Svadba júl 2008

3. mar 201166430
  • jéj...díky za povzbudenie....snád nebude nič...ja už beriem aj zamračené...len nech nič napadá 😛 😬

• ved to, ja som tiez zvedava ako bude toho 26.

• určite pekne.....si myslím, že vtedy bude už konečne ustalené letné počasie 😵

• Sponzor fóra
  • lenze tiez nie je dobre, ked bude horuco. Tak okolo 27 stupnov by som brala. Ani nie som narocna 😃

• tak to by som brala ja ja 😵

• na dovolenku ides este pod svojim starym menom?

• janja...soráčik...že som už neodpísala, ale utekala som včera na bus 😉

idem na staré meno...a ked sa vrátim z dovolenky, tak si doklady zmením 😵

dnes dávali predpoved počasia aj na váš termín...a má byť teplé krásne slnečené ustálené počasie....byť na tvojom mieste....tak sa teším jak blch 😃

• fakt? tak to som nevidela. A nevies kolko stupnov hlasali?

• tuším okolo 30tky 😃 ...alebo tak nejak....skrátka pekné slnečné letné počko 😎

• ja som prave dopozerala predpoved na tvoju sobotu. Tiez to nevyzera zle. Bude 26 stupnov. To je idealne.

• jééj...vážne..ja som nekukala počko teraz... 😬

• no vidis, kopec stresov pre nic

• len aby 😃

• neboj, co porabas?

• no ja práve písmenkujem 😃 ....ale boli sme si dnes pre letenky na dovolenku...a vybaviť ešte hudbu na svadbu...a stále sa chystám chlopovi isť ožehliť svadbonú košelu...ale najak sa k tomu nemám 😶

a ty?

• Sponzor fóra
  • cau lorinko, chcem ti zazelat, aby ste mali krasnu svadbicku bez chybicky a uzili si ju 😉

• jéééj...levik..kujééém 😵

• ja totiz idem na dovcu a uz sem nenakuknem do soboty ani dlho potom.. tak preto.. sa tesim strasne na fotecky tvoje 😉

• levik..si zlatá...kujém ešte raz 😵 ...a kam idete? 🤔

• ju es ej.. kuknut aj svagrinu.. tesim, este som za velkou mlakou nebola.. prave som zacala balit.. vy kam na svadobku?

• wuáááw...tak to bude asi vzrúšo 😃 ....my ideme v z utorka na stredu na ostrov kos 😵

• teraz hudbu? ja ze uz ju mate davno zaistenu. 😕 Ja uz dnes nic nerobim, budem sa nudit. 😐

• ale myslela som, čo nám budú hrať počas obradu...len tri piesne sme si mali vybrať a bude po všetkom...v zichyho paláci to beží ako na páse 😶

• supeeer.. tak cauko, idem balit, nech nic nezabudnem.. 😃

• levik...papá...a užite si to 😵

aj ja sa lučím...idem žehliť 😶

papík

• jaaaj, tak ze to nebude az take osobne 😐

• janja...pjekná foto....už si nedopisujem len s obrázkom 😃

• dik, ale uz mi to pripada tak, ze o chvilu si tu budem pisat sama. 😞 Vsetky uz budete mat po.

• ahoj nevesty 🙂

ségra ako? už stresuješ trošinku? 😉 😬 teš sa bude to krásny deň a aj počko bude super, som ti vymodlikala 😃 😃

ja som dnes off..spím na nohách a ani neviem ako prešiel deň, akurát mi kladú dlažbu do obchodu a už čoskoro začnem makať..aby som nezlenivela 😃 no bude to ťažké, hlavne keď budú takéto spacie dni... 😐

• cau caly, aj moja kamoska ked bola tehu, tak stale chcela len spat. Ale potom neskor to prejde. a ako to planujes s obchodom ked pojdes na matersku? mas nahradu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov