Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jéj...díky za povzbudenie....snád nebude nič...ja už beriem aj zamračené...len nech nič napadá :-p :-N
Odpovedať
ved to, ja som tiez zvedava ako bude toho 26.
Odpovedať
Profilova fotka
určite pekne.....si myslím, že vtedy bude už konečne ustalené letné počasie x-)
Odpovedať
lenze tiez nie je dobre, ked bude horuco. Tak okolo 27 stupnov by som brala. Ani nie som narocna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som brala ja ja x-)
Odpovedať
na dovolenku ides este pod svojim starym menom?
Odpovedať
Profilova fotka
janja...soráčik...že som už neodpísala, ale utekala som včera na bus ;-) idem na staré meno...a ked sa vrátim z dovolenky, tak si doklady zmením x-) dnes dávali predpoved počasia aj na váš termín...a má byť teplé krásne slnečené ustálené počasie....byť na tvojom mieste....tak sa teším jak blch :-D
Odpovedať
fakt? tak to som nevidela. A nevies kolko stupnov hlasali?
Odpovedať
Profilova fotka
tuším okolo 30tky :-D ...alebo tak nejak....skrátka pekné slnečné letné počko 8-)
Odpovedať
ja som prave dopozerala predpoved na tvoju sobotu. Tiez to nevyzera zle. Bude 26 stupnov. To je idealne.
Odpovedať
Profilova fotka
jééj...vážne..ja som nekukala počko teraz... :-N
Odpovedať
no vidis, kopec stresov pre nic
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
len aby :-D
Odpovedať
neboj, co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja práve písmenkujem :-D ....ale boli sme si dnes pre letenky na dovolenku...a vybaviť ešte hudbu na svadbu...a stále sa chystám chlopovi isť ožehliť svadbonú košelu...ale najak sa k tomu nemám :-x a ty?
Odpovedať
cau lorinko, chcem ti zazelat, aby ste mali krasnu svadbicku bez chybicky a uzili si ju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj...levik..kujééém x-)
Odpovedať
ja totiz idem na dovcu a uz sem nenakuknem do soboty ani dlho potom.. tak preto.. sa tesim strasne na fotecky tvoje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik..si zlatá...kujém ešte raz x-) ...a kam idete? =-)
Odpovedať
ju es ej.. kuknut aj svagrinu.. tesim, este som za velkou mlakou nebola.. prave som zacala balit.. vy kam na svadobku?
Odpovedať
Profilova fotka
wuáááw...tak to bude asi vzrúšo :-D ....my ideme v z utorka na stredu na ostrov kos x-)
Odpovedať
teraz hudbu? ja ze uz ju mate davno zaistenu. :-. Ja uz dnes nic nerobim, budem sa nudit. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale myslela som, čo nám budú hrať počas obradu...len tri piesne sme si mali vybrať a bude po všetkom...v zichyho paláci to beží ako na páse :-x
Odpovedať
supeeer.. tak cauko, idem balit, nech nic nezabudnem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik...papá...a užite si to x-) aj ja sa lučím...idem žehliť :-x papík
Odpovedať
jaaaj, tak ze to nebude az take osobne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janja...pjekná foto....už si nedopisujem len s obrázkom :-D
Odpovedať
dik, ale uz mi to pripada tak, ze o chvilu si tu budem pisat sama. :-( Vsetky uz budete mat po.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevesty :-) ségra ako? už stresuješ trošinku? ;-) :-N teš sa bude to krásny deň a aj počko bude super, som ti vymodlikala :-D :-D ja som dnes off..spím na nohách a ani neviem ako prešiel deň, akurát mi kladú dlažbu do obchodu a už čoskoro začnem makať..aby som nezlenivela :-D no bude to ťažké, hlavne keď budú takéto spacie dni... :-|
Odpovedať
cau caly, aj moja kamoska ked bola tehu, tak stale chcela len spat. Ale potom neskor to prejde. a ako to planujes s obchodom ked pojdes na matersku? mas nahradu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?