včera stihli pohádať :-S ...asi predsvadboný stres...ale teraz je zas v pohodke :-) ....som total unavená...v noci som moc nespala 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea...videla som ťa v albume fifitko....krásna nevesta si bola...a šaty sú úžasne x-) x-)
Odpovedať
caute baby, tak som opat v praci :) bolo to super, super unavne, vsetko vyslo a bola nenormalna zabava... )))) najlepsia party mojho zivota :)
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka...vitaj medzi nami :-D mna to čakáza 5 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy budu fotky????
Odpovedať
Článok sa načítava...
amaterske hadam este dnes - musim sa ale venovat praci :) lebo som v praci :) a tie od profika www.zahumensky.com budu neskor, nechcem ho tlacit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak už sa tešííííím :-D
Odpovedať
len sme sa zabudli po obrade odfotit s rodicmi, starymi rodicmi a tak... uplne nam to vyfucalo
Odpovedať
Profilova fotka
joooj...tak to je pruser :-x ....
Odpovedať
no je, ale co uz s tym? aj tak v podstete nebol cas - neviem, kde by sme to vopchali... neviem ci aj ostatne nevesty, ale my sme mali toooolko prace... :) volna zabava sa nam s nazelikom zacala az o tretej v noci :-D a to je fakt.
Odpovedať
Profilova fotka
a dokedy ste ponocovali?
Odpovedať
si predstav - o siestej rano nas vyhanal majitel restiky, uz som to kdesi pisala :) a tesne predtym som este dojedala kapustove holubky s jelenim gulasom spolu :-D :-D hostia (uz len mladi) odmietali odist, lebo ze sa este bavia a este je co pit ))))
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás snúbenice a manželky :-D :-D :-D náš deň bol nádherný, počasíčko vyšlo a aj všetko až na malé detaily ktoré sme si len mi všímali...ááááále nevadí.... pridávam nejaké amatérske fotky aby ste nám to ohodnotili :-p :-D lea....akóóóó loorinko...už sa teškáš? júúúj ja som taká rada, že už to je za nami :-) aj ked bolo super do rána bieleho sme tancovali aj ked ja len tak opatrnejsie...bolo mi aj blééé chvíľku ale kríza prešla... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly....awooooj žena naša :-D ....gratulujééém k svadbičke....už sa tešííííím na fotoše moc moc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je sila...že už to máte za sebou...sa mi ani veriť nechce....por roka o tom debatíme a je to fuč :-x ...ach jo..nejaká som sentimentálna :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to kdo je ten prvý družba...že aký feši :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: kto :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ségra servando :-D :-D :-D moj prvý družba je moj bratranec :-p :-D a co mám malinku prvu druzicku je jeho sestrička malá... ti poviem, už je to fuč...sa teš.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pridávam dalšie foto...a tie profesionílne budú myslím veľmi fajn...niečo sme už aj videli ale len na fotaku...a hlavné je, že sa páčili aj fotografovi...
Odpovedať
Profilova fotka
ó...ty máš takého fiši bratranca... :-D ...ale mám pred svadbou..ja nič..ja muzikant :-x :-D somstrašne zvedavá na popolnočky tvoje.... x-) a krásna si bola...aj kytica....a vidím tam na stole aj královksú laliu...óóó :-D
Odpovedať
Profilova fotka
že fiši :-D ...feši :-p
Odpovedať
Profilova fotka
len tie asi ani nemám na týchto amatérskych... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak si budem musieť hold počkať :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?